Avatar użytkownika

Anna Maruszeczko

25
patronów
510 
miesięcznie
18 130 
łącznie
25
patronów
510 zł 18 130 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Jesteśmy w kontakcie

Patronko, Patronie od teraz wspólnie tworzymy opowieści o Wojowniczkach i Wojownikach. W ramach podziękowania zapraszam do zamkniętej grupy na FB.
Tutaj można omawiać, rozmawiać, dyskutować. A może znasz kogoś, kto zasługuje na miano Wojownika, Wojowniczki? Może to Ty jesteś kimś takim?
Zapraszam do grupy. Wejdź, rozgość się, poznawaj i daj się poznać. Jesteśmy w kontakcie. Ja jestem bardzo kontaktowa.
25 zł miesięcznie
Jesteśmy w bliższym kontakcie

W ramach tego progu będziesz regularnie otrzymywać newsletter z zapowiedziami podcastów oraz zaproszeniami na inne ciekawe wydarzenia, w których uczestniczę i które polecam.
Oczywiście przysługuje Ci nagroda z poprzedniego progu.
50 zł miesięcznie
Jesteśmy w żywym kontakcie

To już naprawdę duże wsparcie. Dmuchasz mi w skrzydła. Cieszę się, że podzielasz mój punkt widzenia i moje wybory. Doceniam , że słuchasz i chcesz współtworzyć podcast. Przysługują Ci bonusy z poprzednich progów, ale chciałabym Ci też podziękować, zapraszając na live przed premierą każdego odcinka.
150 zł miesięcznie
Kontakt ekstra

Zastanawiałam się, jak podziękować za takie wsparcie. Poza nagrodami z poprzednich progów przygotuję dla Was specjalny materiał video z zaproszeniem na kolejny odcinek podcastu i z zapowiedzią / prezentacją mojego Bohatera.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
To pójdzie w świat

Bywa, że czasem brakuje mi słów, tak jak teraz. Wielka wdzięczność. W ramach tego podziękowania (za zgodą Patronek i Patronów) wymienię ich z nazwiska i imienia bądź pseudonimu itp., podczas emisji kolejnych odcinków podcastu.
Oczywiście otrzymujecie wszystkie nagrody z poprzednich progów.

800 zł miesięcznie
Wybierz 800 zł
3 dostępne miejsca
Napiszę Ci tekst

Słowa podziękowania to tutaj zdecydowanie za mało, dlatego chcę odwdzięczyć się większą liczbą słów. Dla Patronów z tego progu napiszę tekst na wybrany temat, całkiem indywidualny, z dedykacją.
Ze względu na specyfikę nagrody, przed wybraniem progu skontaktuj się ze mną Hojna Patronko, Hojny Patronie . Ustalimy i temat, i warunki, no i poznamy się:).

Nagroda przysługuje raz na pół roku nowemu Patronowi, po 2 miesiącach wsparcia. Otrzymujesz także bonusy z poprzednich progów.
2000 zł miesięcznie
Wybierz 2000 zł
2 dostępne miejsca
Musimy pogadać

Jak podziękować za takie zaufanie?
Patronie, Patronko zanim wybierzesz ten próg, skontaktuj się ze mną. Razem zastanowimy się i ustalimy warunki współpracy.
*Przysługują Ci wszystkie nagrody z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Anna Maruszeczko w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Rozmowy-spotkania z ludźmi. Czasem z no name, czasem z rozpoznawalnymi, czasem z ekspertami. Zawsze z takimi, którym zależy. Dzielimy się wiedzą i opowieściami o przełomach w życiu, w przekonaniu, że „opowiadanie historii to nasz ludzki sposób radzenia sobie z rzeczywistością" a kryzys to szansa.

Dziennikarka, freelancerka z wyboru. Kolekcjonerka poruszających historii i budujących rozmów. Lubi mówić i słuchać. Wierzy, że  "opowiadanie historii to nasz ludzki sposób radzenia sobie z rzeczywistością". Entuzjastka wielokulturowości i przyrody. Autorka kanału na IG pn. "Między Bugiem a prawdą"
Interesuje mnie metamorfoza, człowiek w zmianie. Moi bohaterowie to ludzie poszukujący i zaangażowani. Walczą, stawiając granice, postępując w zgodzie z sobą, dzieląc się. Czasem wygrywają bitwy ze światem zewnętrznym, jednak podkreślają, że najtrudniej wygrać z samym sobą. Opowiadają o wzlotach i upadkach na drodze do życiowego i zawodowego spełnienia. W tle często ważne zjawiska i trendy społeczne, energia kobiet, praktyki rozwojowe, etyczny biznes, fair travel i in. 

Link do podcastu:

https://open.spotify.com/show/3RjoeghoM8ZSU9RiAX2cmA

 Tematyka społeczna i psychologiczna to mój żywioł. Materiały z tego zakresu publikowałam chyba w każdej możliwej formie wyrazu. Od lat rozmawiam na łamach prasy, w tv, w radiu, online i offline. 

W trzech stacjach telewizyjnych – byłam autorką cyklu „Kobieta na zakręcie”, współtworzyłam magazyn „Miasto Kobiet” oraz serię dokumentalną „Bez oporów” w TVN „Style”; w TVN – pierwsze w Polsce reality show „Wybacz mi”, DDTVN „Zielone Drzwi”; w Canal+ – talk show „Na gapę” a w TVP1 magazyn „AlternaTivi” oraz cykl dokumentalny pt. „Program jubileuszowy. Polska 50, 40, 30, 20, 10 lat temu”.

W gazetach, tygodnikach opinii i magazynach  – Obecnie publikuję jako freelancer m. In. w NNO. Nienieodpowiedzialni i NNO.pl

Wcześniej stworzyłam koncept i przez lata (2013-2019), z największym na świecie zaangażowaniem, prowadziłam (jako redaktor naczelna) magazyn dla kobiet "URODA ŻYCIA”, gdzie m.in. publikowałam rozmowy w cyklu pt. „Przełamując Fale”.

Pisałam też do magazynu „MaleMen”, „Elle”, dwutygodnika „VIVA!” (cykl „Sztuka Wyboru”), „Tygodnika Literackiego”, tygodnika opinii „Ozon”, „Machiny” i epizodycznie dla  „Newsweeka” oraz „Wprost”. Piszę felietony dla „Krainy Bugu” i in.

Poniżej zdjęcie tzw. wstępniaka:-) w "UŻ"
 

 

W kilku stacjach radiowych – jako prezenterka i autorka interaktywnych audycji publicystycznych w Inforadiu, radiu TOK FM, w PR 1, w Radiu Plus, Radiu Kolor i dawno temu – w Radiu Koszalin.

Jestem autorką książek „Kobieta na zakręcie. Prawdziwe historie w rozmowach Anny Maruszeczko” (2011), „7 Dróg. Rozmowy o poszukiwaniu życiowej misji” (2020) oraz e-booka „Uwolnij emocje. Elementarz uczuć”.

 

 

Aktywności społeczne – Miałam szczęście współpracować z założycielkami kultowego i prekursorskiego Ośrodka Rozwoju Osobistego Kobiet „Dojrzewalnia Róż”. Przez wiele lat byłam członkiem Zarządu Fundacji TVN „Nie jesteś sam” u boku Bożeny Walter. Wspieram Młodzieżowy Strajk Klimatyczny i inicjatywę Operacja Czysta Rzeka. Od lat angażuję się w projekty lokalne na Podlasiu, m.in. „Chopin nad Bugiem”. Należę do Kapituły plebiscytów „Warszawianka Roku” oraz „Ambasador Wschodu”.

Wystąpiłam w głównej roli w akcji społecznej pn. „Let it out. Uwolnij emocje”. (Velvet). Tu widać wyraźnie, że naprawdę lubię rozmawiać.

 

Zabieram głos online.

Najświeższa rozmowa: Live u Marzeny Rogalskiej:

https://www.instagram.com/p/Ca5hONOpPwD/

Zapis mojej rozmowy z Kasią Bem, autorką książki "Sztuka odpuszczania".

https://www.facebook.com/828659850556846/videos/249174100403641

 

Jestem też współautorką podcastu „Odetchnij, odpuść, żyj!“ (2022) publikowanego w Empik Go.

Moja druga namiętność: Wschód. Jestem entuzjastką wielokulturowości i przyrody. Prowadzę kanał na IG pn. "Między Bugiem a prawdą". Piszę felietony do magazynu "Kraina Bugu".

https://www.instagram.com/anna_maruszeczko/

 

 

Dlaczego Patronite?

Pogłębione, nieśpieszne rozmowy są dla mnie najlepszą drogą do drugiego człowieka. Myślę, że w tych szybkich czasach brak pośpiechu to dobro tak samo luksusowe, jak pożądane, zarówno w mediach, jak i w życiu osobistym. Czujemy przecież, że pędząc, poruszamy się jedynie po powierzchni spraw.

Podcast #Wojowniczki&Wojownicy to projekt, który powstał kilka lat temu z myślą o prasie lub tv, które uznały go jednak za mało komercyjny. Dla mnie fakt, że koncept #Wojowniczki&Wojownicy nie jawi się jako wyłącznie komercyjny, świadczy raczej o jego sile. Lockdown sprawił, że odważniej zaczęłam myśleć o niezależnej produkcji, że tak górnolotnie się wyrażę. Zainwestowałam swoje oszczędności w produkcję podcastu, który od roku zamieszczam m. in na platformie Spotify/Anchor.fm.

Pomyślałam, że skoro podcast ma już swoich słuchaczy, to trzeba nagrywać częściej, więcej.  Jednak dziennikarstwo to nie jest moje hobby, tylko zawód i źródło utrzymania. Oszczędności topniały. Trzeba było poszukać inwestora. Szybko się jednak  przekonałam, że szukanie sponsora trochę mnie przerasta. Porzuciłam więc te biznesy. Znajomi, którzy mi kibicowali i znali moją niebiznesową naturę, coraz intensywniej zachęcali mnie do współpracy z Patronite.pl. Pomyślałam, że będzie uczciwie, jeśli najpierw sama zostanę patronem. Padło na Radio Nowy Świat, które pokochałam bezgranicznie, nawet kosztem Tok fm. I wtedy odezwało się do mnie Patronite.pl, co, muszę wyznać, było miłe i wyzwalające.

I nie kryję też, że marzy mi się odkrywanie przed Słuchaczami kolejnych inspirujących postaci, dzielenie się ich losami i mądrością. Wsparcie Patronek i Patronów pozwoliłoby mi na regularną produkcję podcastu w profesjonalnym studiu nagraniowym, ale też byłoby namacalnym dowodem na to, że to co robię, mój punkt widzenia, mają sens.

Jakby co dostęp do moich podcastów pozostaje wolny i darmowy:-)

Link do podcastu:

https://open.spotify.com/show/3RjoeghoM8ZSU9RiAX2cmA

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Anna Maruszeczko w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Kolejne spotkania z Wojowniczkami i Wojownikami
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 490 zł brakuje
10%
Droga Patronko, Drogi Patronie, ta kwota pozwoli mi regularnie nagrywać kolejne odcinki podcastu #Wojowniczki&Wojownicy. Szczegółowy opis w Wizytówce.
Interesuje mnie człowiek i jego metamorfozy. Do rozmowy zapraszam ludzi poszukujących i zaangażowanych, takich, którzy mają odwagę żyć w zgodzie z sobą, potrafią się dzielić swoją historią i mądrością. Wyławiam ich ze społecznego krajobrazu, by opowiedzieli nam o wzlotach i upadkach na drodze do życiowego i zawodowego spełnienia, by byli inspiracją.

Zapis tych rozmów odbywa się w profesjonalnym studiu nagraniowym, żeby nas nic nie rozpraszało, żebym mogła cała zamienić się w słuch, z maksymalną uważnością i szacunkiem dla swojego Bohatera.
Pogłębione, nieśpieszne rozmowy są dla mnie najlepszą drogą do drugiego człowieka. Myślę, że w tych szybkich czasach brak pośpiechu to dobro tak samo luksusowe, jak pożądane, zarówno w mediach, jak i w życiu osobistym. Czujemy przecież, że pędząc, poruszamy się jedynie po powierzchni spraw.

Możesz mnie wesprzeć w rozwoju wojowniczego podcastu. Byłoby miło. Nie zmienia to faktu, że dostęp do podcastu pozostaje wolny i darmowy:-) Tak jak powiedziałam, to moja inwestycja w lepszy świat.
Cotygodniowe rozmowy z Wojowniczkami i Wojownikami
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 7 490 zł brakuje
6%
Dzięki takiemu wsparciu mogłabym rozmawiać, rozmawiać i rozmawiać. No limit! Moja lista potencjalnych Wojowniczek i Wojowników do ujawnienia światu jest już bardzo długa. Czeka na realizację.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Anna Maruszeczko już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marzena Rogalska
Marzena Rogalska
10 zł
Anonimowy patron
25 zł
Renata Walczyk
Renata Walczyk
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Dana Andzelm
Dana Andzelm
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.