W Patronite od 04.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 202

Liczba Patronów: 301

Zostań Patronem
47 patronów
2 103 miesięcznie
18 172 łącznie
Jesteśmy małżeństwem, które prowadzi fundację o działalności ewangelizacyjnej i twórczej. Chcemy, aby materiały, które realizujemy stały na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym jak i technicznym. Wspierając nas, wspierasz twórcze głoszenie Ewangelii wielu osobom, w realu i w sieci!

O Autorze

Cześć! Mamy na imię Krzyś i Maja. Mieszkamy w Skierniewicach. Mamy córeczkę - Różę Marię, a na codzień staramy się głosić Ewangelię i przybliżać wszystkim Osobę Jezusa, z którym mamy codzienną relację. Wspólnie prowadzimy fundację, której celem jest na wszelkie możliwe sposoby mówienie o Nim! :) 

Krzyś: w moim życiu było mnóstwa zła, uzależnień i grzechu. W 2014 roku spotkałem Jezusa, który przemienił całkowicie moje życie poprzez jedną, szczerą spowiedź i późniejsze pójście za Nim. Zacząłem czytać Słowo Boże, modlić się, regularnie uczestniczyć we Mszy Świętej, wstąpiłem do wspólnoty. To całkowicie zmieniło moje życie, priorytety, marzenia. Zapragnąłem głosić o Chrystusie, gdzie tylko mogę. Od jakiegoś czasu właśnie to robię, uczestnicząc w różnego rodzaju wydarzeniach, głównie odwiedzając szkoły, ośrodki, parafie, wspólnoty modlitewne, zakłady karne i wiele innych. Już nieraz widzieliśmy, jak po głoszeniu Pan przemieniał czyjeś życie, wyrywając z grzechu i nałogów, po czym nie pozostawało ono takie samo! W samym 2019 roku mogłem odwiedzić ponad 70 miejsc, w których głosiłem Ewangelię, widząc jak inni doświadczają zmiany swojego życia czy też obrazu Pana Boga. 

Maja: wiarę wyniosłam z domu, jak to mówią: ,,odebrałam porządne katolickie wychowanie". Relację z Jezusem mam od kiedy pamiętam, jednak  w moim życiu wiele było polegania na sobie, ,,zbierania uczynków", skrupulanctwa, depresji i cynizmu. Znaczący przełom nastąpił u mnie na studiach w Krakowie, gdzie wstąpiłam do wspólnoty. Tam przyszło objawienie tego, czym jest Boża Łaska, i że zbawienie jest za darmo, dzięki ofierze Jezusa, a nie ,,za punkty z moich uczynków". Od tego czasu, czyli od 2012 roku, doświadczam niezwykłego przyspieszenia w moim życiu. Jestem liderem uwielbienia, komponuję, śpiewam, gram i piszę dla Bożej chwały. Nareszcie jestem w Domu. 

Na naszym kanale na YouTube, czy profilach w serwisach streamingowych jak Spotify, Apple Music, Deezer, Tidal i innych, możecie słuchać muzyki, którą tworzymy:

Na YouTube również są obecne konferencje, którymi dzieliliśmy się przy wielu różnych okazjach: 

Pan Bóg daje talenty i możliwości, my chcemy z nich korzystać. Aby robić to jeszcze bardziej efektywnie, potrzebujemy na to środków. Dzięki wsparciu darczyńców, jesteśmy w stanie robić to wszystko, co robimy na Facebooku, Instagramie, Youtubie, czy w ,,realu". Każda złotówka będzie nam pomagała w prowadzeniu naszej działalności, zarówno tej internetowej, jak i tej ,,w terenie". Oddaliśmy nasz los i życie w ręce Pana - w całości. Dziękujemy za Waszą, każdą formę wsparcia - zrobimy wszystko, aby razem z Jezusem przynosić maksymalny owoc w tym co robimy! :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika