W Patronite od 04.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 197

liczba Patronów: 350

30 patronów
1 458 zł miesięcznie
11 783 zł łącznie
Jesteśmy małżeństwem, które prowadzi fundację o działalności ewangelizacyjnej i twórczej. Chcemy, aby materiały, które realizujemy stały na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym jak i technicznym. Wspierając nas, wspierasz twórcze głoszenie Ewangelii wielu osobom, w realu i w sieci!

O Autorze

Cześć! Mamy na imię Krzyś i Maja. Mieszkamy w Skierniewicach. Mamy córeczkę - Różę Marię, a na codzień staramy się głosić Ewangelię i przybliżać wszystkim Osobę Jezusa, z którym mamy codzienną relację. Wspólnie prowadzimy fundację, której celem jest na wszelkie możliwe sposoby mówienie o Nim! :) 

Krzyś: w moim życiu było mnóstwa zła, uzależnień i grzechu. W 2014 roku spotkałem Jezusa, który przemienił całkowicie moje życie poprzez jedną, szczerą spowiedź i późniejsze pójście za Nim. Zacząłem czytać Słowo Boże, modlić się, regularnie uczestniczyć we Mszy Świętej, wstąpiłem do wspólnoty. To całkowicie zmieniło moje życie, priorytety, marzenia. Zapragnąłem głosić o Chrystusie, gdzie tylko mogę. Od jakiegoś czasu właśnie to robię, uczestnicząc w różnego rodzaju wydarzeniach, głównie odwiedzając szkoły, ośrodki, parafie, wspólnoty modlitewne, zakłady karne i wiele innych. Już nieraz widzieliśmy, jak po głoszeniu Pan przemieniał czyjeś życie, wyrywając z grzechu i nałogów, po czym nie pozostawało ono takie samo! W samym 2019 roku mogłem odwiedzić ponad 70 miejsc, w których głosiłem Ewangelię, widząc jak inni doświadczają zmiany swojego życia czy też obrazu Pana Boga. 

Maja: wiarę wyniosłam z domu, jak to mówią: ,,odebrałam porządne katolickie wychowanie". Relację z Jezusem mam od kiedy pamiętam, jednak  w moim życiu wiele było polegania na sobie, ,,zbierania uczynków", skrupulanctwa, depresji i cynizmu. Znaczący przełom nastąpił u mnie na studiach w Krakowie, gdzie wstąpiłam do wspólnoty. Tam przyszło objawienie tego, czym jest Boża Łaska, i że zbawienie jest za darmo, dzięki ofierze Jezusa, a nie ,,za punkty z moich uczynków". Od tego czasu, czyli od 2012 roku, doświadczam niezwykłego przyspieszenia w moim życiu. Jestem liderem uwielbienia, komponuję, śpiewam, gram i piszę dla Bożej chwały. Nareszcie jestem w Domu. 

Na naszym kanale na YouTube, czy profilach w serwisach streamingowych jak Spotify, Apple Music, Deezer, Tidal i innych, możecie słuchać muzyki, którą tworzymy:

Na YouTube również są obecne konferencje, którymi dzieliliśmy się przy wielu różnych okazjach: 

Pan Bóg daje talenty i możliwości, my chcemy z nich korzystać. Aby robić to jeszcze bardziej efektywnie, potrzebujemy na to środków. Dzięki wsparciu darczyńców, jesteśmy w stanie robić to wszystko, co robimy na Facebooku, Instagramie, Youtubie, czy w ,,realu". Każda złotówka będzie nam pomagała w prowadzeniu naszej działalności, zarówno tej internetowej, jak i tej ,,w terenie". Oddaliśmy nasz los i życie w ręce Pana - w całości. Dziękujemy za Waszą, każdą formę wsparcia - zrobimy wszystko, aby razem z Jezusem przynosić maksymalny owoc w tym co robimy! :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!