Andrzej „Soulless” Kozakowski Fantastycznie!

W Patronite od 31.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3132

Liczba Patronów: 2840

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
5 miesięcznie
805 łącznie
Zajmuję się pisaniem fantastyki. Od twardego Science Fiction, przez fantastykę rozrywkową, aż po fantastykę socjologiczną i filozoficzną. Tworzę też grafiki, komiksy i gry planszowe. Gdzie? Miesięcznik „Science Fiction, Fantasy & Horror”, a w 2019 roku antologia „Tarnowskie Góry Fantastycznie”

O Autorze

Cześć!

Z tej strony Andrzej „Soulless” Kozakowski.

Udostępniam swoją twórczość tu:
www.fantastyka.soulless.pl

Od 1994 roku piszę krótkie fantastyczne formy literackie, nazywane potocznie „shortami”. Od 2001 roku publikuję je pod różnymi postaciami. Publikowałem w miesięczniku „Science Fiction” od jego pierwszego numeru, później w „Science Fiction, Fantasy & Horror”. Ostatnio w antologii „Tarnowskie Góry Fantastycznie”.

Kilka okładek czasopism z moimi opowiadaniami

Poza wydawnictwami papierowymi, moje teksty można znaleźć też w sieci: w archiwach Usenetu, w zinach takich jak Esensja, czy Fahrenheit.

Prowadzę stronę www.fantastyka.soulless.pl, na której umieszczam moje shorty, opowiadania i grafiki, tak by każdy chętny mógł je przeczytać i doznać zawartych w nich emocji i przygód.

Oprócz pisania, zajmuję się też tworzeniem grafiki, komiksów, oraz gier planszowych. Wydałem grę planszową „Alchemicus”.

 

Dlaczego Patronite? Bo z domowego budżetu coraz trudniej wygospodarować pieniądze na stronę techniczną zagadnienia publikowania swojej twórczości. I trudniej też o wolny czas, który mógłbym poświęcić na tworzenie.

 

Kilka słów o mnie

 

 

 

 

Model wyprodukowany w 1972 roku. Praktycznie od samego początku aż do chwili obecnej podlegający postępującej cybernetyzacji. Zapewne w sukurs sloganowi z jednego z moich shortów: „Bądź nowoczesny, pozbądź się mięsa”. Wychowany na papierowym RPG, 8-bitowym Atari, a przede wszystkim na tonach książek i opowiadań fantastycznych. Fan rajdów samochodowych, ale nie tych z cyklu 300km/h, a takich 3km/h w miejsca w które nikt inny nie wjedzie. Na przełomie milleniów – textmaker, twórca scen 3D i raytracingów na scenie komputerowej w grupach takich jak Sixty9, Norferin, Suspend. Autor papierowego systemu RPG „3arth”. Autor gry planszowej „Alchemicus”. Fan muzyki bardzo ciężkiej jak i poezji śpiewanej. Zawodowo poświęcający swój bezcenny czas na DeskTop Publishing.

 

 

 

 

Soulless Fantastycznie

Na stronie www.fantastyka.soulless.pl publikuję swoje shorty i opowiadania. Zarówno te bardzo stare, jak i najnowsze. Te opublikowane kiedyś w czasopismach, oraz nie publikowane, a nawet nie pokazywane nigdzie i nikomu wcześniej! Staram się okraszać je jakimiś grafikami swojego autorstwa. To tu zajrzycie pod podszewkę rzeczywistości. To tu zmierzycie się z Nieznanym, Nienazwanym, Ukrytym i Niesamowitym. Odnajdziecie to w tekstach i w samych sobie. Bo taka jest funkcja shortów. Czytelnik zawsze jest współtwórcą, bazuje na swoich skojarzeniach, przeżyciach i doświadczeniach, by znaleźć ten czasem jeden tekst, czasem jedno zdanie, które wpłynie na jego życie.

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Kozłowski
Piotr Kozłowski
Próg: 5 zł
Marcelina Kowalik
Marcelina Kowalik
Próg: 10 zł