Avatar użytkownika

Sophie Szklarska

3
patronów
180 
miesięcznie
13 390 
łącznie
3
patronów
180 zł 13 390 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Grosz do grosza, a będzie kokosza!
Super, ze jesteś i dorzucasz swój banknot z Mieszkiem I, abym mogła tworzyć i się rozwijać.
Przybijam wirtualną piątkę i cieszę się, że moja muzyka znalazła w Twoich uszach uznanie.
20 zł miesięcznie
Ciułała, ciułała, aż uciułała!
Dzięki, za wrzucenie Bolka Chrobrego do mojego wirtualnego kapelusza! Obiecuję, że nie wydam na głupoty :)
Zabieram się do pracy i postaram się nie zawieść zaufania!
Dzięki Tobie moja muzyka będzie powstawała szybciej i lepiej! Wielkie bless!
40 zł miesięcznie
Tyle pinionżków?!
Jesteś SUPER, możesz się czuć Patronem Premium!
Zapraszam Cię do mojej tajnej grupy na FB, gdzie będę informowała więcej o tym co się u mnie dzieje i wrzucała zajawki mojej twórczości oraz inne ekskluzywne materiały..
Dziękuję bardzo :*
100 zł miesięcznie
Ale jak to? Że aż tyle?
To niesamowite! Otrzymujesz wirtualny tytuł MINIMECENASIK! Z pełną powaga możesz mówić, że wspierasz niezależnych twórców i polską muzykę alternatywną. Dozgonny szacunek dla Ciebie. Jesteś kimś kto spełnia marzenia innych!
Ode mnie otrzymujesz:
- dostęp do tajnej grupy na FB
- obietnice otrzymania płyty z autografem, gdy takowa się ukaże
- podziękowania za wsparcie mojej twórczości umieszczone w opisie utworów na YT

SERDECZNIE DZIEKUJĘ!!! <3
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
10 dostępnych miejsc
Mają rozmach ...
Otrzymujesz tytuł MECENASA mojej twórczości!!! Aż trudno uwierzyć, że są osoby, którym, aż tak podoba się twórczość młodej polskiej artystki, by uhonorować jej działania takim wsparciem. Jest mi niezmiernie miło i ciężko uwierzyć w to co się właśnie wydarzyło. Dziękuję za wsparcie i postaram się nie zawieźć Twojego zaufania!
Otrzymujesz wszystko co MINIMECENASIK oraz dodatkowo:
- Twoje logo lub imię i nazwisko pojawią się na Patronite w sekcji MECENAS
- zostajesz też umieszczony w podziękowaniach w książeczce mojej płyty

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA WSPIERANIE POLSKIEJ MUZYKI NIEZALEŻNEJ!!!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
FATLILITY!
Uroczyście oświadczam, ze zostajesz mianowany Mecenasem Premium mojego projektu, od dziś jesteś MECENACHO!

Jestem zaskoczona, niedowierzam, szczypię się i przecieram oczy! Jednocześnie jestem przeszczęśliwa, a moja egzystencja na polskim rynku muzycznym staje się znacznie łatwiejsza i to właśnie dzięki TOBIE!
Robię duży krok w przód i już nie mogę doczekać się kolejnej muzyki i przedsięwzięć muzycznych!

W tym progu oferuje wszystko to co progu MECENAS oraz:
- Podziękowania ze sceny za wsparcia mojej twórczości
- W książeczce płyty pojawi się logo Twojej firmy!
- Logo Twojej firmy pojawi się również w kolejnych widekolipach!
- Zapraszam Cię też do uczestniczenia w którymś z moich koncertów,

BARDZO DZIĘKUJĘ! JESTEŚ THE BEST! DO ZOBACZENIA!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sophie Szklarska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Sophie Szklarska to młoda artystka i producentka z Warszawy. Wszystko w swoich produkcjach robi i wymyśla sama (można ją spokojnie nazwać muzyczną Zosią samosią), od napisania słów (zarówno w języku angielskim jak i w polskim), melodii, zrobienia aranżu po wokal i chórki.
Fot. Anita Wąsik

 

Kim ty w ogóle jesteś...?


 

Cześć,

Jestem Zosia mam 21 lat i tworzę projekt muzyczny Sophie Szklarska. Swoją przygodę z produkcją muzyczną rozpoczęłam około półtora roku temu, w Warszawskiej Akademii Dźwięku. Od tamtej pory nie ma w moim życiu dnia bez muzyki.


 

W co Ty grasz?

 

Nie za bardzo lubię odpowiadać na pytanie jaki gatunek muzyki tworzę. A to jest zwykle pierwsze pytanie, które ludzie zadają. Nie lubię na nie odpowiadać, ponieważ zawarcie swojej twórczości w gatunkach muzycznych powoduje nałożenie ram, zasad i z góry narzuca wyobrażenie o mojej muzyce, a wrzucanie jej w koszyk tworzy pewne ograniczenia. Dlatego mogę odpowiedzieć, że tworzę muzykę taką, jaką lubię i jaka gra we mnie samej, nie nadając jej etykiet i nazw, które ograniczałyby moją wizję. Jeżeli musiałabym się określić to najbliżej mojej twórczości jest do muzyki elektronicznej.


 

Jak Ty to robisz?

 

Wszystko co możecie usłyszeć w mojej muzyce jest wytworem mojego umysłu, śmieję się, że jestem muzyczną Zosią Samosią :) 

Do swoich utworów sama:

- tworzę muzykę

- robię aranże

- piszę słowa

- oraz nagrywam wokal i chórki.

Jestem żeglarzem, sterem i okrętem na tym statku. :)


 

Gadasz, gadasz, a gdzie ta muzyka?

 

O tutaj:

Niemiłość, pierwszy numer w mojej autorskiej kolekcji, który jest mocno ironiczny i wręcz prześmiewczy. 

Chciałam poruszyć w nim temat braku życzliwości człowieka do człowieka. Dlaczego utrudniamy sobie wzajemnie życia? Dlaczego traktujemy kogoś z góry lub wylewamy na niego swoje negatywne emocje, kiedy on nie ma z nimi nic wspólnego? Dlaczego nie ma w nas zrozumienia i tolerancji? 

Pytań tego typu mam mnóstwo. Wiem, że emocje to trudna i złożona sprawa, ale dlatego właśnie powinniśmy się nimi zaopiekować, pochylić się nad nimi i spróbować je zrozumieć. 

 

 

 

 

 

 

Ulubiona to utwór, który mocno nawiązuje do mojego pierwszego singla To me i mam tu na myśli zarówno warstwę tekstową, jak i muzyczną. Powracam w nim do szybszego i bardziej energetycznego bitu, odchodząc od melancholijnych klimatów prezentowanych w Mętliku i W Domyśle. Jeśli zaś chodzi o przekaz znowu mamy do czynienia ze swoistym dialogiem odbywającym się wewnątrz mojej głowy. Chyba po prostu lubię ze sobą rozmawiać, może w ten sposób łatwiej jest poznać siebie samą.

Do singla został także zrealizowany klimatyczny wideoklip za którego powstaniem stoi Dominika Cierplikowska / graficzka i projektantka działająca na polskim i skandynawskim rynku.

W jej pracach widać mocny wpływ sztuki północny, a klip dla Sophie Szklarskiej inspirowany jest atmosferą skandynawskich seriali kryminalnych.

 

 

 

Singiel "W domyśle", który premierę miał 16.07.2021 r. Jest to pierwszy numer, który wydałam wraz z teledyskiem zrobionym przez znakomita ekipę Wojtka Białego i Adę Bykowską z Sukubizm Studio.

 

 

Singiel "To me" miał swoja premierę 07.05.2021 r. na antenie Radia 357 w audycji red. Piotra Stelmacha "Głośni jak miłość". Bardzo miło wspominam te chwilę, ponieważ miałam okazję, w audycji na żywo powiedzieć kilka słów o sobie, mojej historii i oczywiście swojej muzyce.  

Po co to wszystko?

Wszystko co robię, robię sama. Nie stoją za mną ani duże, ani małe wytwórnie. Nie mam dystrybutorów z dojściami do wpływowych ludzi w branży. Nie mam umów z agencją PR. 

Koszty produkowania muzyki na profesjonalnym poziomie są ogromne, nie mówiąc już o nagrywaniu wideoklipów, sesjach okładkowych do singli etc.

Dlatego jeżeli podoba Ci się to co robię i chciał(a)byś więcej to zapraszam do wsparcia :)

Cele Autora

Nagranie kolejnego singla
  • 2 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Nagranie kolejnego teledysku wymaga wynajmu profesjonalnego studia do nagrania wokalu oraz zatrudnienie reżysera dźwięku, który zajmie się mixem i masteringiem utworu. Ale to nie wszystko, potrzebne są też pieniądze na godziny spędzone w salach prób i różne pozostałe koszty operacyjne.
Zebrana kwota pozwoli mi skupić się na muzyce i nie martwić o koszt wydania singla.
Nagranie wideoklipu do kolejnego singla
  • 5 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Chciałbym pracować z profesjonalistami, ale to wymaga dużych nakładów finansowych. Wynajęcie sprzętu, studia, ekipy, kierownika planu, postprodukcja i inne szmery bajery generują ogromne koszty. Każdy wpłacony przez Was grosz spowoduje, że łatwiej będzie mi to wszystko zorganizować. Niestety w dzisiejszych czasach muzyka bez obrazu jest półproduktem i bardzo ciężko ją promować, jeśli za dźwiękiem nie idzie obraz. Realizacja wideoklipu otwiera nowe perspektywy i szanse na promowanie swojej muzyki.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sophie Szklarska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anita i Andrzej Szklarscy
Anita i Andrzej Szklarscy
100 zł
Robert Piotr Młynarczyk
Robert Piotr Młynarczyk
40 zł
Dawid Urbański
Dawid Urbański
40 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.