Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
2

patronów

105 zł

miesięcznie

675 zł

łącznie

Mówią na mnie Safemod i prowadzę kanał Youtube o nazwie "SafemodTV". Zajmuje się głównie grą Minecraft, lecz w wersji bardzo mocno zmodyfikowanej w kierunku technicznym. Ciesze się, że przeczytałeś ten opis :) Zajrzyj do pełnego. Miłego dnia/wieczoru/nocy !

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
52 %
100%
osiągnięto 52%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 95 zł
Opłata miesięczna serwera na OVH
Dzięki tej kwocie pozwolisz mi przestać się martwić i opłacisz w 100% koszty utrzymania serwera. Odciąży mi to budżet domowy, przez co żona nie będzie mi go wyrzucała przy każdej rozmowie. Na tej maszynie trzymam serwery Minecraft pod wszystkie swoje serie (aktualnie Sezon 11) ale również stoi tam serwer publiczny Techblock, który chciałbym przenieść na osobną maszynę w przyszłości.
0%
26 %
100%
osiągnięto 26%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 295 zł
Opłaty podstawowe
Prowadzenie kanału na serwisie Youtube wiąże się z inwestowaniem w całkiem inną infrastrukturę. Na potrzeby streamów internet musi mieć wysoki Upload. Obrabianie materiałów zajmuje dużo czasu, jak również wysyłanie ich potem. Te dodatkowe dwie stówki spokojnie z nawiązką pokryją ten koszt.
0%
21 %
100%
osiągnięto 21%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 395 zł
Abonament na pakiet Adobe
Dodatkowa stówka pozwoli mi na zakup pakietu Adobe do tworzenia filmów z wykorzystaniem bardziej profesjonalnych rozwiązań. Dany pakiet posiada też aplikacje pod efekty/animacje i wiele wiele innych. Super sprawa by była :)
0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 895 zł
Modernizacja stanowiska
Będę od teraz mógł bez martwienia się o budżet kupić nowy fotel, czy nawet ramie mikrofonowe, na które cały czas było mi szkoda środków. Każdego miesiąca będę inwestował w stanowisko, przy którym spędzam większość wolnego czasu, a także wystarczy na prezent dla kochanej żony, która znosi moje humory i biurko, które zabiera pół pokoju :)

O Autorze

Nazywam się Grzegorz Brożbar. Tworzę materiały wideo na serwisie Youtube od 2011 roku, prowadząć kanał SafemodTV. W życiu realnym jestem szczęśliwym ojcem i mężem, a kariera na Youtube jest moim hobby i nagrywam z wielką przyjemnością - prowadząc kanał przez tyle lat doceniając każdego widza i cenię sobie kontakt z nimi.  

 

 

Mój kanał na Youtube w chwili pisania tego postu posiada ponad 35.000 subskrybentów oraz 10.000.000 wyświetleń. Kręcę filmy z gry Minecraft, zmienioną przez setki (jak nie tysiące przez te lata) różnych modyfikacji od technicznych do przygodowych. Nakręciłem ponad 2.000 filmów tylko z tematyki tej gry, co przełożyło się na realizację aktualnie Sezonu 11 Minecrafta na Modach, który na prośbę widzów i dzięki ich wsparciu realizuje w trybie codziennego materiału o 17:00.

 

 

Idąc za głosem odbiorców założyłem specjalnie dla nich serwer Minecraft o nazwie TechBlock. Dla zachowania jak najlepszej stabilności postawiłem go na dedykowanej maszynie, którą utrzymuję na hostingowni OVH. Ma on swoje wady, lecz zainteresowanie przekracza moje możliwości.

 

 

Dużą popularnością jak i zainteresowaniem cieszy się prowadzona ostatnio przeze mnie nowa technika prowadzenia nagrań. Bardzo chciałem, aby to widzowie stawali się częścią moich materiałów przez co tworzę ich indywidualne statuetki w grze. Teraz dzięki dostępowi do drukarki 3D próbuje wykonynać próbne fizyczne figurki skinów, co do dnia pisania tego patronite było owiane lekką tajemnicą :) Chciałbym mocno rozwinąć swoją przygodę na Youtube, lecz łączenie pracy zawodowej i życia rodzinnego z moich wielkim Hobby stwarza coraz większe problemy.

 

Na kanale prowadzę też inne gry . Można wyróżnić tutaj serię z Bloons TD5, Castle Story, Cities SkyLines - które do dnia dzisiejszego cieszą się sporym zainteresowaniem. W mojej głowie są dziesiątki innych gier, które w przyszłości chciałbym poruszać.

 

 

Na dzień dzisiejszy to tyle. Będę odświeżał ten tekst wraz z czasem, jak również z Waszym zainteresowaniem o mojej osobie. Wszystkie propozycje jak i pytania możecie spokojnie do mnie pisać, przez kontakt z Patronite. Odpowiadam też na wszystkie wiadomości z Youtube jak i Facebook.

 

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie :) Samo to, że przeczytaliście ten tekst jest już dla mnie dużą przyjemnością!

 

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Każda złotówka ma znaczenie! Teraz oficjalnie stajesz się moim Patronem. Podziękuję osobiście, jeśli tylko będzie okazja, To wiele dla mnie znaczy.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziesięć złotych to już poważna kwota za którą jestem bardzo wdzięczny. W ramach tego uzyskujesz :
► Umieszczenie na końcu filmu jako mój patron

* Dodatkowo wszystko z progów wcześniejszych
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś Patronem specjalnym ! Otrzymasz wczesny dostęp do wszystkich materiałów, które oczekują na publikację (średnio 5-7 godzin wcześniej).
Jak wyrazisz ochotę wykonam twojego Skin'a MC i umieszczę na swojej głównej serii Minecraft.

* Dodatkowo wszystko z progów wcześniejszych
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
WoW! To tak jakbyś mi wysłał prawie tygodniową pensję z Yotubue (serio).
►Jak podasz mi swój adres chciałbym wysłać Tobie pisemne podziękowania
► Dostaniesz dostęp do mojego prywatnego serwera Minecraft pod Sezony (Premium)

* Dodatkowo wszystko z progów wcześniejszych
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Jesteś wyjątkowym Patronem!
► Jak masz ochotę, możesz być gościem w wybranym przez Ciebie odcinku na moim kanale.
► Możesz dodatkowo zaproponować grę, a ja postaram się ją zdobyć i nagrać z niej materiał z informacją, ze ty ją zaproponowałeś
► Do pisemnego podziękowania dołożę coś specjalnego :)

* Dodatkowo wszystko z progów wcześniejszych
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Zostajesz szefem, prezesem, dyrektorem i czym jeszcze można z moich Patronów. Sam jeden wysyłasz prawie miesięczną pensję z Youtube.
► Chcesz, aby doradzić Tobie odnośnie tworzenia filmów? A może masz serwer i chcesz abym nagrał z niego krótki materiał ? Masz jakieś specjalne życzenie ? Wystarczy napisać, a ja postaram się pomóc :)

* Dodatkowo wszystko z progów wcześniejszych
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Wyszukiwarka

Wybierz