Avatar użytkownika

SOWINSKY

331
patronów
18 195 
miesięcznie
331
patronów
18 195 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Próg wycofany
12 zł miesięcznie
Wierzymy, że Pan wynagradza tych, którzy inwestują w budowanie Jego Królestwa na ziemi. Prowadząc fundację, jeżdżąc w wiele miejsc, by głosić Ewangelię, współtworząc wiele różnych dzieł, mamy strasznie mało czasu, choć serce rwie się jeszcze dalej. Dlatego też w ramach odwdzięczenia się za pomoc w naszej działalności obiecujemy tylko, a może AŻ regularną za Was modlitwę i Mszę Świętą ofiarowaną w Waszej intencji! Zapewniamy też o dawaniu z siebie wszystkiego w tym, co robimy! :)

Ap 1,16
24 zł miesięcznie
Mt 24,13

Dziękujemy! :)
119 zł miesięcznie
Ps 119,1

Dziękujemy! <3
201 zł miesięcznie
J 20,1 <3

Dziękujemy! :)
333 zł miesięcznie
Jr 33,3

Dziękujemy! :)
507 zł miesięcznie
Iz 50,7

Dziękujemy! :)
999 zł miesięcznie
Ps 99,9

Dziękujemy! :)
1494 zł miesięcznie
Psalm 149,4

Dziękujemy! :)
2035 zł miesięcznie
Dzieje Apostolskie 20,35 <3

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora SOWINSKY w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy małżeństwem, które prowadzi fundację o działalności ewangelizacyjnej i twórczej. Chcemy, aby materiały, które realizujemy stały na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym jak i technicznym. Wspierając nas, wspierasz twórcze głoszenie Ewangelii wielu osobom, w realu i w sieci!

EDIT dnia 03.04.24: Dziękujemy Wam za wsparcie! Dzięki wsparciu Patronów w ostatnim czasie udało nam się: 

- nagrać ponad 169 odcinków Na Werandzie Podcast (147 jest wyemitowanych w dniu, kiedy to piszę), w czerwcu i wrześniu nagrywamy kolejne 28 odcinków

- nagrać pierwszy i drugi sezon serii Życie Naśladowcy z dr Agatą Rujner (23 odcinki)

- nagrać dwa sezony ABC Charyzmatów z Marcinem Zielińskim (21 odcinków)

- nagrać CO JEST GRANE? Podcast - o muzyce, z raperem, Anatomem. 5 odcinków Podcastu ukaże się we wrześniu i październiku. 

- nagrać 23 odcinki Eseje Małżeńskie Podcast, a który to podcast wkrótce wróci

- nagrać 13 odcinków SOWINSKY Podcast, a w planach mamy kolejne, które będą się pojawiały co czwartek 

- kanał na YouTube osiągnął prawie 2,5 miliona wyświetleń w 2022 roku, przy średnim czasie oglądania 15 minut 17 sekund na wyświetlenie. W 2023 roku jest to już 9,9 miliona przy średnim czasie 16:10 min. 

- regularnie udostępniać ewangelizacyjne fragmenty z dodanymi napisami naszych programów na Facebooku, TikToku oraz Instagramie, które osiągają nawet setki tysięcy odtworzeń tygodniowo. W 2023 r. dotarliśmy w ten sposób do ponad 4 milionów użytkowników tych mediów. 

- nagrać album modlitewny na żywo LIVE EXPERIENCE | ON WRACA, który osiągnął ponad 1,5 miliona wyświetleń na YouTube i Spotify oraz innych serwisach streamingowych

- nagrać utwór ,,Pieces" oraz teledysk do niego. Utwór zapowiada album Mai Sowińskiej po angielsku

- zakupić kamery, oświetlenie i inny sprzęt do realizacji naszych nagrań

- każdego tygodnia odwiedzać nawet 3 miejsca, gdzie głosiliśmy Ewangelię lub prowadziliśmy różnego rodzaju warsztaty uwielbienia, ewangelizacji lub posługi charyzmatycznej... 

To wszystko jest możliwe dzięki Wam, dlatego też bardzo dziękujemy! A przed nami dużo więcej, bo w 2024 roku zaczynamy budowę Na Werandzie Studio, które umożliwi nam robić więcej i lepiej. :) 

Cześć! Mamy na imię Krzyś i Maja. Mieszkamy w Skierniewicach. Mamy córeczkę - Różę Marię oraz synów - Jazona i Idziego, a na codzień staramy się głosić Ewangelię i przybliżać wszystkim Osobę Jezusa, z którym mamy codzienną relację. Wspólnie prowadzimy fundację, której celem jest na wszelkie możliwe sposoby mówienie o Nim! :) 

Krzyś: w moim życiu było mnóstwa zła, uzależnień i grzechu. W 2014 roku spotkałem Jezusa, który przemienił całkowicie moje życie poprzez jedną, szczerą spowiedź i późniejsze pójście za Nim. Zacząłem czytać Słowo Boże, modlić się, regularnie uczestniczyć we Mszy Świętej, wstąpiłem do wspólnoty. To całkowicie zmieniło moje życie, priorytety, marzenia. Zapragnąłem głosić o Chrystusie, gdzie tylko mogę. Od jakiegoś czasu właśnie to robię, uczestnicząc w różnego rodzaju wydarzeniach, głównie odwiedzając szkoły, ośrodki, parafie, wspólnoty modlitewne, zakłady karne i wiele innych. Już nieraz widzieliśmy, jak po głoszeniu Pan przemieniał czyjeś życie, wyrywając z grzechu i nałogów, po czym nie pozostawało ono takie samo! W ostatnich latach przejechałem ponad 200 000 tysięcy kilometrów głosząc Jezusa w Polsce i nie tylko. 

Maja: wiarę wyniosłam z domu, jak to mówią: ,,odebrałam porządne katolickie wychowanie". Relację z Jezusem mam od kiedy pamiętam, jednak  w moim życiu wiele było polegania na sobie, ,,zbierania uczynków", skrupulanctwa, depresji i cynizmu. Znaczący przełom nastąpił u mnie na studiach w Krakowie, gdzie wstąpiłam do wspólnoty. Tam przyszło objawienie tego, czym jest Boża Łaska, i że zbawienie jest za darmo, dzięki ofierze Jezusa, a nie ,,za punkty z moich uczynków". Od tego czasu, czyli od 2012 roku, doświadczam niezwykłego przyspieszenia w moim życiu. Jestem liderem uwielbienia, komponuję, śpiewam, gram i piszę dla Bożej chwały. Nareszcie jestem w Domu. 

Na naszym kanale na YouTube, czy profilach w serwisach streamingowych jak Spotify, Apple Music, Deezer, Tidal i innych, możecie słuchać muzyki, którą tworzymy:

W 2021 roku udało nam się nagrać album, który cały jest modlitwą: Maja Sowińska LIVE EXPERIENCE | ON WRACA.

Został zarejestrowany wyłącznie NA ŻYWO, razem z uczestnictwem publiczności, żywego Kościoła - czyli zgromadzenia ludzi, którzy przyszli wspólnie z nami oddać chwałę Jezusowi. Tak wygląda trailer projektu: 

A tutaj jeden z utworów nagranych podczas tego wydarzenia: 

W najbliższym czasie chcemy dalej tworzyć muzykę, podcasty oraz jeździć w różne miejsca, by dawać świadectwo o Tym, który zmienił nasze życie. W 2024 chcielibyśmy rozpocząć budowę Na Werandzie Studio, gdzie będziemy tworzyć dłuższe podcasty, prowadzić warsztaty, a także stworzyć salę do nagrywania modlitwy uwielbienia z publicznością na żywo. Na to również chcemy przeznaczać środki z Patronite. 

Tworzymy też Na Werandzie Podcast, który powstał po to, aby usłyszeć ludzi Kościoła, z wielu różnych dziedzin i stanów. Chcemy widzieć i słyszeć historie tych, którzy na codzień żyją z Chrystusem, świadcząc o Nim tam, gdzie są postawieni w życiu codziennym! Na Werandzie Podcast dociera do szerokich kręgów, także do osób z dala od Kościoła. 

Na YouTube również są obecne konferencje, którymi dzieliliśmy się przy wielu różnych okazjach: 

Pan Bóg daje talenty i możliwości, my chcemy z nich korzystać. Aby robić to jeszcze bardziej efektywnie, potrzebujemy na to środków. Dzięki wsparciu darczyńców, jesteśmy w stanie robić to wszystko, co robimy na Facebooku, Instagramie, Youtubie, czy w ,,realu". Każda złotówka będzie nam pomagała w prowadzeniu naszej działalności, zarówno tej internetowej, jak i tej ,,w terenie". Oddaliśmy nasz los i życie w ręce Pana - w całości. Dziękujemy za Waszą, każdą formę wsparcia - zrobimy wszystko, aby razem z Jezusem przynosić maksymalny owoc w tym co robimy! :)

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj SOWINSKY w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Budowa Na Werandzie Studio!
  • 50 000 zł miesięcznie
  • 31 805 zł brakuje
36%
W 2024 chcemy rozpocząć budowę Na Werandzie Studio, gdzie stworzymy przestrzeń kreatywną, studio do podcastów oraz salę do nagrań uwielbień na żywo z udziałem publiczności. Chcemy, by nasze podcasty były nieograniczone czasowo - tj. aby każdy gość mógł w spokoju się wypowiedzieć tyle, ile potrzebuje. Chcemy też realizować więcej ciekawych serii z różnymi specjalistami z całej Polski. Planujemy także wydawać nowe modlitwy uwielbienia na żywo ze wspaniałymi gośćmi raz w miesiącu, kiedy już studio wybudujemy! Budujesz z nami? :)
Spokojne działania!
  • 5 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Taka kwota umożliwi nam dalsze, metodyczne działania w internecie i muzyce uwielbienia. Dzięki niej możemy wynajmować lokal, w którym robimy większość działań, opłacamy z niej rachunki programów, aplikacji, za internet, prąd itd. a także uzupełniamy i udoskonalamy możliwości sprzętowe. To, co po opłaceniu kosztów stałych miesięcznych nam pozostanie, spożytkujemy na projekty: teledyski, kontynuację "Na Werandzie Podcast" czy nowe pieśni lub covery. :)
Podcasty, muzyka, działania w terenie!
  • 15 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
W obecnym czasie koncentrujemy się na tworzeniu nowych podcastów, uzupełnianiu sprzętu potrzebnego do ich realizacji, a także tworzymy kolejny album Mai Sowińskiej, tym razem po angielsku. Środki przeznaczamy na nasze metodyczne, regularne działania związane z całym kanałem YouTube, a w międzyczasie jeździmy po Polsce i nie tylko, głosząc Ewangelię. Głoś z nami! :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora SOWINSKY już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
53 zł
Iza_M
Iza_M
119 zł
Adrian Sasin
Adrian Sasin
119 zł
Anonimowy patron
24 zł
Kamil Wesserling
Kamil Wesserling
12 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.