Stowarzyszenie Robotyków SKALP

W Patronite od 19.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2453

Liczba Patronów: 2412

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
40 miesięcznie
4 416 łącznie
Budujemy roboty, programujemy i szkolimy. I chcemy wszystko robić lepiej i więcej. Zainteresowany? Poznaj nas bliżej ;)

O Autorze

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Stowarzyszenie Robotyków  SKALP - organizacją zajmującą się zrzeszaniem pasjonatów wokół nowoczesnych technologii, chcących rozwijać swoje kompetencje i przekazywać swoją wiedzę innym. Nasi członkowie wielokrotnie zajmowali wysokie miejsca w krajowych i międzynarodowych konkursach robotycznych. Teraz chcemy się podzielić zdobytą wiedzą z szerszą społecznością.

 

Czym się zajmujemy?

W skrócie:

UCZYMY ROBOTY poprzez rozwijanie umiejętności praktycznych w zakresie obsługi narzędzi i maszyn oraz dobrych nawyków bhp.

 

UCZYMY w ROBOTY prowadząc warsztaty i szkolenia z nowoczesnych technologii, robotyki i dziedzin pokrewnych.

 

UCZYMY ROBOTY prowadząc duże projekty w zakresie autonomii, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

 

UCZYMY ROBOTY szerząc ideę wolontariatu i wspierając rozwój umiejętności miękkich przy organizacji wydarzeń, turniejów i konferencji.

 

Czemu zbieramy kasę i jaki jest nasz cel?

Aby móc dotrzeć do jeszcze większej liczby osób, które chcą się czegoś nauczyć, lub nie mają przestrzeni i narzędzi do rozwijania swoich pasji potrzebujemy Twojego wsparcia! Chcemy tworzyć materiały i kursy wideo z zakresu robotyki, elektroniki, programowania i sztucznej inteligencji, a także zwiększyć ilość prowadzonych warsztatów. 

Jeżeli chcesz wesprzeć rozwój robotyki w Polsce i śledzić na bieżąco nasze działania to zapraszamy Cię do grona naszych Patronów.

Więcej informacji o nas i naszych projektach znajdziesz na:

https://srskalp.pl/
https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Robotyk%C3%B3w-SKALP-404413996671952/

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Gosia Kotkiewicz
Gosia Kotkiewicz
Próg: 8 zł
Tomasz Węsierski
Tomasz Węsierski
Próg: 32 zł