Avatar użytkownika

Super Pies- Dog Teacher

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Nazywam się Monika i moim celem życiowym jest ulepszenie życia naszym czworonożnym przyjaciołom. Na swojej stronie dzielę się informacjami dotyczącymi zwierzęcej natury, a w tym momencie opracowuję plan stworzenia najlepszych Psich Parków Rozrywki

Nazywam się Monika i na co dzień zajmuję się urozmaicaniem i ulepszaniem życia czworonożnym przyjaciołom. Posiadam tytuły takie jak: Instruktor Szkolenia Psów, behawiorysta, Instruktor rally-O, Kynoterapeuta, psycholog zwierzęcy. Aktualnie mam psa rasy Husky Syberyjski- Fridę- adoptowana ze schroniska, znalazła się w nim ponieważ jej poprzedni właściciel przywiązał ją do łańcucha i przestał karmić. Kolejnym zwierzęciem jest kot Antoś- wyrzucony z gniazda, bo jako jedyny zachorował i 2 żółwie wodno-lądowe- Stefan i Pimpusia. Ich historia była podobna- właścicielom znudziły się. Moja codzienna praca to odwiedzanie mieszkań z problemowymi psami, szkolenia grupowe i indywidualne głównie nastawione na odpowiednią komunikację człowiek- pies i dogoterapia z moją Huską.

Teraz chcę iść o krok dalej. Stworzyć sieć Psich Parków Rozrywki, gdzie psy będą mogły swobodnie biegać bez smyczy, będą miały dostęp do świeżej wody, sprzętów typu agility, odpowiednią socjalizację i kontakt  ze swoim gatunkiem. Takich miejsc jest niewiele, a miasta bagatelizują problem psów w mieście- brak ruchu, obowiązek trzymania na smyczy, najmożliwiej jak najbliżej właściciela. Zmienię to. Stworzę miejsce przez nich wymarzone.