Station Nord

W Patronite od 14.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 797

Liczba Patronów: 567

Zostań Patronem
25 patronów
420 miesięcznie
2 285 łącznie
Navis Nord, który prowadzi Centrum Rozwoju Station Nord, zajmuje się od ponad 40 lat studiami nad rozwojem, medytacją oraz pracą z ludźmi. Autor jedenastu książek z zakresu rozwoju duchowego i osobistego.

O Autorze

Jest wiele kursów medytacji, ale niewiele ośrodków posiada tak doświadczoną kadrę instruktorską. Mamy 15 instruktorów z ponad 20-letnim doświadczeniem w studiach nad rozwojem i w medytacji, dodatkowo osoby te są w większości wykształcone w zakresie filozofii i psychologii.

Centrum rozwoju człowieka Station Nord istnieje od 1992. Prowadzimy bardzo wiele różnorodnych kursów, jak również Szkołę Nauczycieli Medytacji – sześcioletnie studia z zakresu medytacji.

Realizujemy program na 9 stopniach zaawansowania.

Navis Nord, który prowadzi Station Nord, studiami nad rozwojem, medytacją oraz pracą z ludźmi zajmuje się od ponad 40 lat. Jest autoryzowany przez trzy różne tradycje, ale ich nie naucza i nie używa nadanych tytułów, ponieważ uważa, że to, co jest przekazywane przez różne tradycje, trzeba w różnych czasach i miejscach powiedzieć na nowo, językiem umożliwiającym przyswojenie transformujących treści współczesnemu człowiekowi. Natomiast poziom doświadczenia trzeba pokazać pracując z ludźmi, a nie przedstawiając „certyfikaty” pełne dziwnych znaczków lub terminów o nieokreślonym znaczeniu. Ma również szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń komercyjnych z zakresu marketingu, sprzedaży i zarządzania (od 1992 przeprowadził ponad 10 000 godzin tego typu szkoleń). Jest autorem książek: 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Agnieszka Aga
Agnieszka Aga
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 45 zł
Hanna Toczewska
Hanna Toczewska
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł