Mateusz Borowski - Saturday Car Fever

W Patronite od 23.08.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1859

liczba Patronów: 1701

1 patron
10 zł miesięcznie
17 505 zł łącznie
Cześć! Mam na imię Mateusz i prowadzę niezależny kanał z testami samochodów. Zacząłem testować auta 2 lata temu i niedawno dowiedziałem się, że mój kanał na YouTube jest w TOP5 w PL kanałów motoryzacyjnych. To dało mi niezwykłą motywację, by z mojego bardzo czasochłonnego hobby i pasji pójść dalej.

O Autorze

Witajcie w miejscu, które mam nadzieję pozwoli mi rozwinąć kanał na youtube i żyć z mojej pasji co udało się już wielu youtuberom.

Jestem tu tylko i wyłącznie dzięki Wam, bo sam bym się nie zdecydował na ten krok. To za Waszą namową utworzyłem konto na PATRONITE i niezmiernie mi miło, że tak mnie do tego ostatnio namawialiście. Dziękuję! 

Z okazji utworzenia mojego profilu na PATRONITE, powstał odcinek na moim kanale w którym opowiadam o 2 latach realizowania pasji do motoryzacji i tego jak widzę kolejne lata istanienia i rozwijania kanału. 

Jeśli Jesteś tu nowy i chcesz zobaczyć czym się zajmuję na moim kanale to najlepszym i najszybszym sposobem będzie obejrzenie tego krótkiego filmu:

 

 

Dlaczego po 2 latach odkąd testuję auta Wasza pomoc teraz będzie tak cenna? Otóż zrobiłem niedawno film ile obecnie zarabiam na youtube:

 

 

Już wiecie, że z ogromnej ilości pracy przy kanale nie stać mnie nawet na zakup niezbędnego sprzętu, żeby filmy były coraz lepsze, ale też potrzebuję bardziej niż kiedykolwiek przedtem profesjonalnego programu do montażu filmów. Do tej pory wszystkie nagrania składałem w darmowym edytorze youtube, ale za miesiąc przestanie on istnieć. Priorytetem staje się więc zakup programu do edycji i montażu nagranych materiałów. Oto mała lista najpotrzebniejszych zakupów na start:

Profesjonalny program do montażu filmów.

Stabilizator drgań do mojej kamery 4K tzw. Gimbal

Kamerka/kamerki GoPro

Niezbędne akcesoria do przymocowania kamer w samochodzie albo na nim do ciekawszych ujęć.

I pewnie jeszcze kilka innych rzeczy, które zawsze się przydadzą.

Do tej pory, żeby rozwijać kanał zainwestowałem przez 2 lata w nowy komputer i 2 kamery około 8000 złotych, a przy miesięcznych zarobkach z losowych reklam, które poznaliście na filmie to wszystko na co mogłem sobie pozwolić. Tutaj pokazałem cały mój sprzęt:

 

 

Każdego tygodnia na realizowanie mojej pasji poświęcam kilkadziesiąt godzin i dzięki temu powstało w 2 lata już prawie 70 testów przeróżnych aut. Taka ilośc pracy, która daje mi oczywiście dużo satysfakcji to też masa wyrzeczeń. Rodzina, praca zawodowa. Trzeba za coś żyć i kiedyś spać. Daltego powstały tutaj 3 cele, które dadzą mi możliwość  robienia dalej tego co kocham bez uszczerbku na zdrowiu i ryzyka śmierci głodowej mojej rodziny.

Jak każdy youtuber zmagam się ze zjawiskiem hejtu. Nagrałem o tym film, który może Was zaciekawić i dużo mówi o moim podejściu do pracy z samochodami i realizowaniu mojej pasji:

 

 

Atrakcją mojego kanału są niewątpliwie filmy z dziewczynami czyli samochody okiem kobiety. Oto playlista ze wszystkimi odcinkami jakie dotąd powstały z udziełam płci pięknej:

 

 

Na koniec mogę tylko podziękować za to, że tu Jesteś. Jeśli otworzyłeś ową stronę to zapewne z chęcią pomocy. Każda pomoc będzie bardzo cenna. Ile litrów paliwa możesz i chcesz wlać, żeby nasza dalsza wspólna podróż do osiągnięcia celów była możliwa?

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni