Sudecka Ostoja

W Patronite od 03.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 477

Liczba Patronów: 676

Zostań Patronem
Kup na prezent
22 patronów
980 miesięcznie
20 280 łącznie
Projekt Sudecka Ostoja ma za zadanie pokazać Wam prawdziwe nie tylko polskie łowiectwo. Darz Bór Kamil

O Autorze

Sudecka Ostoja to kanał oraz strona na facebooku, która ma za zadanie pokazać prawdziwe łowiectwo, oraz pracę myśliwych na rzecz ochrony polskiej przyrody. Chcę również wskazać właściwą drogę nie tylko młodym adeptom sztuki myśliwskiej.

Co mnie skłoniło do prowadzenia videobloga oraz strony na fb, odpowiedź jest bardzo prosta, w obecnym czasie myśliwi są grupą społeczną najbardziej poniżaną oraz atakowaną zupełnie nie słusznie zarówno w mediach społecznościowych jak i poza siecią. Moja praca w internecie ma za zadanie pokazać, że łowiectwo a szczególnie my myśliwi wykonujemy SPOŁECZNIE ogrom pracy na rzecz polskie przyrody i polskiego rolnictwa. To dzięki 130 000 myśliwych możemy jeszcze podziwiać w polskiej kniei czy w polskich lasach takie gatunki jak kuropatwa, bażant, zając, cietrzew, głuszec czy ryś. To właśnie dzięki nam możesz mieć również otwarty dostęp do najzdrowszego mięsa jakim jest dziczyzna. Pamiętaj mięso nie rośnie na półce w supermarkecie!

Darz Bór Kamil


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Robert Wiśniewski
Robert Wiśniewski
Próg: 50 zł
Christoph Soika
Christoph Soika
Próg: 50 zł
Dariusz Jesiołkiewicz
Dariusz Jesiołkiewicz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Krzysztof Wiśniewski
Krzysztof Wiśniewski
Próg: 10 zł
Dariusz Pescinski
Dariusz Pescinski
Próg: 50 zł