Strefa Patrona:

1

patron

5 zł

miesięcznie

705 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
728
miesięczne wsparcie
650
liczba patronów

  Mówią na mnie Safemod i prowadzę kanał Youtube o nazwie "SafemodTV". Zajmuje się głównie grą Minecraft, lecz w wersji bardzo mocno zmodyfikowanej w kierunku technicznym. Ciesze się, że przeczytałeś ten opis :) Zajrzyj do pełnego. Miłego dnia/wieczoru/nocy !

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Nazywam się Grzegorz Brożbar. Tworzę materiały wideo na serwisie Youtube od 2011 roku, prowadząć kanał SafemodTV. W życiu realnym jestem szczęśliwym ojcem i mężem, a kariera na Youtube jest moim hobby i nagrywam z wielką przyjemnością - prowadząc kanał przez tyle lat doceniając każdego widza i cenię sobie kontakt z nimi.  

 

 

Mój kanał na Youtube w chwili pisania tego postu posiada ponad 35.000 subskrybentów oraz 10.000.000 wyświetleń. Kręcę filmy z gry Minecraft, zmienioną przez setki (jak nie tysiące przez te lata) różnych modyfikacji od technicznych do przygodowych. Nakręciłem ponad 2.000 filmów tylko z tematyki tej gry, co przełożyło się na realizację aktualnie Sezonu 11 Minecrafta na Modach, który na prośbę widzów i dzięki ich wsparciu realizuje w trybie codziennego materiału o 17:00.

 

 

Idąc za głosem odbiorców założyłem specjalnie dla nich serwer Minecraft o nazwie TechBlock. Dla zachowania jak najlepszej stabilności postawiłem go na dedykowanej maszynie, którą utrzymuję na hostingowni OVH. Ma on swoje wady, lecz zainteresowanie przekracza moje możliwości.

 

 

Dużą popularnością jak i zainteresowaniem cieszy się prowadzona ostatnio przeze mnie nowa technika prowadzenia nagrań. Bardzo chciałem, aby to widzowie stawali się częścią moich materiałów przez co tworzę ich indywidualne statuetki w grze. Teraz dzięki dostępowi do drukarki 3D próbuje wykonynać próbne fizyczne figurki skinów, co do dnia pisania tego patronite było owiane lekką tajemnicą :) Chciałbym mocno rozwinąć swoją przygodę na Youtube, lecz łączenie pracy zawodowej i życia rodzinnego z moich wielkim Hobby stwarza coraz większe problemy.

 

Na kanale prowadzę też inne gry . Można wyróżnić tutaj serię z Bloons TD5, Castle Story, Cities SkyLines - które do dnia dzisiejszego cieszą się sporym zainteresowaniem. W mojej głowie są dziesiątki innych gier, które w przyszłości chciałbym poruszać.

 

 

Na dzień dzisiejszy to tyle. Będę odświeżał ten tekst wraz z czasem, jak również z Waszym zainteresowaniem o mojej osobie. Wszystkie propozycje jak i pytania możecie spokojnie do mnie pisać, przez kontakt z Patronite. Odpowiadam też na wszystkie wiadomości z Youtube jak i Facebook.

 

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie :) Samo to, że przeczytaliście ten tekst jest już dla mnie dużą przyjemnością!

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Każda złotówka ma znaczenie! Teraz oficjalnie stajesz się moim Patronem. Podziękuję osobiście, jeśli tylko będzie okazja, To wiele dla mnie znaczy.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Yea! Wielkie dzięki ! Robię wszystko po swojemu, dlatego nie będzie nagród czy obietnic dodawania do listy Patronów. Jak ktoś chce mnie wesprzeć, to nie robi tego dla nagród czy fejmu.

Podoba ci się to co robię, dobrze ogląda Ci się moje materiały - Tak po prostu. Jeszcze raz wielkie dzięki !
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
To już naprawdę poważne wsparcie, które mi udzielasz i super, że podoba ci się to co robię i chcesz je aż tak mocno wesprzeć.
Wiedź, że nie wydam tego na głupoty :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Dobra powiem wprost - głupio mi na tym progu, bo pięć dyszek to już mega kwota. Nigdy nie namawiam nikogo do wysyłania mi swoich ciężko zarobionych pieniąszków, dlatego jest mi niezmiernie miło.

Masz możliwość doładowania mnie tą kwotą - koszytaj, jeśli chcesz :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Serio chcesz mi stówkę wysłać? Jesteś tego pewny? Dobrze zastanów się nad tym, bo to już mega kwota.

Jesteś zdecydowany? WoW dzięki ! Jak będziemy razem na jakimś evencie to wytłumaczysz się co Ciebie kierowało :)
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
SERIO ?! PIŃCET SŁOTYCH ?

Jak jest ktoś na tyle szalony, aby wesprzeć mnie taką OGROMNĄ kwotą, niech wie, że znajdę go i będzie musiał się wytłumaczyć, co za czort go pchnął do tego ! Oczywiście jeśli będziesz miał taką ochotę :)

Najlepiej skontaktuj się ze mną i ustalimy wszystkie szczegóły
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK