Fundacja Poszukiwań Artystycznych SZEPTEM

W Patronite od 25.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Fundacja od 10 lat zajmuje się edukacją artystyczną dzieci i młodzieży (głównie muzyczną). Prowadzimy Chór Dziecięcy MILLE VOCI, koncertujemy, tworzymy własne piosenki dla dzieci. W ramach projektów powstają dzieła, którymi pragniemy dzielić się z innymi. Stąd działalność wydawnicza...

O Autorze

Sztandarowym Projektem Fundacji jest

Chór Dziecięcy MILLE VOCI

MILLE VOCI kocha śpiewać na głosy i swoją pasją chce dzielić się z dziećmi na całym świecie. :)

Działamy od 2010 roku. Obecnie chór liczy około 60 dzieci w wieku 6-12 lat. Tworzymy piosenki o tematyce bliskiej zainteresowaniom dzieci, w nowoczesnych aranżacjach muzycznych. Wykonujemy zarówno repertuar własny, jak i polskie wersje przebojów PICCOLO CORO DELL' ANTONIANO.

Chór Dziecięcy MILLE VOCI

Maszą muzyką chcemy dzielić się z Wami na koncertach, a także nagrywając płyty. Dwie już wydaliśmy i myślimy o kolejnych. :) W ofercie także książka i słuchowisko o dobrym wilku Teodorze.

...ale nie tylko studyjne nagrania są naszym celem. Czasem jakaś piosenka jest dla nas ważna i chcemy ją posłać w świat. Tak bywało w czasie pandemii. Nie można było koncertować więc nagrywaliśmy teledyski. Bez studia, bez profesjonalnej kamery, a jednak się udało!

 

 

 

Niedawno nasz chór obchodził 10 urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy cykl filmików opowiadających o naszej historii i metodach działania. Poniżej odcinek, który w pigułce przedstawia najważniejsze informacje o nas.

Chcesz wiedzieć, jakie mamy pomysły na kolejne działania? Sprawdź w zakładce "cele".

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent