Andrzej „Soulless” Kozakowski Fantastycznie!

W Patronite od 31.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1103

liczba Patronów: 609

11 patronów
75 zł miesięcznie
400 zł łącznie
Zajmuję się pisaniem fantastyki. Od twardego Science Fiction, przez fantastykę rozrywkową, aż po fantastykę socjologiczną i filozoficzną. Tworzę też grafiki, komiksy i gry planszowe. Gdzie? Miesięcznik „Science Fiction, Fantasy & Horror”, a w 2019 roku antologia „Tarnowskie Góry Fantastycznie”

O Autorze

Cześć!

Z tej strony Andrzej „Soulless” Kozakowski.

Udostępniam swoją twórczość tu:
www.fantastyka.soulless.pl

Od 1994 roku piszę krótkie fantastyczne formy literackie, nazywane potocznie „shortami”. Od 2001 roku publikuję je pod różnymi postaciami. Publikowałem w miesięczniku „Science Fiction” od jego pierwszego numeru, później w „Science Fiction, Fantasy & Horror”. Ostatnio w antologii „Tarnowskie Góry Fantastycznie”.

Kilka okładek czasopism z moimi opowiadaniami

Poza wydawnictwami papierowymi, moje teksty można znaleźć też w sieci: w archiwach Usenetu, w zinach takich jak Esensja, czy Fahrenheit.

Prowadzę stronę www.fantastyka.soulless.pl, na której umieszczam moje shorty, opowiadania i grafiki, tak by każdy chętny mógł je przeczytać i doznać zawartych w nich emocji i przygód.

Oprócz pisania, zajmuję się też tworzeniem grafiki, komiksów, oraz gier planszowych. Wydałem grę planszową „Alchemicus”.

 

Dlaczego Patronite? Bo z domowego budżetu coraz trudniej wygospodarować pieniądze na stronę techniczną zagadnienia publikowania swojej twórczości. I trudniej też o wolny czas, który mógłbym poświęcić na tworzenie.

 

Kilka słów o mnie

 

 

 

 

Model wyprodukowany w 1972 roku. Praktycznie od samego początku aż do chwili obecnej podlegający postępującej cybernetyzacji. Zapewne w sukurs sloganowi z jednego z moich shortów: „Bądź nowoczesny, pozbądź się mięsa”. Wychowany na papierowym RPG, 8-bitowym Atari, a przede wszystkim na tonach książek i opowiadań fantastycznych. Fan rajdów samochodowych, ale nie tych z cyklu 300km/h, a takich 3km/h w miejsca w które nikt inny nie wjedzie. Na przełomie milleniów – textmaker, twórca scen 3D i raytracingów na scenie komputerowej w grupach takich jak Sixty9, Norferin, Suspend. Autor papierowego systemu RPG „3arth”. Autor gry planszowej „Alchemicus”. Fan muzyki bardzo ciężkiej jak i poezji śpiewanej. Zawodowo poświęcający swój bezcenny czas na DeskTop Publishing.

 

 

 

 

Soulless Fantastycznie

Na stronie www.fantastyka.soulless.pl publikuję swoje shorty i opowiadania. Zarówno te bardzo stare, jak i najnowsze. Te opublikowane kiedyś w czasopismach, oraz nie publikowane, a nawet nie pokazywane nigdzie i nikomu wcześniej! Staram się okraszać je jakimiś grafikami swojego autorstwa. To tu zajrzycie pod podszewkę rzeczywistości. To tu zmierzycie się z Nieznanym, Nienazwanym, Ukrytym i Niesamowitym. Odnajdziecie to w tekstach i w samych sobie. Bo taka jest funkcja shortów. Czytelnik zawsze jest współtwórcą, bazuje na swoich skojarzeniach, przeżyciach i doświadczeniach, by znaleźć ten czasem jeden tekst, czasem jedno zdanie, które wpłynie na jego życie.

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni