Avatar użytkownika

Samochodem na wakacje.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
100 
łącznie
0
patronów
0 zł 100 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
ZAPROŚ NAS NA WIRTUALNĄ KAWĘ :)

Wielkie dzięki za Twoje wsparcie! :) Twoje 5 zł to jedna wirtualna kawa lub 1 litr paliwa do naszego Malucha (lub naładowanie baterii, ale tego jeszcze nie wiemy). Dzięki Twojej "piątce" możemy wyruszyć w dalszą podróż po Polsce - odwiedzać ciekawe miejsca, opisywać je i tworzyć materiały video, które opublikujemy dla każdego na naszym blogu, kanale YT oraz w mediach społecznościowych. Wspólnie poznamy każdy zakamarek naszego kraju.
Dla nas to prawdziwy komplement i zachęta do dalszego działania! :D

DLA CIEBIE:
* Na specjalnej tablicy "Patronów" dostępnej na blogu i w naszych mediach społecznościowych umieścimy Twoje imię, nazwisko, nick i link do Twojej strony, kanału na YT, profilu, strony na FB itp. - jeśli takowe prowadzisz *

Dziękujemy! :)
10 zł miesięcznie
WIELKI MISTRZ PIÓRA!

Przyjacielu! Twoje 10 zł przeznaczone na nasz projekt to MISTRZOSTWO ŚWIATA i okolicy!
Wiedz, że dzięki Twojej kasie możemy zatankować szczodrzej"Malca" i mieć z bańki część kosztów związanych ze zwiedzaniem nowego miejsca, które chcemy Wam pokazać!
Im dalej od domu tym więcej paliwa, jedzenia i noclegów. No może z jedzeniem to przesadziliśmy - w domu jemy więcej! To tylko namiastka wydatków.
Zgromadzony materiał chcemy wydać książkowo - ABYŚ MÓGŁ wieczorem w wanience, mocząc się w cieplutkiej wodzie z pianką - czytać i przeglądać naszą książkę podróżniczo-historyczną - która powstała DZIĘKI TOBIE! Czy nie będzie Ci miło, wiedząc, że przyczyniłeś się do jej powstania?

DLA CIEBIE:
* Na specjalnej tablicy "Patronów" dostępnej na blogu i w naszych mediach społecznościowych umieścimy Twoje imię, nazwisko, nick i link do Twojej strony, kanału na YT, profilu, strony na FB itp. - jeśli takowe prowadzisz *
* Spersonalizowana dedykacja specjalnie dla Ciebie - dopiero kiedy ukaże się książka *
* Każdy materiał video, który zrealizujemy dzięki Twojej kasie, będzie zawierać na samym początku ekran z podziękowaniami imiennymi dla PATRONÓW TAKICH JAK TY! *
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
10 dostępnych miejsc
GRA WSTĘPNA Z REKLAMĄ?

Maluch z natury jest mały, ale jak dobrze pokombinujemy to wygospodarujemy sporo miejsca na zwięzłe reklamy - pole 10cmx10cm.

DLA CIEBIE:
* Na naszym małym fiacie (na razie tylko w wersji spalinowej bo elektrycznej jeszcze nie mamy, a chcielibyśmy mieć) oddajemy do Twojej dyspozycji 1 pole reklamowe o rozmiarach 10cmx10cm. Możesz umieścić w nich reklamę lub logo swojej działalności, strony, profilu itp. lub zwyczajnie imię, nazwisko czy nick *
+ to co oferujemy w niższych progach *

BONUS SAM Z SIEBIE:
Nasze auto podróżuje po Polsce i bierze udział w różnych ciekawych imprezach organizowanych na terenie Dolnego Śląska i nie tylko. Twoja reklama na malcu będzie widoczna także wtedy! Ludziska uwielbiają sweet-focie z błękitnym u boku, a Ty się reklamujesz! :-D
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
5 dostępnych miejsc
KRÓL REKLAMY I WIZERUNKU!

Jesteś niesamowity! Wiesz co najlepsze w życiu i rozumiesz tych, którzy do tego dążą! Twoje 50 zł to kawał siana i zdajemy sobie sprawę z tego, że takie wsparcie jest już sporym obciążeniem dla Twojego budżetu! Dlatego chcemy się za to odwdzięczyć i w zamian oferujemy:

DLA CIEBIE:
* Na naszym małym fiacie (na razie tylko w wersji spalinowej bo elektrycznej jeszcze nie mamy, a chcielibyśmy mieć) oddajemy do Twojej dyspozycji 3 pola reklamowe o rozmiarach 10cmx10cm. Możesz umieścić w nich reklamę lub logo swojej działalności, strony, profilu itp. lub zwyczajnie imię, nazwisko czy nick *
+ t-shirta z naszym logiem x 1 szt.
+ to co oferujemy w niższych progach *

BONUS SAM Z SIEBIE:
Nasze auto podróżuje po Polsce i bierze udział w różnych ciekawych imprezach organizowanych na terenie Dolnego Śląska i nie tylko. Twoja reklama na malcu będzie widoczna także wtedy! Ludziska uwielbiają sweet-focie z błękitnym u boku, Ty się reklamujesz! :-D
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
2 dostępne miejsca
POZIOM CESARZA!

Ave Cezar! Twoje 500 zł to jak wygrana w totka! Dzięki takiej kasie możemy zwiedzać świat! Możemy do końca zebrać materiał do książki o podróżowaniu po bloku wschodnim, Zakaukaziu, Bałkanach oraz wyspach Morza Śródziemnego. Jeśli masz inny pomysł - zapodaj go śmiało!

DLA CIEBIE:
W ramach podziękowań za tak hojne wsparcie - udostępniamy całą przednią maskę lub tylną szybę na Twoją reklamę! Auto w Twoich barwach będzie przemierzać kolejne kilometry, uczestniczyć w różnych imprezach, na których dumnie będziemy pozować do fotek i filmików ciekawskich ludzi i zaproszonych przez nas paparazzich! :-D Będziemy razem tworzyć historię podróży! Dołącz do tej nadzwyczajnej przygody! Nie ma na co czekać, czas upływa, jesteśmy coraz starsi! :-)
+ 2 koszulki z naszym i Twoim logiem;
+ umieszczenie na 1 miejscu na tablicy Patronów;
+ logo Twojej firmy na początku każdego filmu z wyprawy na You Tube i w social mediach;
+ info o Tobie jako patronie w materiałach prasowych o naszych wyprawach;
+ souvenir z każdej wyprawy :-) niespodzianka!
+ podziękowania dla Ciebie w naszej książce (kiedy ją wydamy);

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Samochodem na wakacje.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Projekt „Samochodem na wakacje.pl” to: * podróże samochodem (elektrycznym?) po Polsce i świecie * relacje podróżnicze na blogu, FB i You Tube * podróże klasykami * rajdy samochodowe pojazdów historycznych * historie odwiedzanych miejsc * off - road * materiały foto-video * książki, artykuły*
To my - Magda i Patryk - wspólnie podróżujemy po Polsce i świecie. Dołącz do nas zostając naszym Patronem! To My - Magda i Patryk - wspólnie podróżujemy po Polsce i świecie. Małym fiatem zdobyliśmy królową alpejskich tras - przełęcz Stelvio 2758 m.n.p.m.! Wspomóż nas zostając naszym Patronem! Dziękujemy!

Nim opowiemy Wam naszą historię, pozwolimy sobie zacząć od przedstawienia najświeższych pomysłów, które od kilku dobrych tygodni chodzą nam po głowach. Ostatnie fakty z Polski i ze świata, nadały tempo i kierunek w ochronie środowiska naszego globu, a tym samym transformacji energetycznej przemysłu motoryzacyjnego. Świat zaczął podążać ku nowym źródłom eko-energi. W Polsce trójka bliskich znajomych skonstruowała w profesjonalny sposób "małego Fiata", całkowicie w wersji elektrycznej. My uwielbiamy podróże naszym Maluchem (póki co w wersji spalinowej) i innymi autami klasycznymi, dlatego chcielibyśmy w przyszłości włączyć w nasz styl podróżowania auto z napędem elektrycznym. Na dzień dzisiejszy musimy zaparkować ten pomysł, ze względu na mały zasięg baterii - jedyne 100km jazdy mocno komplikuje podróżowanie. Rozmawialiśmy z konstruktorem ostatniego modelu elektro-malucha - Panem Sławkiem (jego Maluch pokazany był w telewizji) i musimy poczekać na "wynalezienie" przez kogoś patentu na większy zasięg. 

Poczciwemu Trabiemu daleko do bycia eko... ;-)

Aktualnie zbieramy budżet na:

1. Wyprawę maluchem dookoła Islandii :-D - to nasze oczko w głowie! Potrzebujemy budżet na dostosowanie fiacika, zakup odpowiedniego sprzętu oraz zorganizowanie logistyki.

Pierwotnie chcieliśmy odbyć tę podróż elektrykiem - sprawdzić w boju trwałość takiej konstrukcji, ile to realnie kosztuje i jak wpływa na środowisko. Jednakże dostępna na dzień dzisiejszy technologia do budowy elektro-fiata, zapewnia zbyt skromny zasięg pomiędzy ładowaniami.  

A więc jedziemy klasycznym Maluchem! Z przebiegu wyprawy planujemy codzienne relacje na Facebooku, tak aby każdy miał do nich dostęp i mógł na bieżąco śledzić postępy naszej eskapady. Dodatkowo po powrocie przygotujemy materiał filmowy na You Tuba, zdjęcia i artykuły. Poza ciekawymi miejscami oraz ich historią, pokażemy Wam jak żyją lokalni mieszkańcy, jakie mają relacje z przyjezdnymi, oraz przede wszystkim jak w drodze zachowuje się nasz pojazd ;-) Do tego wszystkiego dołożymy naszą subiektywną opinię o konsekwencjach pobytu w odwiedzanych miejscach, spostrzeżenia jak ograniczać jego negatywne skutki oraz, jak się to uda, co zrobić, aby w lokalnej części naszej planety było zdecydowanie lepiej. Oczywiście opowiemy też jak zorganizować taką podróż i jak się do niej przygotować. Może macie własny pomysł co jeszcze?

2. Chcemy ukończyć zbieranie materiału do planowanej książki podróżniczo-historycznej o najciekawszych miejscach na Dolnym Śląsku i woj. lubuskim. Podróżując chcemy promować odwiedzane miejsca i napotkanych mieszkańców. Zależy nam na pokazaniu Polski jako doskonałej i wyjątkowo atrakcyjnej destynacji turystycznej. Przyglądając się światu widzimy, że turystyka jest potężną gałęzią gospodarki, dającą pracę milionom ludzi. To także niezastąpione narzędzie do poznawania i łączenia ludzi z całego świata! W planie także książka o podróżowaniu po Zakaukaziu, Bałkanach, krajach byłego bloku wschodniego oraz wyspach Morza Śródziemnego.

 

3. Rozwój bloga historyczno-podróżniczego https://www.samochodemnawakacje.pl - Twórzcie go razem z nami! Zapraszamy do współpracy każdego zapaleńca podróży i historii!

 

 

Nasza wyprawa po Gruzji - z widokiem na Kazbek!

Projekt „Samochodem na wakacje.pl” powstał z myślą o miłośnikach podróży własnym środkiem transportu, w szczególności samochodem, kamperem a także rowerem (zabranym ze sobą rzecz jasna). Jest to miejsce, w którym dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami, pomysłami, propozycjami wyjazdów, kierunkami podróży, zagrożeniami i ogólnie pojętą dobrą radą (pamiętajcie, że karma powraca do nas i to ze zdwojoną siłą). Każdą wyprawę starannie wzbogacamy w retorykę historyczną z odwiedzanych miejsc.  Nasze wyprawy to nie tylko fakt podróży, ale przede wszystkich chęć poznania i zrozumienia danego miejsca oraz jego mieszkańców. Zdobytą wiedzę przekazujemy Wam, niosąc w całości użyteczny aspekt edukacyjny.

Poza podróżami fascynuje nas stara motoryzacja, a w szczególności samochody rodem z demoludów. Uwielbiamy podróżowanie takimi maszynami, krótkie wypady za miasto i dalekie wyprawy z ogromną dawką adrenaliny i przygody (nigdy nie wiemy jaka przygoda nas spotka, kiedy taki sprzęt nawali i co może się w nim zepsuć). W standardzie zamiast dodatkowego wyposażenia samochodu otrzymujemy sporą dawkę emocji i adrenaliny (zjeżdżając na przykład małym fiatem z alpejskich szczytów). Tematyka podejmowana na stronach naszego bloga i w mediach społecznościowych, dotyczy przede wszystkim: podróży, historii odwiedzanych miejsc i ludzi, wybór środka transportu, kierunków podróży, planowania trasy przejazdu, noclegów, zakupu niezbędnego ekwipunku, przygotowanie sprzętu do drogi, rezerwacje kempingów, kwater, hotelików i agroturystyk a także kwestie ubezpieczeń. Poruszymy też kwestię wydatków jakie czekają Was w konkretnych przypadkach. Opiszemy także jak planować wyprawę, gdzie spać, z jaką częstotliwością planować postoje i noclegi, przeprawy promowe, układać harmonogram czasowy i gdzie robić zwyczajne codzienne zakupy. Nie zabraknie też opisu sprzętu niezbędnego do biwakowania pod namiotem. Z czasem zapewne pojawią się nowe tematy do opracowania i tematyka bloga będzie się poszerzać.


Na zdjęciu ekipa programu podróżniczego "Pokaż nam świat - Jakub Porada" TVN24BIS - nagrywaliśmy jeden odcinek o naszych podróżach

Zajawka materiału o nas w programie "Pokaż nam świat - Jakub Porada"

Zostańcie naszym Patronem i podróżujcie razem z nami!

Cele Autora

Zbieramy materiał do książki o Dolnym Śląski i Lubuskim!
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Zbieramy materiał do planowanej książki podróżniczo-historycznej o najciekawszych miejscach na Dolnym Śląsku i w Lubuskim. Podróżując chcemy promować odwiedzane miejsca i napotkanych mieszkańców. Zależy nam na pokazaniu Polski jako doskonałej i wyjątkowo atrakcyjnej destynacji turystycznej. Przyglądając się światu widzimy, że turystyka jest potężną gałęzią gospodarki, dającą pracę milionom ludzi. To także niezastąpione narzędzie do poznawania i łączenia ludzi z całego świata!

Dolny Śląsk to blisko 70% polskich zamków, pałaców i tajemniczych miejsc! Lubuskie to wspaniałe piękno natury i ponad 500 jezior! Aby je wszystkie zjeździć i Wam pokazać, trzeba dysponować niemałym budżetem. Stąd nasz apel do Was o zostanie naszymi Patronami! :-) Dziękujemy Wam z góry!
PAMIĘTAJCIE! Ta książka powstanie dzięki Wam! Jesteście wielcy!
Książka o podróżach po krajach byłego "bloku wschodniego", Zakaukazia, wysp Morza Śródziemnego oraz Bałkanach
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
Zbieramy materiał do planowanej książki podróżniczo-historycznej o podróżowaniu po wyspach Morza Śródziemnego, Zakaukaziu, krajach byłego "bloku wschodniego" oraz Bałkanach. Chcemy w niej zawrzeć nasze reportaże podróżniczo-historyczne, w tym przygody, problemy i subiektywne opinie. To ma być świat przedstawiony naszymi oczyma.
Poza książką będą zdjęcia, posty oraz video na You Tube, mediach społecznościowych i blogu. Ten świat poprzez media ma być dostępny dla Ciebie Patronie - w książce i internecie. Wspomóż nas i bądź częścią tego projektu! Dziękujemy! :-)
Podróż maluchem dookoła Islandii!
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
To jedna z podroży naszych marzeń! Aby ją zrealizować musimy zebrać budżet na odpowiednie przygotowanie naszego Malucha, zakup niezbędnego sprzętu i organizację logistyki.
Islandia jest drogim i wymagającym krajem, co wymaga sporych nakładów finansowych.
Jej piękno i bogactwa natury, czynią ją wielką atrakcją turystyczną!
Nasza wyprawa ma na celu objechanie tej epickiej wyspy, poznanie jej mieszkańców oraz pokazanie Wam jej pięknych i mrocznych stron! Obowiązkowe spotkanie z miejscową Polonią!

Z przebiegu wyprawy planujemy codzienne relacje na Facebooku, tak aby każdy miał do nich dostęp i mógł na bieżąco śledzić postępy naszej eskapady. Dodatkowo po powrocie przygotujemy materiał filmowy na You Tuba, zdjęcia i artykuły. Poza ciekawymi miejscami oraz ich historią, pokażemy Wam jak żyją lokalni mieszkańcy, jakie mają relacje z przyjezdnymi, oraz przede wszystkim jak w drodze zachowuje się nasz mały pojazd ;-) Do tego wszystkiego dołożymy naszą subiektywną opinię o konsekwencjach pobytu w odwiedzanych miejscach, spostrzeżenia jak ograniczać jego negatywne skutki oraz, jak się to uda, co zrobić, aby w lokalnej części naszej planety było zdecydowanie lepiej. Oczywiście opowiemy też jak zorganizować taką podróż i jak się do niej przygotować. Może macie własny pomysł co jeszcze?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Samochodem na wakacje.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.