W Patronite od 05.04.2018

Działamy!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Ambitnie! Dzięki tej kwocie będziemy mogli pokryć bieżące, miesięczne koszty utrzymania Klubu (czynsz, media, kawa/herbata itp.) Tym samym miejsce będzie mogło być otwarte dla młodych

Działamy intensywniej!

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Rewolucja jest oparta na wolontariuszach, którzy poświęcają swój wolny czas na opiekę nad Klubem, żeby mógł być otwarty. Jeśli zrealizujemy ten cel, będziemy mogli zatrudnić kogoś na etacie i tym samym miejsce będzie otwarte dla młodzieży częściej i dłużej!

Kształcimy

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Chcielibyśmy, żeby Rewolucja była miejscem rozwoju dla młodych. Przy takiej kwocie jesteśmy w stanie organizować warsztaty psychologiczne dla młodzieży (np. z psychologii komunikacji, inteligencji emocjonalnej). Wiemy, że to bardzo ważna i potrzebna sprawa, a jednocześnie trudno dostępna dla młodych. Dlatego chcemy to robić!

A co tam! Budujemy ośrodek!

50 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

50 000 zł

brakuje

Na fantazji! :) Jak uzbieramy taką kwotę co miesiąc, to możemy się brać za budowę ośrodka formacyjno-rekolekcyjnego :) Nie lubimy stać w miejscu :)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)