Mateusz Borowski - Saturday Car Fever

W Patronite od 23.08.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1880

liczba Patronów: 1458

2 patronów
10 zł miesięcznie
17 495 zł łącznie

Saturday Car Passion

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 990 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu dzięki Wam pozwoli mi w pełni poświęcić się realizowaniu swojej pasji czyli testowaniu aut, pracy nad kanałem. Będę mógł stopniowo zakupić potrzebny sprzęt i przeżyć każdy miesiąc robiąc to co kocham. Tu nie chodzi o życie na wysokim poziomie, ale o komfort psychiczny, że robiąc to co robię już od 3 lat (11.2018) i co mi dobrze wychodzi, mogę przeżyć każdy miesiąc i nie zagłodzę rodziny, poświęcając każdego dnia wiele czasu na testy aut, prowadzenie i rozwój kanału. Będę też dzięki temu mógł spać w nocy, a nie jak do tej pory ryzykować, że któregoś dnia mój organizm nie wytrzyma szalonego tempa jakie do tej pory sobie narzuciłem. Lekarz mnie ostrzegał, że taki tryb życia jaki prowadzę na dwa etaty z zarywaniem nocy może się źle skończyć, a mam żonę i dzieci, więc tym bardziej nie mogę ryzykować.
Tak samo jak do tej pory nie będziecie oglądać sponsorowanych materiałów. Nie dałem się namówić na żadne kontrakty za kasę mimo symbolicznych wpływów co miesiąc z losowych reklam na YouTube. Chciałem być niezależnym twórcą i chcę takim pozostać. Dzięki Wam będzie to możliwe. Moje motto MÓWIĘ JAK JEST się nie zmieni. Zawsze prawda i tylko prawda bez sponsorowanych, często zakłamanych treści.
Czy razem uda nam się osiągnąć pierwszy cel? Wierzę, że tak. Wierzę w dobrych ludzi, którzy doceniają uczciwość, sumienną pracę i oddanie swojej pasji.

Saturday Car Dream

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 990 zł

brakuje

Jeśli osiągniemy ten cel to oprócz wszystkiego co w pierwszym celu, zrealizuję też motoryzacyjne marzenie mojego życia, a więc będę mógł ponownie finansować auto z silnikiem V8 i nagrywać kolejne odcinki V8 Vloga, które cieszyły się ogromną popularnością wśród widzów. Na celowniku mam kilka samochodów, m.in Dodge Ram 1500, Jeep GC SRT8, Dodge Challenger.
Czy osiągnięcie drugiego celu będzie możliwe? Na to pytanie tylko Wy znacie odpowiedź. Zaskoczcie mnie i siebie, a sprawicie mi i sobie przygodę życia! Czy spełni się amerykański sen?

Saturday Car Fever

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 990 zł

brakuje

Moi kochani. Co tu dużo mówić. Jestem realistą i nie wierzę, że ten próg jest możliwy do osiągnięcia, ale stworzyłem go, bo jak wiecie dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Pytanie czy dla Was też?
Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych co już nie raz pokazałem testując dla Was auta o które mnie prosiliście i zrobiłem to jako pierwszy teter aut na YouTube w Polsce. Na przykład: Kia Stinger GT, nowe Audi Q7, nowe Audi A4 B9, nowy Seat Ibiza, nowy Seat Leon Cupra 300 4Drive, nowa KIA Optima SW GT Line, BMW M2 Competition i kilka innych samochodów.
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi zrealizować marzenia z poprzednich celów, a być może wybiorę się na miesiąc, dwa do USA i nagram dla Was coś czego jeszcze na kanale nie było. Stać mnie będzie na lekki tuning mojego ukochanego V8. Dolot, być może kompresor, który jest dość kosztownym ulepszeniem oraz będą fundusze na wynajem na testy supersamochodów takich jak Ferrari, Lamborghini, Bugatti, Aston Martin, Porsche i innych.
Przypomnę Wam, że marzenie mam jedno i jest to moje ukochane auto z dużym i wspaniale brzmiącym silnikiem. Nie wydaję pieniędzy na żadne inne przyjemności, a tylko na samochód, ubezpieczenie, paliwo, opony i oczywiście z czasem konieczny serwis. Tak, jestem kompletnie zakręcony na punkcie 4 kółek, ale właśnie dlatego mój kanał jest wyjątkowy :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni