Studenci dla RP

W Patronite od 02.11.2016

Pakiet administracyjny

500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

495 zł

brakuje

To kwota, która pozwala pokryć podstawowe koszty, jakie generuje stowarzyszenie (opłaty za domenę strony internetowej, artykułów biurowych, rozpowszechnianie naszych wydarzeń w mediach społecznościowych) oraz drukować materiały promujące nasze wydarzenia.

Nowy spot reklamowy

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 995 zł

brakuje

Od nagrania naszego spotu reklamowego minęły prawie trzy lata, a wciąż pamiętamy ile nowych osób przyciągnął do naszego stowarzyszenia. Widzimy jednak, że potrzebujemy czegoś zupełnie świeżego - nowszego w formie i aktualniejszego w treści - aby zachęcić kolejne pokolenie studentów do dołączenia do naszego grona. Ta kwota umożliwi nam nakręcenie nowego spotu i wypromowanie go kanałami internetowymi, co na pewno zaowocuje powiększeniem liczby naszych członków!

Realizacja ogólnopolskich projektów

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 995 zł

brakuje

Staramy się obejmować zasięgiem jak największą liczbę miast i docierać do jak największej liczby odbiorców. Organizacja jednego z naszych sztandarowych projektów - „Namiotów Wyklętych” - wymaga wniesienia do Urzędu Miasta opłaty za skorzystanie z przestrzeni miejskiej , wynajęcia wojskowych namiotów, wypożyczenia sprzętu audiowizualnego czy opłacenia cateringu dla weteranów.
W planach mamy także elektroniczne i papierowe wydanie „Raportu o stanie państwa” (więcej informacji poniżej) oraz kwartalnego biuletynu stowarzyszenia.
Są to tylko nieliczne z kosztów, jakie musimy ponosić co roku. Niezależnie jednak od wysokości tych kwot chcemy wciąż rozszerzać naszą działalność o nowe projekty i nowe lokalizacje.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)