Avatar użytkownika

Robert Skwirczyński

51
patronów
891 
miesięcznie
4 350 
łącznie
51
patronów
891 zł 4 350 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Guma kulka ;)
Ty nawet jej nie poczujesz, ale jeżeli uzbiera się ich więcej to mogą realnie wspomóc mój kanał,
12 zł miesięcznie
Właśnie postawiłeś studentowi kawę :)

Oraz zagwarantowałeś sobie dostęp do grupy dla patronów na której:

-możesz wpływać na publikowane przeze mnie treści biorąc udział w głosowaniach ankietach itp
-będziemy mieli ułatwiony kontakt
-będziesz miał dostęp do materiałów BTS które pozwolą lepiej nam się poznać
18 zł miesięcznie
Właśnie postawiłeś mi kawę i kanapkę ;)

oraz zagwarantowałeś sobie dostęp do nie publikowanych nigdzie indziej podcastów w formie audio oraz video. Twoje wsparcie pomaga mi rozwijać kanał oraz podnosić jakość publikowanych przeze mnie materiałów.

Oraz do wszystkiego zawartego w poprzednim progu
30 zł miesięcznie
Śniadanie po angielsku ;)

Ten próg pozwoli ci dodatkowo wziąć udział w losowaniu, z puli patronów tego progu kilka razy w miesiącu będę losował osobę która wybierze temat kolejnego filmu :)
50 zł miesięcznie
Dziękuje, kupiłeś studentowi duży obiad po zajęciach ;)

W ramach podziękowania będę wysyłał do Ciebie pocztówki z miejsc które odwiedzę w ramach planowanej przeze mnie serii podróżniczej.
100 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Robert Skwirczyński w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, jestem Robert Skwirczyński - student medycyny, fotograf, spawacz, skrzypek i Twoja ulubiona gadająca głowa z tiktoka.

 

Jeżeli dotarłeś aż tutaj to założę że materiały w których dziele się z Tobą moim życiem i przemyśleniami spodobały Ci się na tyle  że zastanawiasz się właśnie nad zostaniem moim Patronem, dlatego zdradzę Ci teraz jak niezależnie od wysokości Twojego wsparcia planuję je wykorzystać.

 • Podcast ''SKWIRCZYNSKY''
  po wielu Waszych komentarzach postanowiłem że nie dam się dłużej prosić, dzięki Twojemu wsparciu będę mógł nie tylko wypuszczać treści w tej formie, ale zadbać również o to żeby były one wysokiej jakości, oraz angażować do odcinków ciekawe postacie ze świata medycyny, psychologii, oraz sportu i sztuki.
   
 • Dłuższe i ładniejsze materiały
  Wsparcie finansowe pozwoli mi zainwestować w wydajniejszy sprzęt do edycji video co bezpośrednio przełoży się na atrakcyjność oraz długość publikowanych przeze mnie materiałów
   
 • Seria Podróżnicza
  Nigdy nie przemawiały do mnie wakacje na leżaku przed basenem, uwielbiam odwiedzać ciekawe i inspirujące miejsca a dzięki doświadczeniu które zdobyłem jako twórca treści wizualnych nie tylko opowiem Ci o nich i ich historii ale również pokażę najpiękniej jak będę potrafił. 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Robert Skwirczyński w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Podcast
 • 5 000 zł miesięcznie
 • 4 109 zł brakuje
17%
Jest to kwota która pozwoli mi na zakup dodatkowego sprzętu który pozwoli mi na realizowanie podcastu w wysokiej jakości oraz zapraszanie do niego gości. Dodatkowo dzięki Waszemu wsparciu będę bardziej elastyczny czasowo co przełoży się na regularne materiały.
vlogi z życia
 • 10 000 zł miesięcznie
 • 9 109 zł brakuje
8%
Strzelectwo, żeglarstwo, spawanie, kilka wieczorów w ciemni fotograficznej, a może po prostu życie studenta V roku medycyny który nie udaje że jego dzień zaczyna się półmaratonem o 5:30? Właśnie tym chce się z Tobą podzielić w moich vlogach :)
Twoje wsparcie pozwoli mi w większym stopniu skupić się na ciekawszych częściach mojego tygodnia oraz poświęcić więcej czasu tworzeniu materiałów na których będę się nimi z Tobą dzielił :)
seria podróżnicza
 • 15 000 zł miesięcznie
 • 14 109 zł brakuje
5%
Chcę połączyć moje dwie pasje - tworzenie materiałów video oraz podróże w serii filmów których nie widział jeszcze polski YouTube. Moim celem kiedy odwiedzam ciekawe miejsce nie jest bycie ich gościem, tylko uczestnikiem mających tam miejsce wydarzeń i życia, a dzięki mojemu doświadczeniu w tworzeniu video zabiorę Cię tam ze sobą żebyś mógł doświadczyć tych rzeczy razem ze mną.

Na liście:
-Kanada
-Wyspy Owcze
-Svalbard
-Mongolia
-Kirgistan
-Nigeria

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Robert Skwirczyński już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

DonPaloni
DonPaloni
50 zł
Szymon Para
Szymon Para
3 zł
Karol Horodyski
Karol Horodyski
12 zł
Anonimowy patron
18 zł
Karolina Ostaszewska
Karolina Ostaszewska
18 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.