Mateusz Borowski - Saturday Car Fever

1 patron
10 miesięcznie

Saturday Car Passion

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 990 zł

brakuje

To pierwszy etap abym mógł w pełni poświęcić się realizowaniu swojej pasji czyli testowaniu aut, pracy nad kanałem i po mału myśleć o potraktowaniu prowadzenia kanału jako pracy zarobkowej, a nie jak do tej pory czyli czasochłonnego hobby.

Przez 5 lat nie dałem się namówić na żadne kontrakty za kasę mimo symbolicznych wpływów co miesiąc z losowych reklam na YouTube. Chciałem być niezależnym twórcą bez nachalnej komercji i chcę takim pozostać. Dzięki Wam będzie to możliwe. Moje motto MÓWIĘ JAK JEST się nie zmieni. Zawsze prawda i tylko prawda bez sponsorowanych, często zakłamanych treści.
Czy razem uda nam się osiągnąć pierwszy cel? Wierzę, że tak. Wierzę w dobrych ludzi, którzy doceniają uczciwość, sumienną pracę i oddanie swojej pasji.

Saturday Car Dream

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 990 zł

brakuje

Jeśli wspólnie osiągniemy ten cel to oprócz wszystkiego co w pierwszym celu, zrealizuję też motoryzacyjne marzenie mojego życia, a więc będę mógł ponownie finansować auto z silnikiem V8 i nagrywać kolejne odcinki V8 Vloga, które cieszyły się ogromną popularnością wśród widzów. Na celowniku mam kilka samochodów, m.in Dodge Ram 1500, Jeep GC SRT8, Dodge Challenger, Charger, Ford Crown Vic.
Czy osiągnięcie drugiego celu będzie możliwe? Na to pytanie tylko Wy znacie odpowiedź. Zaskoczcie mnie i siebie, a sprawicie mi i sobie przygodę życia! Czy spełni się amerykański sen?

Saturday Car Fever

9 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

8 990 zł

brakuje

Moi drodzy, co tu dużo mówić... Jestem realistą i nie wierzę, że ten próg jest możliwy do osiągnięcia, ale stworzyłem go, bo jak wiecie dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Pytanie czy dla Was też? Czy powstanie redakcja SCF?
To, że dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych już nie raz pokazałem, testując dla Was auta o które mnie prosiliście i zrobiłem to jako pierwszy tester aut na YouTube w Polsce. Na przykład: Kia Stinger GT, nowe Audi Q7, nowe Audi A4 B9, nowy Seat Ibiza, nowy Seat Leon Cupra 300 4Drive, nowa KIA Optima SW GT Line, BMW M2 Competition, Chevrolet Camaro, Dodge Challenger i kilka innych samochodów.
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi zrealizować marzenia z poprzednich celów, a z racji wystarczjących miesięcznych dochodów, być może wybiorę się na miesiąc, dwa do USA i nagram dla Was coś czego jeszcze na kanale nie było.
Będą też fundusze na wynajem na testy supersamochodów takich jak Ferrari, Lamborghini, Bugatti, Aston Martin, Porsche i innych wspaniałości. Osiągnięcie tego celu oznacza powstanie redakcji SCF, a więc wejście na inny etap dostpęnośći aut prasowych.
Czy pomożecie mi w drodze do spełnienia motoryzacyjnych marzeń?

Tak, jestem kompletnie zakręcony na punkcie 4 kółek, ale właśnie dlatego mój kanał jest wyjątkowy, gdzie dobra muzyka i motoryzacja tworzą niepowtarzalne brzmienie i wyjątkowy klimat :))
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
crazygrapelli
crazygrapelli
Próg: 10 zł
Błażej Rakoczy
Błażej Rakoczy
Próg: 5 zł