Avatar użytkownika

Sternquest

0
patronów
0 
miesięcznie
720 
łącznie
0
patronów
0 zł 720 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wszystkim osobom wspierających kanał bardzo dziękuję, oraz jestem wdzięczny za obdarzone zaufanie. Każda osoba zostanie wymieniona w jednym moim filmie w napisach końcowych jako patron (oczywiście jeżeli wyrazi taką wolę)
15 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję wszystkim osobom które zechcą wesprzeć mnie tą kwotą, ja odwdzięczę się wymieniając osoby w kolejnym filmie w sekcji Patroni + dodatkowa informacja w opisie filmu (pozostaje już na zawsze)
25 zł miesięcznie
Dziękuję serdecznie wszystkim osobom za wsparcie kanału tą kwotą, wszystkie osoby zostaną wymienione w jednym filmie w sekcji Super Patroni, oraz w opisie filmu jako osoby wspierające kanał (wpis pozostaje już na zawsze przy filmie).
40 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za obdarzone zaufanie i wyjątkowe wsparcie kanału, wszystkie osoby będą wymienione w dwóch kolejnych filmach w sekcji Super Patroni, dodatkowo wpis w opisie filmu już na zawsze, a także będą mieli możliwość uzgadniania i pierwszeństwo wyboru tematów do następnych filmów.
100 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za tak duże wsparcie kanału. Otrzymujesz tytuł Super Patrona. Twoje Imię i Nazwisko (bądź nick) wymieniony będzie w 5 kolejnych filmach w sekcji Super Patroni (oczywiście jeżeli wyrazisz taką wolę) Dodatkowo wpis w opisie filmu (5 filmów). Za tak duże wsparcie możesz liczyć także na drobne upominki ode mnie z moich wyjazdów (magnesy, kartki itp.) Jeszcze raz bardzo dziękuję - jesteś Wielki !
200 zł miesięcznie
Ogromnie dziękuję za tak duże wsparcie kanału, zyskujesz tytuł Patron - Legenda. Twoje imię i nazwisko (bądź nick) zostanie wymieniony w 10 kolejnych filmach (jeżeli wyrazisz na to zgodę) Informacja w opisie filmu (10 kolejnych) Dodatkowo będziesz miał wpływ na tematykę i konsultacja odnośnie tematów do filmów, możesz także liczyć na drobne upominki ode mnie z wyjazdów (magnesy, naklejki, kartki itp.) Jeszcze raz : Bardzo mocno dziękuję za potężne wsparcie !

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sternquest w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć tu Sternquest, prowadzę luźny kanał o tematyce militarno - motocyklowej na You Tube. Chciałbym przedstawić Wam bliżej moje hobby strzeleckie, unboxingi przedmiotów związanych z tym hobby, ciekawe filmu ze strzelnicy. Od czasu do czasu nagrywam też vloga z moich wypadów na motocyklu.

Mój kanał na YT to przede wszystkim moje pasje. Na karku 50-tka  i w  tym wieku wybuchły one ze zdwojoną siłą. Wszystko zmieniło się od kiedy zacząłem jeździć motocyklem, a to całkiem niedawno bo 6 lat temu. Potem doszły pasje związane ze strzelectwem.   

Na moim kanale znajdziecie dużo informacji o strzelectwie pneumatycznym, czyli filmy o popularnych wiatrówkach, a także filmy o strzelectwie czarnoprochowym.

Opisy wiatrówek PCP, pistoletów na CO2, a także wiatrówki sprężynowe. 


 

Dużo też będzie filmów związanych ze strzelectwem czarnoprochowym. Unboxingi nowych modeli, relacje ze strzelnicy, 


 

Dodatkowo vlog motocyklowy. Wypady na przejażdżki w okolicy ale także dalsze wyprawy. Już niedługo pierwsza większa wyprawa do Chorwacji. 

Zapraszam na mój kanał, będziecie świadkami, że życie w średnim wieku nie musi być nudne, wszystko w naszych rękach, marzenia naprawdę się spełniają.   

 

Cele Autora

Wsparcie kanału, sprzęt, muzyka, licencje
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Za zebraną kwotę będę miał możliwość doboru ciekawej muzyki do filmów, postaramy się o lepszy dźwięk i jakość video.
Wyprawa motocyklowa
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
Za tak znaczną zebraną kwotę będę mógł nagrać dla Was wyprawę motocyklową po Polsce w kilku odcinkach.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sternquest już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
200 zł
Anonimowy patron
40 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.