Super Pies- Dog Teacher

W Patronite od 08.10.2018

Nazywam się Monika i moim celem życiowym jest ulepszenie życia naszym czworonożnym przyjaciołom. Na swojej stronie dzielę się informacjami dotyczącymi zwierzęcej natury, a w tym momencie opracowuję plan stworzenia najlepszych Psich Parków Rozrywki

O Autorze

Nazywam się Monika i na co dzień zajmuję się urozmaicaniem i ulepszaniem życia czworonożnym przyjaciołom. Posiadam tytuły takie jak: Instruktor Szkolenia Psów, behawiorysta, Instruktor rally-O, Kynoterapeuta, psycholog zwierzęcy. Aktualnie mam psa rasy Husky Syberyjski- Fridę- adoptowana ze schroniska, znalazła się w nim ponieważ jej poprzedni właściciel przywiązał ją do łańcucha i przestał karmić. Kolejnym zwierzęciem jest kot Antoś- wyrzucony z gniazda, bo jako jedyny zachorował i 2 żółwie wodno-lądowe- Stefan i Pimpusia. Ich historia była podobna- właścicielom znudziły się. Moja codzienna praca to odwiedzanie mieszkań z problemowymi psami, szkolenia grupowe i indywidualne głównie nastawione na odpowiednią komunikację człowiek- pies i dogoterapia z moją Huską.

Teraz chcę iść o krok dalej. Stworzyć sieć Psich Parków Rozrywki, gdzie psy będą mogły swobodnie biegać bez smyczy, będą miały dostęp do świeżej wody, sprzętów typu agility, odpowiednią socjalizację i kontakt  ze swoim gatunkiem. Takich miejsc jest niewiele, a miasta bagatelizują problem psów w mieście- brak ruchu, obowiązek trzymania na smyczy, najmożliwiej jak najbliżej właściciela. Zmienię to. Stworzę miejsce przez nich wymarzone.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)