Strefa Patrona:

7

patronów

35 zł

miesięcznie

780 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
474
miesięczne wsparcie
264
liczba patronów

  Jesteśmy niezależną organizacją studencką utworzoną w 2010r., zrzeszającą ponad 200 studentów oraz działającą w 12 miastach. Promujemy w środowisku akademickim wartości patriotyczne, a także ideę społeczeństwa obywatelskiego. Chcemy zaciekawić młodych ludzi życiem publicznym, rozwijać świadomość polityczną, gospodarczą i historyczną.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 465 zł
Pakiet administracyjny
To kwota, która pozwala pokryć podstawowe koszty, jakie generuje stowarzyszenie (opłaty za domenę strony internetowej, artykułów biurowych, rozpowszechnianie naszych wydarzeń w mediach społecznościowych) oraz drukować materiały promujące nasze wydarzenia.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1965 zł
Nowy spot reklamowy
Od nagrania naszego spotu reklamowego minęły prawie trzy lata, a wciąż pamiętamy ile nowych osób przyciągnął do naszego stowarzyszenia. Widzimy jednak, że potrzebujemy czegoś zupełnie świeżego - nowszego w formie i aktualniejszego w treści - aby zachęcić kolejne pokolenie studentów do dołączenia do naszego grona. Ta kwota umożliwi nam nakręcenie nowego spotu i wypromowanie go kanałami internetowymi, co na pewno zaowocuje powiększeniem liczby naszych członków!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3965 zł
Realizacja ogólnopolskich projektów
Staramy się obejmować zasięgiem jak największą liczbę miast i docierać do jak największej liczby odbiorców. Organizacja jednego z naszych sztandarowych projektów - „Namiotów Wyklętych” - wymaga wniesienia do Urzędu Miasta opłaty za skorzystanie z przestrzeni miejskiej , wynajęcia wojskowych namiotów, wypożyczenia sprzętu audiowizualnego czy opłacenia cateringu dla weteranów.
W planach mamy także elektroniczne i papierowe wydanie „Raportu o stanie państwa” (więcej informacji poniżej) oraz kwartalnego biuletynu stowarzyszenia.
Są to tylko nieliczne z kosztów, jakie musimy ponosić co roku. Niezależnie jednak od wysokości tych kwot chcemy wciąż rozszerzać naszą działalność o nowe projekty i nowe lokalizacje.

O Autorze

DLACZEGO MY?

Ponieważ jesteśmy jedyną organizacją w Polsce, która promuje nowoczesny patriotyzm oraz pojęcie służby państwowej, działając w skali ogólnokrajowej. Istniejemy od 2010r., posiadamy 12 oddziałów w największych miastach Polski, zrzeszamy ponad 200 studentów z uczelni technicznych, artystycznych i uniwersytetów. Jesteśmy apartyjni, co pozwala nam jednoczyć osoby z przeróżnych środowisk, a zarazem daje nam pełną swobodę działania. Łączy nas chęć promowania zainteresowania polityką, historią, tematyką społeczno-gospodarczą i ekonomiczną  wśród młodych ludzi. Chcemy upowszechniać także wartości patriotyczne i republikańskie, przywiązanie do państwa, jego historii, tradycji narodowych i kultury. Jesteśmy organizacją studencką, a aktywność w niej ma charakter społeczny. Większość z nas nie rozpoczęła  jeszcze działalności zawodowej, dlatego każda regularna wpłata będzie dla nas równie cenna- będzie świadectwem, że nasze idee przemawiają do społeczeństwa, a  osobom takim jak Wy zależy na krzewieniu postaw patriotycznych wśród młodych ludzi.

 

 

 

 

Nasze projekty

 

Poza licznymi, niezależnymi od siebie happeningami, debatami i konferencjami staramy się rozwijać sztandarowe projekty naszego stowarzyszenia w skali pojedynczych miast i całego kraju:

 

 • „Raport o stanie państwa” – seria analiz oraz debat z przedstawicielami świata polityki mająca na celu ukazanie faktycznego stanu państwa polskiego w dziedzinach takich jak gospodarka, prawo, geopolityka, edukacja, polityka historyczna, etyka oraz nowe technologie. Projekt ten jest w fazie ciągłego rozwoju; planujemy wydawanie publikacji po kolejnych edycjach „Raportu” w formie elektronicznej i papierowej.
   
 • „Rozdroża etyki” – w ramach projektu organizowane są debaty o charakterze informacyjnym, które podnoszą kwestie wzbudzające największe kontrowersje wśród społeczeństwa. Ich celem jest omówienie problemów będących przedmiotem sporów na gruncie etyki, często spłycanych przez dyskurs polityczny.
   
 • „Wspólnie dla przyszłości” – organizowane pod naszym przewodnictwem doroczne forum organizacji młodzieżowych, które wspólnie dążą do pozytywnych zmian w otaczającym ich środowisku. Każda edycja to trzy dni debat i konferencji, kilkuset uczestników, ponad trzydziestu prelegentów z różnych dziedzin. Wśród gości forum w 2016r. byli wicepremier Mateusz Morawiecki, wiceprezes zarządu PGNiG Janusz Kowalski oraz prezes Agencji Rozwoju Przemysłu Marcin Chludziński.
   
 • “Namioty Wyklętych” –  ogólnopolska akcja mająca na celu upamiętnienie działaczy ruchu antykomunistycznego w czasach okupacji naszego kraju- polskich patriotów, którzy mieli zostać przeklęci i zapomniani. W okolicach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w największych miastach Polski rozstawiamy namioty, w których można zapoznać się z losami Żołnierzy, spotkać weteranów II wojny światowej oraz wysłuchać prelekcji historycznych.
   
 • „Wizja dla Młodego Pokolenia” –zbiór postulatów oraz propozycji programowych skierowanych do polskiego rządu,  który współtworzymy ze stowarzyszeniami KoLiber i Młodzi dla Polski. Program ma na celu racjonalizację wydatków publicznych skoncentrowaną na zmniejszeniu zadłużenia, którego konsekwencje my, młodzi, będziemy ponosić oraz liberalizację prawa gospodarczego. Proponuje również reformę systemu edukacji, reformę emerytalną, wprowadzenie do życia narzędzi polityki prorodzinnej, a także propagowanie polskiej polityki historycznej za granicą. „Wizję dla Młodego Pokolenia” zaakceptowali premier Beata Szydło oraz prezydent Andrzej Duda.

 

Członkowie honorowi Stowarzyszenia:

Koordynując nasze projekty często mamy okazję współpracować z czołowymi i szanowanymi postaciami ze świata polskiej polityki i nauki, dlatego cieszymy się podwójnie, gdy godzą się one zostać Członkami Honorowymi naszego Stowarzyszenia. Aktualnie w tym gronie znajdują się takie osoby jak: prof. Piotr Gliński, prof. Jan Żaryn, prof. Andrzej Nowak, prof. Mirosław Szumiło, prof. Henryk Głębocki, Paweł Soloch, Rafał Ziemkiewicz.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 7
DOBRZE, ŻE JESTEŚ!
Te pięć złotych mogłeś przeznaczyć na cokolwiek innego, a jednak zdecydowałeś się wesprzeć niezależne studenckie stowarzyszenie. Kwota, którą przekazałeś jest cegiełką pod budowę Polski opartej o tradycyjne patriotyczne wartości, Polski o jakiej marzymy. Dziękujemy, że jesteś!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
ZOBACZ CO ZROBILIŚMY!
Dziękujemy za wsparcie niezależnej studenckiej inicjatywy! To dla ludzi takich jak Ty chcemy zmieniać Polskę. Każde 10 złotych, które zasila nasze konto, pozwala zbliżać się do idei, która przyświeca działalności naszego stowarzyszenia. Za Twoje regularne wpłaty otrzymasz indywidualne podziękowanie oraz graficzne podsumowanie zrealizowanych przez nas w ciągu ostatniego roku projektów. Ponadto Twoje nazwisko zostanie opublikowane na liście darczyńców na naszej stronie internetowej.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
PUBLICZNE PODZIĘKOWANIE
Regularne wpłaty tej wysokości pozwolą zachować płynność finansową naszego stowarzyszenia. Będziemy Ci bardzo wdzięczni za wsparcie. W zamian, oprócz publikacji na liście darczyńców na stronie stowarzyszenia, wymienimy Cię w specjalnym podziękowaniu wideo opublikowanym na Facebooku pod koniec roku. A wszystko dlatego, że łączy nas wspólna idea jaką jest Polska!
* Ten próg zawiera także nagrody z poprzednich progów
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
PAMIĘTAMY O TOBIE!
Doceniamy, że pragniesz razem z nami krzewić patriotyczne uczucia wśród młodzieży i studentów. Chcemy, aby darczyńcy czuli z nami nie tylko wirtualną, ale też fizyczną więź, dlatego otrzymasz pamiątkową odznakę od władz naszego stowarzyszenia. Dziękujemy, że decydujesz się dołączyć do nas w budowie lepszej Polski!
* Ten próg zawiera także nagrody z poprzednich progów
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
BLIŻEJ HISTORII
Dziękujemy! Większe środki finansowe to większe możliwości wprowadzenia w życie nowych projektów. Chcemy odwdzięczyć Ci się pakietem gadżetów od naszego Stowarzyszenia, w tym wybraną specjalnie dla Ciebie książką-niespodzianką, która pozwoli Ci zgłębiać polską historię i poznawać na nowo intrygujące dzieje naszej Ojczyzny.
* Ten próg zawiera także nagrody z poprzednich progów.
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 4
SPOTKANIE PEŁNE INSPIRACJI
Wsparcie działań stowarzyszenia kwotą tej wysokości to szczególne wyróżnienie dla naszej organizacji. Oznacza wspaniałą wiadomość: mamy podobne wartości i podobny cel, a Ty zdecydowałeś się dołączyć do nas w dążeniu do przyświecających nam idei. Chcemy zaprosić Cię na doroczne spotkanie darczyńców z Prezesem naszego stowarzyszenia. To okazja do integracji w środowisku patriotycznym oraz nawiązania cennych znajomości, które z pewnością zaowocują w przyszłości. Wierzymy, że najważniejszą nagrodą będzie dla Ciebie duma z podejmowanych przez nas działań. Dziękujemy!
* Ten próg zawiera także nagrody z poprzednich progów.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
BUDUJ Z NAMI LEPSZĄ POLSKĘ!
Darczyńcy, którzy decydują się na taką kwotę zasługują na nasz największy szacunek. Chcąc choć w nieznacznym stopniu odwdzięczyć się za Twoje wsparcie pragniemy nadać Ci tytuł Mecenasa stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej. Twoje nazwisko będzie widniało na wszystkich plakatach dotyczących wybranego przez Ciebie wydarzenia na skalę ogólnopolską. Zapraszamy Cię również do współpracy- jeśli masz pomysł na akcję wpisującą się w profil naszej działalności, my pomożemy Ci ją zrealizować! Wierzymy, że wraz z nami będziesz cieszył się z realnych zmian, jakie możemy wprowadzić dzięki przekazanym przez Ciebie funduszom. Dziękujemy!
* Ten próg zawiera także nagrody z poprzednich progów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni