Avatar użytkownika

SOWINSKY

297
patronów
15 820 
miesięcznie
297
patronów
15 820 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Wierzymy, że Pan wynagradza tych, którzy inwestują w budowanie Jego Królestwa na ziemi. Prowadząc fundację, jeżdżąc w wiele miejsc, by głosić Ewangelię, współtworząc wiele różnych dzieł, mamy strasznie mało czasu, choć serce rwie się jeszcze dalej. Dlatego też w ramach odwdzięczenia się za pomoc w naszej działalności obiecujemy tylko, a może AŻ regularną za Was modlitwę i Mszę Świętą ofiarowaną w Waszej intencji! Zapewniamy też o dawaniu z siebie wszystkiego w tym, co robimy! :)

Ap 1,16
12 zł miesięcznie
Mk 3,14

Dziękujemy! :)
24 zł miesięcznie
Mt 24,13

Dziękujemy! :)
53 zł miesięcznie
Iz 53

Dziękujemy! :)
119 zł miesięcznie
Ps 119,1

Dziękujemy! <3
201 zł miesięcznie
J 20,1 <3

Dziękujemy! :)
333 zł miesięcznie
Jr 33,3

Dziękujemy! :)
507 zł miesięcznie
Iz 50,7

Dziękujemy! :)
999 zł miesięcznie
Ps 99,9

Dziękujemy! :)
1494 zł miesięcznie
Psalm 149,4

Dziękujemy! :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora SOWINSKY w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy małżeństwem, które prowadzi fundację o działalności ewangelizacyjnej i twórczej. Chcemy, aby materiały, które realizujemy stały na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym jak i technicznym. Wspierając nas, wspierasz twórcze głoszenie Ewangelii wielu osobom, w realu i w sieci!

EDIT dnia 02.09.23: Dziękujemy Wam za wsparcie! Dzięki wsparciu Patronom w ostatnim czasie udało nam się: 

- nagrać ponad 128 odcinków Na Werandzie Podcast (116 jest wyemitowanych w dniu, kiedy to piszę), w październiku i listopadzie nagrywamy kolejne 28 odcinków

- nagrać pierwszy sezon serii Życie Naśladowcy z dr Agatą Rujner (12 odcinków), wkrótce chcemy nagrać drugi sezon

- nagrać pierwszy sezon ABC Charyzmatów z Marcinem Zielińskim, wkrótce nagrywamy drugi sezon

- nagrać CO JEST GRANE? Podcast - o muzyce, z raperem, Anatomem. 5 odcinków Podcastu ukaże się we wrześniu i październiku. 

- regularnie nagrywać odcinki Podcastu Eseje Małżeńskie, które staramy się publikować co piątek

- kanał na YouTube osiągnął prawie 2,5 miliona wyświetleń w 2022 roku, przy średnim czasie oglądania 15 minut 17 sekund na wyświetlenie. W 2023 roku jest to już 7 milionów wyświetleń (wciąż trwa)

- regularnie udostępniać ewangelizacyjne fragmenty z dodanymi napisami Na Werandzie Podcast na TikToku oraz Instagramie, które osiągają nawet setki tysięcy odtworzeń tygodniowo

- nagrać album modlitewny na żywo LIVE EXPERIENCE | ON WRACA, który osiągnął ponad 1 000 000 wyświetleń na YouTube i Spotify oraz innych serwisach streamingowych

- nagrać utwór ,,Pieces" oraz teledysk do niego. Utwór zapowiada album Mai Sowińskiej po angielsku

- zakupić kamery do realizacji naszych nagrań, wkrótce dokupujemy oświetlenie

- każdego tygodnia odwiedzać nawet 3 miejsca, gdzie głosiliśmy Ewangelię lub prowadziliśmy różnego rodzaju warsztaty uwielbienia, ewangelizacji lub posługi charyzmatycznej... 

To wszystko jest możliwe dzięki Wam, dlatego też bardzo dziękujemy! 

Cześć! Mamy na imię Krzyś i Maja. Mieszkamy w Skierniewicach. Mamy córeczkę - Różę Marię oraz syna - Jazona, a na codzień staramy się głosić Ewangelię i przybliżać wszystkim Osobę Jezusa, z którym mamy codzienną relację. Wspólnie prowadzimy fundację, której celem jest na wszelkie możliwe sposoby mówienie o Nim! :) 

Krzyś: w moim życiu było mnóstwa zła, uzależnień i grzechu. W 2014 roku spotkałem Jezusa, który przemienił całkowicie moje życie poprzez jedną, szczerą spowiedź i późniejsze pójście za Nim. Zacząłem czytać Słowo Boże, modlić się, regularnie uczestniczyć we Mszy Świętej, wstąpiłem do wspólnoty. To całkowicie zmieniło moje życie, priorytety, marzenia. Zapragnąłem głosić o Chrystusie, gdzie tylko mogę. Od jakiegoś czasu właśnie to robię, uczestnicząc w różnego rodzaju wydarzeniach, głównie odwiedzając szkoły, ośrodki, parafie, wspólnoty modlitewne, zakłady karne i wiele innych. Już nieraz widzieliśmy, jak po głoszeniu Pan przemieniał czyjeś życie, wyrywając z grzechu i nałogów, po czym nie pozostawało ono takie samo! W ostatnich latach przejechałem ponad 200 000 tysięcy kilometrów głosząc Jezusa w Polsce i nie tylko. 

Maja: wiarę wyniosłam z domu, jak to mówią: ,,odebrałam porządne katolickie wychowanie". Relację z Jezusem mam od kiedy pamiętam, jednak  w moim życiu wiele było polegania na sobie, ,,zbierania uczynków", skrupulanctwa, depresji i cynizmu. Znaczący przełom nastąpił u mnie na studiach w Krakowie, gdzie wstąpiłam do wspólnoty. Tam przyszło objawienie tego, czym jest Boża Łaska, i że zbawienie jest za darmo, dzięki ofierze Jezusa, a nie ,,za punkty z moich uczynków". Od tego czasu, czyli od 2012 roku, doświadczam niezwykłego przyspieszenia w moim życiu. Jestem liderem uwielbienia, komponuję, śpiewam, gram i piszę dla Bożej chwały. Nareszcie jestem w Domu. 

Na naszym kanale na YouTube, czy profilach w serwisach streamingowych jak Spotify, Apple Music, Deezer, Tidal i innych, możecie słuchać muzyki, którą tworzymy:

W 2021 roku udało nam się nagrać album, który cały jest modlitwą: Maja Sowińska LIVE EXPERIENCE | ON WRACA.

Został zarejestrowany wyłącznie NA ŻYWO, razem z uczestnictwem publiczności, żywego Kościoła - czyli zgromadzenia ludzi, którzy przyszli wspólnie z nami oddać chwałę Jezusowi. Tak wygląda trailer projektu: 

A tutaj jeden z utworów nagranych podczas tego wydarzenia: 

W najbliższym czasie chcemy dalej tworzyć muzykę, podcasty oraz jeździć w różne miejsca, by dawać świadectwo o Tym, który zmienił nasze życie. W 2024 chcielibyśmy rozpocząć budowę Na Werandzie Studio, gdzie będziemy tworzyć dłuższe podcasty, prowadzić warsztaty, a także stworzyć salę do nagrywania modlitwy uwielbienia z publicznością na żywo. Na to również chcemy przeznaczać środki z Patronite. 

Tworzymy też Na Werandzie Podcast, który powstał po to, aby usłyszeć ludzi Kościoła, z wielu różnych dziedzin i stanów. Chcemy widzieć i słyszeć historie tych, którzy na codzień żyją z Chrystusem, świadcząc o Nim tam, gdzie są postawieni w życiu codziennym! Na Werandzie Podcast dociera do szerokich kręgów, także do osób z dala od Kościoła. 

Na YouTube również są obecne konferencje, którymi dzieliliśmy się przy wielu różnych okazjach: 

Pan Bóg daje talenty i możliwości, my chcemy z nich korzystać. Aby robić to jeszcze bardziej efektywnie, potrzebujemy na to środków. Dzięki wsparciu darczyńców, jesteśmy w stanie robić to wszystko, co robimy na Facebooku, Instagramie, Youtubie, czy w ,,realu". Każda złotówka będzie nam pomagała w prowadzeniu naszej działalności, zarówno tej internetowej, jak i tej ,,w terenie". Oddaliśmy nasz los i życie w ręce Pana - w całości. Dziękujemy za Waszą, każdą formę wsparcia - zrobimy wszystko, aby razem z Jezusem przynosić maksymalny owoc w tym co robimy! :)

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj SOWINSKY w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Budowa Na Werandzie Studio!
  • 50 000 zł miesięcznie
  • 34 180 zł brakuje
31%
W 2024 chcemy rozpocząć budowę Na Werandzie Studio, gdzie stworzymy przestrzeń kreatywną, studio do podcastów oraz salę do nagrań uwielbień na żywo z udziałem publiczności. Chcemy, by nasze podcasty były nieograniczone czasowo - tj. aby każdy gość mógł w spokoju się wypowiedzieć tyle, ile potrzebuje. Chcemy też realizować więcej ciekawych serii z różnymi specjalistami z całej Polski. Planujemy także wydawać nowe modlitwy uwielbienia na żywo ze wspaniałymi gośćmi raz w miesiącu, kiedy już studio wybudujemy! Budujesz z nami? :)
Spokojne działania!
  • 5 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Taka kwota umożliwi nam dalsze, metodyczne działania w internecie i muzyce uwielbienia. Dzięki niej możemy wynajmować lokal, w którym robimy większość działań, opłacamy z niej rachunki programów, aplikacji, za internet, prąd itd. a także uzupełniamy i udoskonalamy możliwości sprzętowe. To, co po opłaceniu kosztów stałych miesięcznych nam pozostanie, spożytkujemy na projekty: teledyski, kontynuację "Na Werandzie Podcast" czy nowe pieśni lub covery. :)
Podcasty, muzyka, działania w terenie!
  • 15 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
W obecnym czasie koncentrujemy się na tworzeniu nowych podcastów, uzupełnianiu sprzętu potrzebnego do ich realizacji, a także tworzymy kolejny album Mai Sowińskiej, tym razem po angielsku. Środki przeznaczamy na nasze metodyczne, regularne działania związane z całym kanałem YouTube, a w międzyczasie jeździmy po Polsce i nie tylko, głosząc Ewangelię. Głoś z nami! :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora SOWINSKY już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
119 zł
Szymonj Jakimowicz
Szymonj Jakimowicz
119 zł
Anonimowy patron
507 zł
Artur Barszcz
Artur Barszcz
53 zł
Robert Widzisz
Robert Widzisz
24 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.