Avatar użytkownika

Andrzej „Soulless” Kozakowski Fantastycznie!

1
patron
5 
miesięcznie
910 
łącznie
1
patron
5 zł 910 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wirtualna Piątka
W sumie to nie taka wirtualna. To bardzo konkretna Piątka. Dzięki tej Piątce mogę utrzymywać swoją stronę www i dostarczać Wam kolejne porcje mojej twórczości. Dziękuję bardzo każdemu, kto wspiera mnie w ten sposób. A za tę wirtualną Piątkę, możesz przy okazji spotkania do mnie podejść i przybić ze mną prawdziwą, rzeczywistą piątkę! I oczywiście uwiecznić to, jeżeli masz ochotę.
10 zł miesięcznie
Fantastyczna Dziesiątka
Dziesięć złotych to konkretne pieniądze, mierzone już nie monetami, a banknotem. Za taką kasę dostaniesz dostęp do Tajnej Fantastycznej Soullessowej Grupy Facebookowej, na której poznasz moje plany dotyczące twórczości pisarskiej. Na grupie tej pojawią się też różności związane ze wszystkimi formami twórczości, jaką się zajmuję, a nie jest to tylko pisanie shortów. Patroni z tej grupy mogą na grupie zadawać mi pytania, a ja na nie odpowiem. Wszyscy Patroni z tego progu i wszystkich wyższych, którzy wyrażą chęć – pojawią się na mojej stronie www.fantastyka.soulless.pl w dziale „Moi Patroni”.
20 zł miesięcznie
Podwójne uderzenie
Za tak hojne wsparcie nagram Ci na swoim kanale na YouTube oficjalne personalne podziękowanie i okraszę je jakąś grafiką, albo swoją ruchomą fizjonomią :) Dodatkowo w opisie filmu mogę umieścić link do Twojej strony. Oczywiście dostaniesz też dostęp do mojej Tajnej Fantastycznej Grupy Facebookowej, oraz jeżeli chcesz - pojawisz się też na mojej stronie www.fantastyka.soulless.pl w dziale „Moi Patroni”.
50 zł miesięcznie
Pięciu Królów
Pięć dych to już nie są żarty. Bardzo dziękuję za tak hojne wsparcie. Oczywiście otrzymujesz nagrody z poprzednich poziomów. Dodatkowo umieszczę na grafice przy którymś z moich kolejnych shortów specjalne podziękowanie dla Ciebie jako Patrona (może być tam też załączone Twoje zdjęcie, dedykacja dla kogoś, itp., oczywiście wszystko po uzgodnieniu i w granicach prawa i dobrego smaku).
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Kto jest współautorem? Ty jesteś współautorem shorta!
Otrzymujesz wszystkie nagrody z poprzednich progów. A jako dodatek otrzymujesz pełnokrwistego, soczystego SHORTA! Shorta napisanego przeze mnie, po uzgodnieniu szczegółów specjalnie dla Ciebie, na wybrany przez Ciebie temat i w wybranym klimacie z oficjalną dedykacją „Tekst zainspirowany pomysłem Patrona X” (Może być to na przykład „napisz coś smutnego o plackach”, „chcę short o pilocie samolotu w klimacie horroru”, „napisz o miłości między wilkiem i owcą”, itp. Nie ma żadnych ograniczeń w pomysłach, bo fantazja nie zna granic. Short oczywiście pojawi się na mojej stronie www.fantastyka.soulless.pl.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Andrzej „Soulless” Kozakowski Fantastycznie! w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zajmuję się pisaniem fantastyki. Od twardego Science Fiction, przez fantastykę rozrywkową, aż po fantastykę socjologiczną i filozoficzną. Tworzę też grafiki, komiksy i gry planszowe.
Gdzie? Miesięcznik „Science Fiction, Fantasy & Horror”, a w 2019 roku antologia „Tarnowskie Góry Fantastycznie”

Cześć!

Z tej strony Andrzej „Soulless” Kozakowski.

Udostępniam swoją twórczość tu:
www.fantastyka.soulless.pl

Od 1994 roku piszę krótkie fantastyczne formy literackie, nazywane potocznie „shortami”. Od 2001 roku publikuję je pod różnymi postaciami. Publikowałem w miesięczniku „Science Fiction” od jego pierwszego numeru, później w „Science Fiction, Fantasy & Horror”. Ostatnio w antologii „Tarnowskie Góry Fantastycznie”.

Kilka okładek czasopism z moimi opowiadaniami

Poza wydawnictwami papierowymi, moje teksty można znaleźć też w sieci: w archiwach Usenetu, w zinach takich jak Esensja, czy Fahrenheit.

