Łukasz Wacławski

W Patronite od 27.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1122

Liczba Patronów: 1405

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
380 miesięcznie
5 880 łącznie
Dart to prosta gra, ale często dostarcza zbyt wielu wyzwań i pytań. Brakuje fachowej literatury i trenerów. Dlatego tak wiele osób trafia na "ścianę" (albo w ścianę). Chcesz się rozwijać w darterskiej sztuce, niezależnie od obecnego poziomu zaawansowania? Dołącz do Smart Darts Training!

O Autorze

Ponad 20 lat doświadczenia w grze, od kilku lat w czołówce zawodników Polskiej Organizacji Darta. Swoje doświadczenia i trenerskie umiejętności kumuluję w innowacyjnym programie szkoleniowym Smart Darts Training. SDT to system kreatywnego, skutecznego treningu. Opiera się na naukowych podstawach, dotyczących procesu uczenia się i rozwijania umiejętności oraz na osiągnięciach stosowanych w nowoczesnym sporcie. Skupiamy się na rozwoju wszystkich najważniejszych elementów:

🎯 codziennego treningu
🎯 techniki
🎯 strony mentalnej
🎯 przygotowania do zawodów. 

Zostając Patronem Smart Darts Training możesz uzyskać dostęp nie tylko do bezpośredniego kontaktu ze mną (indywidualne pytania-odpowiedzi), ale i do unikalnych materiałów, które pomogą Ci stworzyć plan treningowy z prawdziwego zdarzenia. 


POW! - czyli "Pytaj O Wszystko" - to obecnie najbardziej popularna i lubiana forma mojej youtuberskiej działalności. Odpowiadam w niej na wybrane pytania widzów. Zostając Patronem Smart Darts Training zawsze możesz być pewny, że Twoje pytanie trafi do materiału jako priorytetowe :)

 

Byki Techniki - w tych materiałach skupiamy się na technice - czyli na tym, jak poprawnie i skutecznie realizować darterskie rzemiosło. Chcesz bym przy okazji pomógł Ci indywidualnie ułożyć technikę i plan treningowy? Zapoznaj się progami, jakie stworzyłem dla Patronów - jest tam opcja dla Ciebie!

Jeśli stawiasz w darcie pierwsze kroki, dzięki Smart Darts Training wejdziesz na ścieżkę szybszego rozwoju i unikniesz bardzo rozpowszechnionych błędów. Jeśli natomiast masz już doświadczenie jako zawodnik, a czujesz, że np. dopadła Cię stagnacja lub frustracja - pomogę Ci złapać wiatr w żagle i dalej się rozwijać.  Zapraszam!
Łukasz Wacławski

Smart Darts Training Youtube

Smart Darts Training Facebook


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz Keller
Łukasz Keller
Próg: 80 zł
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
Próg: 20 zł
Bartosz Kozłowski
Bartosz Kozłowski
Próg: 20 zł
Łukasz Kurzawiński
Łukasz Kurzawiński
Próg: 80 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł