Avatar użytkownika

Maga Korbel

4
patronów
120 
miesięcznie
1 260 
łącznie
4
patronów
120 zł 1 260 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!

W Azji, do której pojadę także dzięki Tobie, będę mogła za tą kwotę kupić sobie mnóstwo owoców, wdzięczność!
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Nie tylko pomyślę o Tobie jedząc pyszne owoce w czasie podróży, ale też poświęcę medytację w świątyniach, które zwiedzę dzięki Tobie.
30 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Najedzona owocami i pachnąca kadzidłami świątyni, w której pomedytowałam także dla Ciebie, zadedykuję imiennie kolejną medytację, którą nagram i zamieszczę na YT.
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Czując się zdrowa i silna dzięki diecie i podróżom, nagrywając z radością kolejną medytację, z imienną (Twoją) dedykacją, zapraszam Cię na mój najbliższy warsztat/kurs w cenie niższej o 30% od regularnej.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
15 dostępnych miejsc
Dziękuję za Twoje wsparcie! Wszystkie powyższe progi Twoje! Dodatkowo, każdego miesiąca, poprowadzę dla Ciebie pół godzinną medytację online, którą nagram i Ci sprezentuję
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękuję za Twoje wsparcie! Dzięki Tobie mogę nie tylko wygodnie podróżować po świecie, ale też wynająć sobie lokum w cichej i pięknej okolicy. W takich okolicznościach, chce się tworzyć, i dlatego, każdego miesiąca, poza zadedykowaną medytacją na YT, możliwością praktyki na moich grupach w Warszawie i nagraniu medytacji, zrobię specjalnie dla Ciebie mały rysunek, i wyślę go pocztą :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Maga Korbel w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem nauczycielką Mindfulness, terapeutką Somatic Experiencing & Integrated Cranial Biodynamics. Pragnę wrócić do tworzenia sztuki, do inspirujących podróży po świecie i dzielenia się swoimi wglądami w książce, którą pragnę wydać, a do tego potrzebuję Twojego wsparcia ♡ Dziękuję.

"A kiedy kochasz, to co robisz, łączysz się z samym sobą, z innymi oraz z Bogiem. Czymże jest praca z Miłością? To tkać płótno nićmi wyciągniętymi z serca, jakby je miała nosić najdroższa osoba. To zasiewać ziarno z czułością, a plony zbierać radośnie, jakby twoi ukochani mieli je spożywać"


Kahil Gibran 

 

Nazywam się Maga (to moje prawdziwe imię, nie literówka, ani nie ksywka;). Obecność jest moją siłą. Jestem wdzięczna, za to, że mimo wielu trudności, w świecie gdzie nagradzany jest narcyzm i pracoholizm, udało mi się ją utrzymać, a dzięki medytacji i somatycznej pracy z ciałem, wzmocnić. Przyszłam na ten świat z duszą artystki. Prowadzi mnie pasja tworzenia. Ukończyłam liceum plastyczne w Bielsku-Białej oraz ASP w Krakowie. Trudne doświadczenia z dzieciństwa, spowodowały, że kilka lat po studiach, rzuciłam się w szeroko pojęty samorozwój. Od 2006 roku, odkąd mieszkam w Warszawie, chodziłam na prawie wszystkie dostępne szkolenia, terapie i warsztaty. Przez kilka lat praktykowałam buddyzm zen i chan. Następnie, przez 5 lat, podróżowałam regularnie do Indii. W Tiruvannamalai, miejscu gdzie znajduje się aśram mistrza Ramana Maharshi, spędzałam każdą zimę. Doświadczenia, które w tych miejscach nazbierałam, stały się podstawą nowego, zupełnie niezaplanowanego, zawodu. Stało się tak zapewne dlatego, że inspirowanie innych tym co robię, zawsze przychodziło mi z łatwością. Jakby przy okazji bycia sobą i podążania za sercem, co nie zawsze było racjonalnym ruchem ;)

Od 2011 prowadzę 8 tygodniowe kursy mindfulness (MBSR) oraz sesje indywidualne. Jestem terapeutką Somatic Experiencing oraz Biodynamicznej Terapii Krzyżowo-Czaszkowej. Metody pracy, które wybrałam, bazują na stanie umysłu "nie wiem". Z tego miejsca trzymam przestrzeń dla innych, uważnie słucham, idę za procesem. Pracuję w zaufaniu do ciszy obecności. Zapraszam do przeżycia stłumionych emocji. Wspieram w widzeniu i kochaniu tzw. Dziecka Wewnętrznego.

Jestem tutaj, bo od jakiegoś czasu, mam potrzebę zmiany. Pragnę mniej pracować z ludźmi, żeby mieć czas i energię do napisania książki, malowania obrazów, nagrywania filmów z medytacjami i ogólnie dzielenia się swoją twórczością, która po kilkudziesięcioletniej pracy z ludźmi, mam wrażenie że będzie znacznie wartościowsza i głębsza od tego, z czym wyszłam po ukończeniu ASP w 2000 roku.

Poniżej prezentuję rysunek z końcówki czasu gdy próbowałam utrzymywać się ze sztuki i zaczynałam rozwój osobisty, oraz kilka nagrań medytacji, które prowadzę na zajęciach mindfulness od kilkunastu lat.

Będę niezmiernie wdzięczna, jeśli wesprzesz mnie w zmianie kierunku życia, który się we mnie zadziewa. Powrotu do twórczości, podróży i kontynuacji rozwoju duchowego, z równoległym inspirowaniem i wspieraniem na tej drodze, innych.

Rysunek z czasów odkrywania tego kim jestem i czego potrzebuję, około 2007 rok

Pierwsza medytacja jaką umieściłam na swoim kanale YT - Indie, Tiruvannamalai, 2016 rok

prowadzona medytacja z 2020 roku

medytacja skanowania ciała przeprowadzona w 2020, ogródek kawiarni "Bez Słowa", Warszawa

uzdrawiająca medytacja z Dzieckiem Wewnętrznym

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Maga Korbel już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dobrostan podcast i blog
Dobrostan podcast i blog
30 zł
Agnieszka Wróbel
Agnieszka Wróbel
30 zł
K Sieklucka
K Sieklucka
20 zł
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska
50 zł
Agnieszka Witkowska
Agnieszka Witkowska
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.