Avatar użytkownika

Sfilmowani

35
patronów
550 
miesięcznie
90 035 
łącznie
35
patronów
550 zł 90 035 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Jest tu jakiś cwaniak?

Jeśli nie, to daj piątaka.  Tylko uważaj, bo jak znajdziemy cwaniaka, to wołamy Siwego!

Rzucając piątakiem sprawiasz, że nasz dzień zaczyna się po prostu lepiej. Gdy tylko się spotkamy i dasz znać, że jesteś patronem, obowiązkowa wspólna fotka i podziękowanie na żywo! :)
10 zł miesięcznie
Nikoś Dyzma

My wiemy. Polska ciężki kraj i bez kombinowania ani rusz. Udało Ci się tak wykombinować, żeby było i na lans i na dyszkę dla nas? Dzięki Tobie nie musimy ciepłej pić!

Za taką kwotę możemy już kupić nowe KINO albo chociażby do kina dojechać! Twoje nazwisko (nick) pojawi się na specjalnie przygotowanej podstronie z listą patronów, a jeśli z Twoją pomocą osiągniemy przynajmniej drugi cel, możesz być pewien, że materiały będą regularnie i zawsze na czas! :)
20 zł miesięcznie
Nietykalni

Pierwsza zasada klubu? Nie rozmawiamy o klubie. Druga zasada klubu? Nie rozmawiamy o klubie...

Od tego progu dołączasz do Klubu Sfilmowanych - nowej, specjalnej grupy na fejsie, w której będziesz mieć realny wpływ na rozwój kanału. Tam będziemy wchodzić w interakcje, ustalać ramówki i decydować o cyklach pobocznych. Dowiesz się też o przyszłych współpracach, a nadchodzące odcinki obejrzysz przedpremierowo, jeszcze przed publikacją w pozostałych mediach.

Klubowicze będą wybierać także temat odcinków specjalnych, które pojawią się na grupie z odpowiednim wyprzedzeniem. :)

KLUB SFILMOWANYCH to zupełnie nowa grupa. Nie ma nic wspólnego z grupą SFILMOFANI

*Ten próg zawiera oczywiście wszystkie nagrody z progów wcześniejszych.
30 zł miesięcznie
Chłopcy z ferajny

Ta kwota to już jest jeden bilet do multipleksu miesięcznie, szanujemy twoje poświęcenie!

Jeśli będziesz nas wspierać regularnie, możesz oczekiwać, że raz na jakiś czas wyślemy ci specjalną pocztówkę z podziękowaniami oraz małe gadżety związane z kanałem.

Poza bonusami z niższych progów, Twoje nazwisko pojawi się także na każdym ekranie końcowym naszych materiałów wideo!
50 zł miesięcznie
Wilk z Wall Street

Wow. Szastasz forsą jak Jordan Belfort!

Na wstępie dostajesz od nas wieczny szacun i profity ze wszystkich poprzednich progów, a poza tym raz w miesiącu wylosujemy jednego Wilka, który dostanie od nas filmową paczkę-niespodziankę :)

Dodatkowo gwarantujemy, że na twoje pytanie odpowiemy w pierwszej kolejności w nadchodzącym materiale z serii Q&A. Choose wisely!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sfilmowani w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Prowadzimy dyskusyjny kanał filmowy. Recenzje premier, relacje z festiwali, dyskusje tematyczne i wideoeseje.

O wszystkim, co związane z kinem. :)

 

Wasze dotychczasowe wsparcie pozwoliło na zakup aparatu Panasonic LUMIX G7, dzięki któremu powstają kolejne odcinki. Kinia dostała siostrzyczkę, a w ciągu roku opublikowaliśmy ponad 120 materiałów wideo! :)

Jeżeli tutaj jesteś, oznacza to, że oglądasz nas regularnie i chciałbyś, żeby nasz kanał rozwijał się jeszcze szybciej niż dotychczas. 

Po co nam Patronite? 

Postawiliśmy wszystko na jedną kartę i od września 2018 roku skupiamy się głównie na rozwoju kanału. Materiałów powstaje więcej niż kiedykolwiek, a do standardowych serii chcemy dodawać zupełnie nowe formaty. 

Spontaniczne recenzje to fajna i niezobowiązująca formuła. Takie materiały będą pojawiać się zawsze, bo to dusza naszego kanału, ale mamy ambicje i chcemy pokazać nieco więcej - wejść głębiej w temat, opowiedzieć o fascynacjach, pozostawić widza nie tylko z dobrym humorem, ale też odrobiną wiedzy. 

Nowe formaty planujemy od dłuższego czasu, więc niezależnie od ilości zebranych pieniędzy, wszystkie prędzej czy później pojawią się na kanale. Jednak to od Was będzie zależało jak szybko i jak często będą się one pojawiać. :)  

Poniżej prezentujemy nasze przykładowe materiały.

RECENZJE:

 

DYSKUSJE TEMATYCZNE:

 

RANKINGI I PODSUMOWANIA ROKU:

 

SŁOWNICZEK FILMOWY:

 

GADŻETY I SPRZĘT:

 

Cele Autora

Filmowy styl życia - regularne recenzje i dyskusje!
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 450 zł brakuje
55%
Ten próg finansowy pozwoli nam zapewnić regularność odcinków (bo z tą bywa różnie) i sprawi, że do recenzji będziemy mogli czasem dorzucić coś ekstra. A to dyskusja, a to jakiś ranking.

Ten próg pozwoli nam także otworzyć sklep z fantami, od koszulek aż po kubeczki ze specjalnie przygotowaną grafiką, oraz na więcej recenzji przedpremierowych, które wymagają podróży w czasie i przestrzeni. Bo nie wszystko w Krakowie grają :)

Oznacza to także przynajmniej 2 odcinki tygodniowo.

REGULARNE FORMATY:
- Recenzje
- Dyskusje
- Relacje z festiwali
Vlogi i gadżety
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 450 zł brakuje
27%
Dzięki tak dużemu wsparciu możemy odpuścić jakieś zlecenie i skupić się bardziej na rozwoju kanału. A więc będą się pojawiać nie tylko recenzje i dyskusje, ale także materiały specjalne. To także czas na śmielsze eksperymenty z formą i możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc, o których warto opowiedzieć we vlogu.

Zakurzone antykwariaty z filmami i książkami? A może kina z interesującą historią, którą warto poznać? Możemy sobie też pozwolić na dodatkowe materiały gadżeciarskie - unboxingi, omówienie wyjątkowych wydań blu-ray czy fantów związanych z ulubionymi seriami.

REGULARNE FORMATY
- Recenzje
- Dyskusje tematyczne
- Vlogi i materiały gadżeciarskie
Nasze oczko w głowie - wideoeseje!
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 450 zł brakuje
18%
Właśnie sprawiliście, że możemy zrealizować zupełnie nowe formaty!

Już od dłuższego czasu nosiliśmy się z zamiarem stworzenia serii wideoesejów, w których podeszlibyśmy do kina znacznie bardziej analitycznie niż dotychczas. Niestety czasu wolnego starczało jedynie na szybkie, spontaniczne recenzje i to nie zawsze regularnie. Przy takiej kwocie może się to zmienić :)

REGULARNE FORMATY:
- Recenzje
- Dyskusje tematyczne
- Vlogi i materiały gadżeciarskie
- Relacje z festiwali
- Wideoeseje
Sky is the Limit
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 450 zł brakuje
11%
Zaszalejmy, bo szansa na zrealizowanie tego celu jest niewielka :D

Taka kwota pomoże nam zrealizować marzenia i poza gadaniem na temat filmów, pozwoli także na realizację własnych produkcji krótkometrażowych. Chcielibyśmy rozwijać warsztat i sprawdzić własne możliwości.
Langusta żywi się owocami morza, choć gdyby mogła, jadłaby dżem
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Dzięki Wam nie musimy już dokładać do interesu i możemy w spokoju ducha realizować kolejne materiały. Nie obawiamy się, że braknie na utrzymanie serwera, oprogramowanie i wymianę baterii w mikrofonie.

To oznacza, że przynajmniej jeden odcinek w tygodniu powinien pojawić się bez najmniejszych przeszkód :)

REGULARNE FORMATY:
- Recenzje

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sfilmowani już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Patrycja Sojka
Patrycja Sojka
5 zł
Tomasz Sobecki
Tomasz Sobecki
50 zł
Magdalena Bobrzyk
Magdalena Bobrzyk
10 zł
Magda G
Magda G
10 zł
Iza Brylska
Iza Brylska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.