Klubowe muzeum retro komputerów Stowarzyszenia Miłośników Oldschoolowych Komputerów SMOK

W Patronite od 28.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 769

Liczba Patronów: 955

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
594 miesięcznie
11 455 łącznie
Chcemy zrobić to po swojemu, inaczej. Chcemy pozytywnej energii i zapału. Robimy to “sami dla siebie” czyli “każdy dla każdego”
STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW OLDSCHOOLOWYCH KOMPUTERÓW "SMOK". Chcemy się spotykać, rozmawiać, wymieniać doświadczenia. Otworzyliśmy własne muzeum w centrum Opola.

O Autorze

Chcemy zrobić to po swojemu, inaczej. Chcemy pozytywnej energii i zapału. Robimy to “sami dla siebie” czyli “każdy dla każdego”

Stowarzyszenie Miłośników Ooldchoolowych Komputerów "SMOK"

Chcemy się spotykać, rozmawiać, wymieniać doświadczenia. Oglądać produkcje, organizować zjazdy, demoparty i cieszyć się z miłości do naszych retro maszyn. Dajemy dobrą energię i zapał. 

 

https://fb.me/smokpl

 

 

We want to do it our way, differently. We want positive energy and enthusiasm. We do it "for ourselves" or "everyone for everyone".


ASSOCIATION OF OLDSCHOOL COMPUTER ENTHUSIASTS "SMOK" (smok is a dragon).

 

We want to meet, talk and exchange experiences. We opened our own museum in the centre of Opole. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bożena Nowak
Bożena Nowak
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
DKT
DKT
Próg: 50 zł
anna ladowska
anna ladowska
Próg: 10 zł
Kwadrat
Kwadrat
Próg: 50 zł
Sebastian Duchnicki
Sebastian Duchnicki
Próg: 21 zł