W Patronite od 26.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1914

liczba Patronów: 1654

1 patron
5 zł miesięcznie
10 zł łącznie
Niewielki niezależny twórca materiałów związanych z klockami. Głównym polem mojego działania jest YouTube i to właśnie filmom poświęcam największą część swojego czasu.

O Autorze

Witaj!

Skoro tutaj trafiłeś to najprawdopodobniej znasz mnie dobrze z mojej internetowej działalności w postaci kanału Stary Kloc. Jak wiele osób, swoją przygodę z Lego zacząłem jeszcze we wczesnym dzieciństwie głównie za sprawą starszego brata. Początkowo to właśnie jemu szukałem potrzebnych elementów by z czasem tworzyć swoje własne konstrukcje. W dorosłym życiu miałem dość długą przerwę od duńskich klocków, do momentu aż urodził mi się syn. To właśnie on ponownie rozpalił we mnie dawno zapomnianą miłość i trwa ona nieprzerwanie do chwili obecnej.

Głównym polem mojej działalności są różnego rodzaju zestawienia:

Nieraz zdarzy mi się zrobić też jakieś filmy typowo wspominkowe, głównie z lat 90tych bo właśnie na ten okres przypadają moje młodzieńcze lata.

Nigdy dotąd nie prosiłem o wsparcie klockowej społeczności ale by móc prężnie się rozwijać niezbędne są zarówno spore nakłady czasu jak i środków. Mam pomysły na wiele nietypowych odcinków jednakże pod koniec dnia wszystko rozbija się o fundusze. Kredyty, rodzina i koszty utrzymania sprawiają, że 12 godzin każdego dnia spędzam w pracy, reszta pozostaje na dojazdy i sen. Wsparcie z waszej strony na pewno pomoże mi wyrwać nieco czasu pracy i poświęcić go na to co najbardziej lubię. Potrzeba tworzenia zawsze była we mnie duża jednakże życie nigdy nie pozwoliło jej rozwinąć prawdziwych skrzydeł. Pomóż mi zmienić życie na lepsze!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni