Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

5 zł

miesięcznie

685 zł

łącznie

 

  Mówią na mnie Safemod i prowadzę kanał Youtube o nazwie "SafemodTV". Zajmuje się głównie grą Minecraft, lecz w wersji bardzo mocno zmodyfikowanej w kierunku technicznym. Ciesze się, że przeczytałeś ten opis :) Zajrzyj do pełnego. Miłego dnia/wieczoru/nocy !

ZOSTAŃ PATRONEM

O Autorze

Nazywam się Grzegorz Brożbar. Tworzę materiały wideo na serwisie Youtube od 2011 roku, prowadząć kanał SafemodTV. W życiu realnym jestem szczęśliwym ojcem i mężem, a kariera na Youtube jest moim hobby i nagrywam z wielką przyjemnością - prowadząc kanał przez tyle lat doceniając każdego widza i cenię sobie kontakt z nimi.  

 

 

Mój kanał na Youtube w chwili pisania tego postu posiada ponad 35.000 subskrybentów oraz 10.000.000 wyświetleń. Kręcę filmy z gry Minecraft, zmienioną przez setki (jak nie tysiące przez te lata) różnych modyfikacji od technicznych do przygodowych. Nakręciłem ponad 2.000 filmów tylko z tematyki tej gry, co przełożyło się na realizację aktualnie Sezonu 11 Minecrafta na Modach, który na prośbę widzów i dzięki ich wsparciu realizuje w trybie codziennego materiału o 17:00.

 

 

Idąc za głosem odbiorców założyłem specjalnie dla nich serwer Minecraft o nazwie TechBlock. Dla zachowania jak najlepszej stabilności postawiłem go na dedykowanej maszynie, którą utrzymuję na hostingowni OVH. Ma on swoje wady, lecz zainteresowanie przekracza moje możliwości.

 

 

Dużą popularnością jak i zainteresowaniem cieszy się prowadzona ostatnio przeze mnie nowa technika prowadzenia nagrań. Bardzo chciałem, aby to widzowie stawali się częścią moich materiałów przez co tworzę ich indywidualne statuetki w grze. Teraz dzięki dostępowi do drukarki 3D próbuje wykonynać próbne fizyczne figurki skinów, co do dnia pisania tego patronite było owiane lekką tajemnicą :) Chciałbym mocno rozwinąć swoją przygodę na Youtube, lecz łączenie pracy zawodowej i życia rodzinnego z moich wielkim Hobby stwarza coraz większe problemy.

 

Na kanale prowadzę też inne gry . Można wyróżnić tutaj serię z Bloons TD5, Castle Story, Cities SkyLines - które do dnia dzisiejszego cieszą się sporym zainteresowaniem. W mojej głowie są dziesiątki innych gier, które w przyszłości chciałbym poruszać.

 

 

Na dzień dzisiejszy to tyle. Będę odświeżał ten tekst wraz z czasem, jak również z Waszym zainteresowaniem o mojej osobie. Wszystkie propozycje jak i pytania możecie spokojnie do mnie pisać, przez kontakt z Patronite. Odpowiadam też na wszystkie wiadomości z Youtube jak i Facebook.

 

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie :) Samo to, że przeczytaliście ten tekst jest już dla mnie dużą przyjemnością!

 

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Każda złotówka ma znaczenie! Teraz oficjalnie stajesz się moim Patronem. Podziękuję osobiście, jeśli tylko będzie okazja, To wiele dla mnie znaczy.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Yea! Wielkie dzięki ! Robię wszystko po swojemu, dlatego nie będzie nagród czy obietnic dodawania do listy Patronów. Jak ktoś chce mnie wesprzeć, to nie robi tego dla nagród czy fejmu.

Podoba ci się to co robię, dobrze ogląda Ci się moje materiały - Tak po prostu. Jeszcze raz wielkie dzięki !
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
To już naprawdę poważne wsparcie, które mi udzielasz i super, że podoba ci się to co robię i chcesz je aż tak mocno wesprzeć.
Wiedź, że nie wydam tego na głupoty :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Dobra powiem wprost - głupio mi na tym progu, bo pięć dyszek to już mega kwota. Nigdy nie namawiam nikogo do wysyłania mi swoich ciężko zarobionych pieniąszków, dlatego jest mi niezmiernie miło.

Masz możliwość doładowania mnie tą kwotą - koszytaj, jeśli chcesz :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Serio chcesz mi stówkę wysłać? Jesteś tego pewny? Dobrze zastanów się nad tym, bo to już mega kwota.

Jesteś zdecydowany? WoW dzięki ! Jak będziemy razem na jakimś evencie to wytłumaczysz się co Ciebie kierowało :)
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
SERIO ?! PIŃCET SŁOTYCH ?

Jak jest ktoś na tyle szalony, aby wesprzeć mnie taką OGROMNĄ kwotą, niech wie, że znajdę go i będzie musiał się wytłumaczyć, co za czort go pchnął do tego ! Oczywiście jeśli będziesz miał taką ochotę :)

Najlepiej skontaktuj się ze mną i ustalimy wszystkie szczegóły
Zostań patronem

Najnowsi Patroni