Strefa Patrona:

8

patronów

635 zł

miesięcznie

1170 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
99
miesięczne wsparcie
255
liczba patronów

  Klub "rewolucja" to miejsce spotkań i rozwoju siebie i swoich pasji dla młodych ludzi z Cieszyna i okolic

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
63 %
100%
osiągnięto 63%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 365 zł
Działamy!
Ambitnie! Dzięki tej kwocie będziemy mogli pokryć bieżące, miesięczne koszty utrzymania Klubu (czynsz, media, kawa/herbata itp.) Tym samym miejsce będzie mogło być otwarte dla młodych
0%
21 %
100%
osiągnięto 21%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2365 zł
Działamy intensywniej!
Rewolucja jest oparta na wolontariuszach, którzy poświęcają swój wolny czas na opiekę nad Klubem, żeby mógł być otwarty. Jeśli zrealizujemy ten cel, będziemy mogli zatrudnić kogoś na etacie i tym samym miejsce będzie otwarte dla młodzieży częściej i dłużej!
0%
12 %
100%
osiągnięto 12%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4365 zł
Kształcimy
Chcielibyśmy, żeby Rewolucja była miejscem rozwoju dla młodych. Przy takiej kwocie jesteśmy w stanie organizować warsztaty psychologiczne dla młodzieży (np. z psychologii komunikacji, inteligencji emocjonalnej). Wiemy, że to bardzo ważna i potrzebna sprawa, a jednocześnie trudno dostępna dla młodych. Dlatego chcemy to robić!
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 50000 zł miesięcznie
brakuje 49365 zł
A co tam! Budujemy ośrodek!
Na fantazji! :) Jak uzbieramy taką kwotę co miesiąc, to możemy się brać za budowę ośrodka formacyjno-rekolekcyjnego :) Nie lubimy stać w miejscu :)

O Autorze

Nic tak nie rozwija ludzi, jak inni ludzie :) Wierzymy, że RELACJE mają wielką moc. Jednak, żeby one powstały, potrzebne są najpierw SPOTKANIA. A żeby się spotkać, potrzebne jest MIEJSCE. To, czego nam brakuje w Cieszynie, to dobre MIEJSCE SPOTKAŃ dla młodych. I to chcemy tworzyć w naszym Klubie. 

Kim jesteśmy?

Fundacja Światło-Życie to organizacja non-profit skupiająca się na pracy z młodymi ludźmi. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, organizując dla nich rekolekcje, kursy, wydarzenia kulturalne. Przez wydarzenia organizowane przez naszą Fundację przewinęły dziesiątki tysięcy młodych, choćby ostatnio wydarzenie organizowane przez ludzi powiązanych z naszą Fundacją w Cieszynie zgromadziło 2000 osób w wieku licealnym. Naszym celem jest pomoc młodym ludziom w integralnym rozwoju.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy