Samochodem na wakacje.pl

W Patronite od 14.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2754

Liczba Patronów: 2727

Zostań Patronem
1 patron
5 miesięcznie
25 łącznie

Zbieramy materiał do książki o Dolnym Śląski i Lubuskim!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

995 zł

brakuje

Zbieramy materiał do planowanej książki podróżniczo-historycznej o najciekawszych miejscach na Dolnym Śląsku i w Lubuskim. Podróżując chcemy promować odwiedzane miejsca i napotkanych mieszkańców. Zależy nam na pokazaniu Polski jako doskonałej i wyjątkowo atrakcyjnej destynacji turystycznej. Przyglądając się światu widzimy, że turystyka jest potężną gałęzią gospodarki, dającą pracę milionom ludzi. To także niezastąpione narzędzie do poznawania i łączenia ludzi z całego świata!

Dolny Śląsk to blisko 70% polskich zamków, pałaców i tajemniczych miejsc! Lubuskie to wspaniałe piękno natury i ponad 500 jezior! Aby je wszystkie zjeździć i Wam pokazać, trzeba dysponować niemałym budżetem. Stąd nasz apel do Was o zostanie naszymi Patronami! :-) Dziękujemy Wam z góry!
PAMIĘTAJCIE! Ta książka powstanie dzięki Wam! Jesteście wielcy!

Książka o podróżach po krajach byłego "bloku wschodniego", Zakaukazia, wysp Morza Śródziemnego oraz Bałkanach

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 995 zł

brakuje

Zbieramy materiał do planowanej książki podróżniczo-historycznej o podróżowaniu po wyspach Morza Śródziemnego, Zakaukaziu, krajach byłego "bloku wschodniego" oraz Bałkanach. Chcemy w niej zawrzeć nasze reportaże podróżniczo-historyczne, w tym przygody, problemy i subiektywne opinie. To ma być świat przedstawiony naszymi oczyma.
Poza książką będą zdjęcia, posty oraz video na You Tube, mediach społecznościowych i blogu. Ten świat poprzez media ma być dostępny dla Ciebie Patronie - w książce i internecie. Wspomóż nas i bądź częścią tego projektu! Dziękujemy! :-)

Podróż maluchem dookoła Islandii!

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 995 zł

brakuje

To jedna z podroży naszych marzeń! Aby ją zrealizować musimy zebrać budżet na odpowiednie przygotowanie naszego Malucha, zakup niezbędnego sprzętu i organizację logistyki.
Islandia jest drogim i wymagającym krajem, co wymaga sporych nakładów finansowych.
Jej piękno i bogactwa natury, czynią ją wielką atrakcją turystyczną!
Nasza wyprawa ma na celu objechanie tej epickiej wyspy, poznanie jej mieszkańców oraz pokazanie Wam jej pięknych i mrocznych stron! Obowiązkowe spotkanie z miejscową Polonią!

Z przebiegu wyprawy planujemy codzienne relacje na Facebooku, tak aby każdy miał do nich dostęp i mógł na bieżąco śledzić postępy naszej eskapady. Dodatkowo po powrocie przygotujemy materiał filmowy na You Tuba, zdjęcia i artykuły. Poza ciekawymi miejscami oraz ich historią, pokażemy Wam jak żyją lokalni mieszkańcy, jakie mają relacje z przyjezdnymi, oraz przede wszystkim jak w drodze zachowuje się nasz mały pojazd ;-) Do tego wszystkiego dołożymy naszą subiektywną opinię o konsekwencjach pobytu w odwiedzanych miejscach, spostrzeżenia jak ograniczać jego negatywne skutki oraz, jak się to uda, co zrobić, aby w lokalnej części naszej planety było zdecydowanie lepiej. Oczywiście opowiemy też jak zorganizować taką podróż i jak się do niej przygotować. Może macie własny pomysł co jeszcze?
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł