Adrian Kaszuba

W Patronite od 01.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 950

Liczba Patronów: 1014

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
418 miesięcznie
2 804 łącznie
Hej! Jestem Adrian i jestem Skrajnie Poczytalny. Tworzę własne przygody do gier fabularnych. Część z nich prowadzę w formie sesji RPG, które nagrywam i publikuje w formie podcastu.

O Autorze

Nazywam się Adrian Kaszuba i jestem Skrajnie Poczytalny 

https://www.facebook.com/SkrajniePoczytalny/

Jak zaczęła się moja przygoda? Pewnego dnia na jednej z grup na Facebooku zobaczyłem ogłoszenie znajomej, która szukała Mistrza Gry do Zewu Cthulu. Zaoferowałem jej poprowadzenie jednej przygody, pod warunkiem, że zagramy mój autorski scenariusz. Nim zdążyłem się zorientować, minęły już dwa lata od kiedy regularnie prowadzę, a jednostrzał przerodził się w całą kampanię na wielu liniach czasowych. Sesje nagrywam, wrzucam na wiele platform i... ku mojemu zaskoczeniu - spotykam się z bardzo pozytywnym odzewem. Gramy głównie moje autorskie scenariusze, które dostosowuję do potrzeb graczy. 

 

Pozytywny odbiór mojej działalności przyciągnął wiele nowych osób do świata gier RPG. Mam regularne grono słuchaczy i fanów, którzy rysują dla moich graczy i graczek fanarty. Ta sytuacja popchnęła mnie do działania - chciałbym rozwijać się dalej. Przygotowuję kanał na YouTube, gdzie również będę publikował materiały. Poza własnymi scenariuszami przygotowałem (oczywiście z pomocą graczy i graczek) bardzo szczegółowo rozpisane sandboxowe miasto, w którym mam zamiar prowadzić rozgrywki zachowane w konwencji horroru, a efekty publikować na swoich kanałach. 

To jest przykładowa sesja, której możecie przesłuchać bez spoilerów :)

 

Nie samą grozą człowiek żyje! Czasem dla rozluźnienia stworzę coś bardziej groteskowego.
A tutaj pierwsza nagrana sesja w Czarnej Wodzie z gościnnym udziałem Issabel Cosplay i Termosa.
Portrety postaci bohaterów podcastu "Ricci i Partnerzy" wykonane przez Tomasza Pytlaka.Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Przemski Sp
Przemski Sp
Próg: 39 zł
Marcin Umiński
Marcin Umiński
Próg: 39 zł
Szymon Sadowski
Szymon Sadowski
Próg: 39 zł
Martynan En
Martynan En
Próg: 39 zł
Angua
Angua
Próg: 19 zł
Magiczny Mateusz
Magiczny Mateusz
Próg: 39 zł