Avatar użytkownika

Mateusz Borowski - Saturday Car Fever

1
patron
10 
miesięcznie
1
patron
10 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Witam na pokładzie :) Dzięki Tobie zaczynamy od uruchomienia silnika. To mniej więcej 1 litr paliwa, ale jak potrzebny, żeby ruszyć. Nie myśl, że 5 złotych to mało. To dla mnie bardzo dużo! Pamiętaj, że nie będziesz sam i właśnie o to tutaj chodzi. Dzięki Tobie meta jest odrobinę bliżej. Dzięki za ten cenny litr! :)
10 zł miesięcznie
To już 2 litry dobrego paliwa. Zajedziemy nieco dalej niż na litrze :) Dziękuję! Pamiętaj, że każda cegiełka buduje garaż. W podziękowaniu za Twoje wsparcie będziesz na liście darczyńców po każdym filmie! Twój nick albo imię i nazwisko wedle uznania :) Raz w miesiącu na stronie kanału na facebooku będzie lista z podziękowaniami dla wszystkich darczyńców na której oczywiście też się znajdziesz. UWAGA! W momencie, gdy liczba patronów z tego progu osiągnie 100, wszyscy darczyńcy wpłacający po 10 złotych wezmą udział w losowaniu raz na jakiś czas nagród dla najsilniej wspierających patronów. W każdym losowaniu będzie kilku zwycięzców, więc masz większe sznase na zdobycie jakiejś nagrody :) Bardzo Ci dziękuję za dotankowanie aż 2 litrów. Dzięki dodatkowemu paliwu mamy szasnę dojechać szybciej do mety. Trafiłeś właśnie na listę patronów wyświetlaną po każdym filmie. Gratuluję! i serdecznie dziękuję :)
20 zł miesięcznie
Taka kwota to dla mnie dowód, że chcesz poważniej uczestniczyć w naszej wspólnej podróży. Bardzo mi miło i jestem Ci wdzięczny. Bardzo Ci dziękuję za kilka litrów tak cennego paliwa, żeby dalsza jazda była możliwa. Dystans do mety naszego celu jest coraz bliższy dzięki Tobie!
30 zł miesięcznie
Tyle litrów paliwa pozwoli nam z wiatrem w plecy i umiejętną zmianą biegów już całkiem daleko zajechać. Dzięki! Jesteś wspaniały! Twoje wsparcie jest bardzo cenne! Przyspieszyliśmy i dzięki Tobie meta jest coraz bliżej. Tak trzymaj. Jesteś super!
50 zł miesięcznie
To już niemal 10 litrów! paliwa. Wielkie dzięki za rezygnację z tylu piw albo innych przyjemności :) Twoja pomoc umożliwi mi robienie coraz lepszych filmów. Twoje wsparcie jest aż 10 razy! silniejsze niż najniższa możliwa kwota. To bardzo dużo, a oglądając każdy nowy odcinek będziesz wiedział, że powstał w dużej mierze dzięki Twojej pomocy. Dzięki Tobie pasek dystansu do osiągnięcia naszego celu przebył aż 100 metrów!
100 zł miesięcznie
Wow! To już niemal 1/3 baku paliwa. Niesamowite, że ktoś może aż tyle litrów wlać z sympatii i chęci pomocy. Na pewno będę o Tobie każdego dnia pamiętał i Ty też będziesz wiedział, że dzięki Tobie ten kanał jest coraz lepszy i w ogóle istnieje. Jesteś super! Dzięki Tobie pasek dystansu do osiągnięcia naszego celu przebył aż 200 metrów!
200 zł miesięcznie
Ponad połowa baku paliwa! Będziesz miał ogromny wkład w rozwój kanału i tym samym stajesz się mi bardzo bliski. W ramach podziękowania wyślę Ci płytę mojego zespołu, którą zapewne znasz z testów systemów audio. Dzięki Tobie pasek dystansu do osiągnięcia celu przebył prawie pół kilometra!
300 zł miesięcznie
Niemal cały bak paliwa! Jeśli zdecydowałeś się wspierać mnie taką kwotą to znaczy, że oglądasz moje testy od bardzo dawna i Jesteś najwierniejszym fanem. Trudno mi inaczej wytłumaczyć takie szaleństwo. MEGA DZIĘKI! Oczywiście otrzymasz płytę mojego zespołu z dedykacją oraz nagram z wdzięczności odcinek z tematem jaki wybierzesz czyli na przykład konkretnym samochodem o ile to będzie możliwe. Dzięki Tobie pasek dystansu do mety naszego celu przebył ponad pół kilometra! META tuż, tuż!
500 zł miesięcznie
Nie! Nie wierzę! Jestem w szoku! Zatankowałeś taką lilością paliwa, że nie da się go wlać przy jednym tankowaniu pod korek. Brak mi słów, nie wiem co powiedzieć. Otrzymasz ode mnie płytę mojego zespołu jak się spotkamy. Do zobaczenia wkrótce! Tym samym zostałeś współtwórcą kanału. Zrobię w podziękowaniu 2 filmy z tematami jakie wybierzesz, ale bez nagich dziewczyn ;) W jednym z nich będziesz mógł wystąpić jeśli tylko zechcesz. Na wspólny test jakiegoś ciekawego auta też możesz liczyć. Dzięki Tobie pasek dystansu do naszego celu przebył cały kilometr! Za moment META!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mateusz Borowski - Saturday Car Fever w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Mam na imię Mateusz i prowadzę niezależny kanał z testami samochodów. Zacząłem testować auta 6 lat temu i z mojego bardzo czasochłonnego hobby i pasji chciałbym pójść dalej. Tylko z Waszą pomocą będzie to możliwe.

Witajcie w miejscu, które mam nadzieję pozwoli mi rozwinąć kanał na youtube i żyć z mojej pasji co udało się już wielu youtuberom.

Jestem tu tylko i wyłącznie dzięki Wam, bo sam bym się nie zdecydował na ten krok. To za Waszą namową utworzyłem konto na PATRONITE i niezmiernie mi miło, że tak mnie do tego namawialiście. Dziękuję! 

Jeśli Jesteś tu nowy i chcesz zobaczyć czym się zajmuję na moim kanale to najlepszym i najszybszym sposobem będzie obejrzenie tego krótkiego filmu:

 

 

Gdy zbudowałem już całkiem spory kanał, zrobiłem film ile zarabiam na youtube:

 

Na przestrzeni lat, żeby rozwijać kanał SCF, zainwestowałem w dwa nowe komputery, kilka kamer i pozostały sprzęt około 15 000 złotych, a przy miesięcznych zarobkach z losowych reklam, które poznaliście na filmie to wszystko na co mogłem sobie pozwolić. Tutaj pokazałem cały mój sprzęt:

 

Jak każdy youtuber zmagam się ze zjawiskiem hejtu. Nagrałem o tym film, który może Was zaciekawić i dużo mówi o moim podejściu do pracy z samochodami i realizowaniu mojej pasji:

 

 

Atrakcją mojego kanału są niewątpliwie filmy z dziewczynami czyli samochody okiem kobiety. Oto playlista ze wszystkimi odcinkami jakie dotąd powstały z udziełam płci pięknej:

 

 

Na koniec mogę tylko podziękować za to, że tu Jesteś. Jeśli otworzyłeś ową stronę to zapewne z chęcią pomocy. Każda pomoc będzie bardzo cenna. Ile litrów paliwa możesz i chcesz wlać, żeby nasza dalsza wspólna podróż do osiągnięcia celów była możliwa?

 

Cele Autora

Saturday Car Passion
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 990 zł brakuje
0%
To pierwszy etap abym mógł w pełni poświęcić się realizowaniu swojej pasji czyli testowaniu aut, pracy nad kanałem i po mału myśleć o potraktowaniu prowadzenia kanału jako pracy zarobkowej, a nie jak do tej pory czyli czasochłonnego hobby.

Przez 5 lat nie dałem się namówić na żadne kontrakty za kasę mimo symbolicznych wpływów co miesiąc z losowych reklam na YouTube. Chciałem być niezależnym twórcą bez nachalnej komercji i chcę takim pozostać. Dzięki Wam będzie to możliwe. Moje motto MÓWIĘ JAK JEST się nie zmieni. Zawsze prawda i tylko prawda bez sponsorowanych, często zakłamanych treści.
Czy razem uda nam się osiągnąć pierwszy cel? Wierzę, że tak. Wierzę w dobrych ludzi, którzy doceniają uczciwość, sumienną pracę i oddanie swojej pasji.
Saturday Car Dream
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 5 990 zł brakuje
0%
Jeśli wspólnie osiągniemy ten cel to oprócz wszystkiego co w pierwszym celu, zrealizuję też motoryzacyjne marzenie mojego życia, a więc będę mógł ponownie finansować auto z silnikiem V8 i nagrywać kolejne odcinki V8 Vloga, które cieszyły się ogromną popularnością wśród widzów. Na celowniku mam kilka samochodów, m.in Dodge Ram 1500, Jeep GC SRT8, Dodge Challenger, Charger, Ford Crown Vic.
Czy osiągnięcie drugiego celu będzie możliwe? Na to pytanie tylko Wy znacie odpowiedź. Zaskoczcie mnie i siebie, a sprawicie mi i sobie przygodę życia! Czy spełni się amerykański sen?
Saturday Car Fever
  • 9 000 zł miesięcznie
  • 8 990 zł brakuje
0%
Moi drodzy, co tu dużo mówić... Jestem realistą i nie wierzę, że ten próg jest możliwy do osiągnięcia, ale stworzyłem go, bo jak wiecie dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Pytanie czy dla Was też? Czy powstanie redakcja SCF?
To, że dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych już nie raz pokazałem, testując dla Was auta o które mnie prosiliście i zrobiłem to jako pierwszy tester aut na YouTube w Polsce. Na przykład: Kia Stinger GT, nowe Audi Q7, nowe Audi A4 B9, nowy Seat Ibiza, nowy Seat Leon Cupra 300 4Drive, nowa KIA Optima SW GT Line, BMW M2 Competition, Chevrolet Camaro, Dodge Challenger i kilka innych samochodów.
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi zrealizować marzenia z poprzednich celów, a z racji wystarczjących miesięcznych dochodów, być może wybiorę się na miesiąc, dwa do USA i nagram dla Was coś czego jeszcze na kanale nie było.
Będą też fundusze na wynajem na testy supersamochodów takich jak Ferrari, Lamborghini, Bugatti, Aston Martin, Porsche i innych wspaniałości. Osiągnięcie tego celu oznacza powstanie redakcji SCF, a więc wejście na inny etap dostpęnośći aut prasowych.
Czy pomożecie mi w drodze do spełnienia motoryzacyjnych marzeń?

Tak, jestem kompletnie zakręcony na punkcie 4 kółek, ale właśnie dlatego mój kanał jest wyjątkowy, gdzie dobra muzyka i motoryzacja tworzą niepowtarzalne brzmienie i wyjątkowy klimat :))

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mateusz Borowski - Saturday Car Fever już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

crazygrapelli
crazygrapelli
10 zł
Błażej Rakoczy
Błażej Rakoczy
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.