W Patronite od 19.09.2018

Rozwój programu dla wolontariuszy

600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

600 zł

brakuje

Połowy naszych działań nie dałoby się zrealizować, gdyby nie ci cudowni ludzie, którzy wspierają nasze działania. Działają charytatywnie, nie oczekując pieniędzy za pracę, którą wykonują - to prawdziwe Anioły!

Aby działanie z nami było dla nich jeszcze bardziej wartościowe staramy się budować dla nich specjalną ofertę - organizować warsztaty, szkolenia, spotkania i budować społeczność. Część tych działań realizujemy w ramach projektów, finansowanych ze środków miejskich, ale w okresie "poza-projektowym" tracimy ciągłość...

Rozwój platformy Czas na aktywność!

1 600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 600 zł

brakuje

Dodatkowy 1000 zł miesięcznie pozwoli nam na rozwój platformy internetowej adresowanej do osób z niepełnosprawnością intelektualną - Czas na aktywność! Ten cel wiąże się z poprzednim - zaangażowani wolontariusze wspierają naszych młodych dorosłych podczas wyjść "na miasto" :)

Celem platformy jest wsparcie naszych podopiecznych w korzystaniu z oferty kulturalnej Krakowa :)
Każdy zalogowany użytkownik platformy może zapisać się na wybrane wydarzenie - wyjście do kina, teatru, na basen czy kawę. Wydarzenia są specjalnie wyselekcjonowane przez moderatora - jego zadaniem jest wybranie z ogromnej oferty miasta wydarzeń, które będą dostępne dla użytkowników, a następnie pomoc w realizacji wyjścia. Platforma jest dostosowana pod względem formy i treści do potrzeb naszych podopiecznych :)

Platforma powstała w ramach Małopolskiego Inkubatora Innowacji Społecznych. Projekt zakończył się sukcesem, a my chcemy rozwijać nasze narzędzie dalej!

Platformę możecie zobaczyć tu: www.czasnaaktywnosc.net !

Funkcjonowanie biura Stowarzyszenia

2 600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 600 zł

brakuje

Kolejne 1000 zł miesięcznie wystarczy nam na zapewnienie ciągłości funkcjonowania biura Stowarzyszenia - opłacenie księgowości odpowiedzialnej za nasze finanse, opłat bankowych za realizowane przelewy i lokalu, w którym mamy swoją siedzibę.

Wiele naszych działań możemy realizować bazując na pracy społecznej członków. Są jednak takie, na które musimy znaleźć stałe pieniądze. Księgowość, konto bankowe i lokal należą właśnie do tych zobowiązań finansowych, które trudno uwzględnić w dotacjach, o które wciąż się staramy, a na które kasa musi się znaleźć! Funkcjonowanie biura jest dla nas podwójnie ważne - z jednej strony zapewnia ciągłość działań, które już realizujemy, a z drugiej pozwala na budowanie kolejnych działań i nawiązywanie nowych kontaktów!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)