Avatar użytkownika

Łukasz Wacławski

4
patronów
80 
miesięcznie
7 380 
łącznie
4
patronów
80 zł 7 380 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

8 zł miesięcznie
Wirtualny browarek 🍻 Dziękuję i szanuję :) Doceniam, że widzisz wartość w tym czym dzielę się z Tobą na kanale Smart Darts Training na Youtubie i na Facebooku. Zależy mi na tym, by treści które dodaję zawsze były dla Ciebie praktyczne i użyteczne. Pamiętaj: ostrym od siebie i do zobaczenia przy tarczy!
20 zł miesięcznie
Dzięki Twojemu wsparciu mogę rozwijać Smart Darts Training i dodawać nowe treści. Zapraszam Cię do dołączenia do zamkniętej treningowej grupy na Facebooku, którą osobiście prowadzę i moderuję. To tam swobodnie dzielimy się swoimi darterskimi pomysłami, wzlotami i upadkami. Poznaj adeptów Smart Darts Training i uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania - na każde z nich niezwłocznie i z przyjemnością odpowiem. Poznasz też wiele przydatnych narzędzi i metod treningowych.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Łukasz Wacławski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dart to prosta gra, ale często dostarcza zbyt wielu wyzwań i pytań. Brakuje fachowej literatury i trenerów. Dlatego tak wiele osób trafia na "ścianę" (albo w ścianę). Chcesz się rozwijać w darterskiej sztuce, niezależnie od obecnego poziomu zaawansowania? Dołącz do Smart Darts Training!

Ponad 20 lat doświadczenia w grze, od kilku lat w czołówce zawodników Polskiej Organizacji Darta. Swoje doświadczenia i trenerskie umiejętności kumuluję w innowacyjnym programie szkoleniowym Smart Darts Training. SDT to system kreatywnego, skutecznego treningu. Opiera się na naukowych podstawach, dotyczących procesu uczenia się i rozwijania umiejętności oraz na osiągnięciach stosowanych w nowoczesnym sporcie. Skupiamy się na rozwoju wszystkich najważniejszych elementów:

🎯 codziennego treningu
🎯 techniki
🎯 strony mentalnej
🎯 przygotowania do zawodów. 

Zostając Patronem Smart Darts Training możesz uzyskać dostęp nie tylko do bezpośredniego kontaktu ze mną (indywidualne pytania-odpowiedzi), ale i do unikalnych materiałów, które pomogą Ci stworzyć plan treningowy z prawdziwego zdarzenia. 


POW! - czyli "Pytaj O Wszystko" - to obecnie najbardziej popularna i lubiana forma mojej youtuberskiej działalności. Odpowiadam w niej na wybrane pytania widzów. Zostając Patronem Smart Darts Training zawsze możesz być pewny, że Twoje pytanie trafi do materiału jako priorytetowe :)

 

Byki Techniki - w tych materiałach skupiamy się na technice - czyli na tym, jak poprawnie i skutecznie realizować darterskie rzemiosło. Chcesz bym przy okazji pomógł Ci indywidualnie ułożyć technikę i plan treningowy? Zapoznaj się progami, jakie stworzyłem dla Patronów - jest tam opcja dla Ciebie!

Jeśli stawiasz w darcie pierwsze kroki, dzięki Smart Darts Training wejdziesz na ścieżkę szybszego rozwoju i unikniesz bardzo rozpowszechnionych błędów. Jeśli natomiast masz już doświadczenie jako zawodnik, a czujesz, że np. dopadła Cię stagnacja lub frustracja - pomogę Ci złapać wiatr w żagle i dalej się rozwijać.  Zapraszam!
Łukasz Wacławski

Smart Darts Training Youtube

Smart Darts Training Facebook

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Łukasz Wacławski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
20 zł
Bartosz Kozłowski
Bartosz Kozłowski
20 zł
Dawid Dawid
Dawid Dawid
20 zł
Piotr Kempisty
Piotr Kempisty
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.