Prowadzę stronę www.fantastyka.soulless.pl, na której umieszczam moje shorty, opowiadania i grafiki, tak by każdy chętny mógł je przeczytać i doznać zawartych w nich emocji i przygód.

Oprócz pisania, zajmuję się też tworzeniem grafiki, komiksów, oraz gier planszowych. Wydałem grę planszową „Alchemicus”.

 

Dlaczego Patronite? Bo z domowego budżetu coraz trudniej wygospodarować pieniądze na stronę techniczną zagadnienia publikowania swojej twórczości. I trudniej też o wolny czas, który mógłbym poświęcić na tworzenie.

 

Kilka słów o mnie

 

 

 

 

Model wyprodukowany w 1972 roku. Praktycznie od samego początku aż do chwili obecnej podlegający postępującej cybernetyzacji. Zapewne w sukurs sloganowi z jednego z moich shortów: „Bądź nowoczesny, pozbądź się mięsa”. Wychowany na papierowym RPG, 8-bitowym Atari, a przede wszystkim na tonach książek i opowiadań fantastycznych. Fan rajdów samochodowych, ale nie tych z cyklu 300km/h, a takich 3km/h w miejsca w które nikt inny nie wjedzie. Na przełomie milleniów – textmaker, twórca scen 3D i raytracingów na scenie komputerowej w grupach takich jak Sixty9, Norferin, Suspend. Autor papierowego systemu RPG „3arth”. Autor gry planszowej „Alchemicus”. Fan muzyki bardzo ciężkiej jak i poezji śpiewanej. Zawodowo poświęcający swój bezcenny czas na DeskTop Publishing.

 

 

 

 

Soulless Fantastycznie

Na stronie www.fantastyka.soulless.pl publikuję swoje shorty i opowiadania. Zarówno te bardzo stare, jak i najnowsze. Te opublikowane kiedyś w czasopismach, oraz nie publikowane, a nawet nie pokazywane nigdzie i nikomu wcześniej! Staram się okraszać je jakimiś grafikami swojego autorstwa. To tu zajrzycie pod podszewkę rzeczywistości. To tu zmierzycie się z Nieznanym, Nienazwanym, Ukrytym i Niesamowitym. Odnajdziecie to w tekstach i w samych sobie. Bo taka jest funkcja shortów. Czytelnik zawsze jest współtwórcą, bazuje na swoich skojarzeniach, przeżyciach i doświadczeniach, by znaleźć ten czasem jeden tekst, czasem jedno zdanie, które wpłynie na jego życie.

 

 

 

Cele Autora

Regularne pisanie
  • 500 zł miesięcznie
  • 495 zł brakuje
1%
Na stronie www.fantastyka.soulless.pl pojawi się przynajmniej jeden nowy tekst miesięcznie. Tekst zainspirowany sugestiami członków Tajnej Fantastycznej Soullessowej Grupy Facebookowej. Podyskutujecie, zrobicie ankietę, zagłosujecie, wybierzecie, a ja napiszę o tym shorta, albo opowiadanie. Ot tak po prostu siadam i piszę o czym chcecie.
Regularne tworzenie shortów
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 995 zł brakuje
0%
Przynajmniej dwa nowe teksty miesięcznie. Oba zainspirowane przez członków Tajnej Fantastycznej Soullessowej Grupy Facebookowej. Siadam, piszę, wrzucam, czytacie.
Soulless tworzy różne rzeczy
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 995 zł brakuje
0%
Cel specjalny. Robię coś innego niż pisanie opowiadań. Tworzę. A co? Zdecydujecie sami na Tajnej Fantastycznej Soullessowej Grupie Facebookowej. Może będzie to gra planszowa, może jakiś komiks, a może jakiś rodzaj grafiki komputerowej, albo nagram film w którym opowiadam o sobie, albo o czymś innym. A może zrobię coś zupełnie innego. Nie wiem co to będzie, bo to Wy wybieracie na Tajnej Fantastycznej Soullessowej Grupie Facebookowej. Oczywiście musi być to twórcze, oraz możliwe do spełnienia przeze mnie :)
Spełnienie marzeń - pisarz niezależny
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 995 zł brakuje
0%
Marzenie pisarza zostaje spełnione. Od teraz nie muszę już robić innych rzeczy. Mogę pisać, tworzyć i wypaczać rzeczywistość, zaglądać pod podszewkę tego co można ogarnąć tymi marnymi siedmioma czy ośmioma zmysłami, które mamy. Mogę szukać Prawdy i ją odnajdywać, a to co odnajdę przelewać na zrozumiałe przez ludzi ciągi znaków.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Andrzej „Soulless” Kozakowski Fantastycznie! już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Kozłowski
Piotr Kozłowski
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.