Avatar użytkownika

Survivor Group

0
patronów
0 
miesięcznie
215 
łącznie
0
patronów
0 zł 215 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie! Przy moim przedsięwzięciu każda złotówka się liczy :) Wpisuję Cię także na honorową listę patronów na moim fanpage'u na FB.
8 zł miesięcznie
Wspierając mnie taką kwotą, uświadamiasz mnie że moja praca ma sens! Napędza mnie to do dalszego działania. Dodatkowo, możesz dołączyć do grupy zamkniętej na facebooku, gdzie dzielę się zakulisowymi nagraniami oraz różnymi ciekawostkami wcześniej niż na moim fanpage’u na FB.
12 zł miesięcznie
Wszystko co w poprzednich progach, plus masz możliwość przedpremierowego oglądania moich filmów. Dodatkowo, jako wierny widz mojego kanału, masz większy wpływ na tematykę publikowanych przeze mnie filmów.
21 zł miesięcznie
Wszystko co w poprzednich progach, plus otrzymujesz okrągłą naszywkę Survivor Group. Dokładnie taką jaką ja noszę na wielu opublikowanych przeze mnie filmach :)
36 zł miesięcznie
Wszystko co w poprzednich progach, plus otrzymujesz kubek z okrągłym logiem Survivor Group oraz naszą naszywkę prostokątną. Bedziesz miał(a) już pełen komplet naszywek plus kubek! Dodatkowo, będę co jakiś czas podsyłał ciekawostki związane z outdoorem, których przez długi czas nie opublikuję na żadnej swojej platformie.
60 zł miesięcznie
Wybierz 60 zł
30 dostępnych miejsc
Wszystko co w poprzednich progach, plus raz na kwartał, otrzymujesz kod rabatowy 50% na KAŻDE szkolenie w mojej firmie. Kod rabatowy działa dla Ciebie i dla dwóch osób, które ze sobą przyprowadzisz. Kod możesz wykorzystać zarówno Ty jak i każdy, któremu ten kod przekażesz!
120 zł miesięcznie
Wybierz 120 zł
15 dostępnych miejsc
Wszystko co w poprzednich progach, plus raz na pół roku otrzymujesz voucher, dzięki któremu możesz wziąć udział w każdym szkoleniu Survivor Group za DARMO! Voucher działa dla Ciebie oraz zapewnia 50% zniżki dla dwóch osób, które ze sobą przyprowadzisz. Podobnie jak w poprzednim progu, możesz wykorzystać go Ty, lub osoba która go od Ciebie dostanie! Otrzymujesz także koszulkę z okrągłym logo Survivor Group!
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
5 dostępnych miejsc
Wszystko to co w poprzednich progach, plus możesz w ciągu roku wziąć udział w 2 szkoleniach indywidualnych Survivor Group za darmo, kiedy tylko chcesz. Wystarczy że zadzwonisz, powiesz z czego się chcesz szkolić, jaką tematykę zgłębiać lub na jaki typ wyprawy się przygotować. Wówczas cały dzień szkolenowy (lub dwa, zależnie od szkolenia) będzie do Twojej dyspozycji. Na szkolenie możesz zabrać 2 osoby.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Survivor Group w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nazywam się Janek, w środowisku survivalowym znany jestem także jako "Szaman". Zajmuję się zgłębianiem wiedzy z zakresu sztuki przetrwania oraz przekazywaniem jej, tworząc filmy instruktażowe na Youtube. Dzięki nim każdy ma szansę zwiększyć swoją samowystarczalność i bezpieczeństwo na łonie natury.
Survival Wiedza Szkolenia

Witajcie!

Nazywam się Janek, w środowisku survivalowym znany jestem także jako "Szaman". Moją pasją od ponad 10 lat jest zgłębianie tajników sztuki przetrwania, inaczej zwanej survivalem. Od roku 2016 prowadzę działalność szkoleniową w tym zakresie w postaci firmy Survivor Group. Oprócz działalności komercyjnej, przekazuję również za darmo wiedzę survivalową za pośrednictwem mojego fanpage'a na FBkanału na Youtube oraz innych platform społecznościowych.

To właśnie mojej internetowiej działalności dydaktycznej, poświęcony jest niniejszy profil. Moim celem jest stworzenie pełnego kompendium wiedzy na moim kanale na youtube, tak aby każdy miał możliwość zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa, samowystarczalność oraz pewność siebie podczas przebywania na łonie natury.

Twoja pomoc niebywale przyczynia się do polepszania jakości moich filmów, będą one także pojawiały się częściej oraz ich tematyka będzie bardziej różnorodna.

Na moim kanale prezentuję treści praktyczne, pozwalające na realne zwiększenie swoich szans na wyjście bez szwanku z sytuacji podbramkowej w dziczy:

Pokazuję także ciekawostki survivalowe oraz nietypowe metody polepszania swojego położenia w sytuacji survivalowej.

Wyszukuję oraz testuję różne rozwiązania róznorakich problemów występujących podczas wymuszonego przebywania na łonie natury.

Kończąc opis, chciałbym jeszcze raz wyrazić moją wdzięcznosć za wspieranie mojej aktywności i pasji jednocześnie. Dzięki temu wsparciu mogę przekazywać więcej wiedzy, lepszej jakości wiedzę i zarazem samemu ją gromadzić i doskonalić swoje umiejętności.

Wielkie Dzięki!

Cele Autora

Częstsze filmy i poszerzona tematyka
  • 300 zł miesięcznie
  • 300 zł brakuje
0%
Jeżeli wesprzecie mnie taką kwotą na miesiąc, będę miał już nie tyle wewnętrzą, ale i materialną motywację do nagrywania dla Was kolejnych filmów instruktażowych.
Będą się one ukazywały cześciej oraz będę starał się jeszcze bardziej je urozmaicić w kontekście ich tematyki.
Podczas nagrywania filmów i podczas wyszukiwania technik do zaprezentowania, sam się też kształcę. Im częściej będę publikował filmy, tym szybciej będę stawał się lepszy w zagadnieniach survivalowych oraz montażowych. To z kolei będzie nieuchronnie prowadziło do podwyższenia jakości moich filmów, zarówno merytorycznie jak i jakościowo :)
Regularne ukazywanie się filmów
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Będąc wspieranym taką kwota miesięcznie, zobowiązuję się do publikowania 2 filmów instruktażowych na miesiąc. Na moim kanale na Youtube, będą się ukazywały serie tematyczne poświęcone kolejnym zagadnieniom.
W planach mam na przykład stworzenie wieloodcinkowej serii o roślinach uzytkowych i ich zastosowaniu, jednak wymaga to bardzo dużego nakładu czasowego oraz edukacyjnego.
Dzięki takiemu wsparciu, będę w stanie doinwestowywać w materiały edukacyjne oraz przybory szkoleniowe.
Regularne inwestycje w sprzęt do nagrywania
  • 800 zł miesięcznie
  • 800 zł brakuje
0%
Dzięki takiemu wsparciu, będę w stanie już odkładać na regularne ulepszanie mojego asortymentu do narywania. Dzięki temu, moje filmy będą jeszcze lepsze i przystępniejsze dla odbiorcy. Będę także dysponował środkami, które umożliwią mi podróże w celu nagrywania filmów instruktażowych w różnych cześciach Polski.
Nagrywanie filmów w zróżnicowanym otoczeniu i miejscach, zdecydowanie wpłynie na ich różnorodność i atrakcyjność.
Testy sprzętu w warunkach survivalowych
  • 1 300 zł miesięcznie
  • 1 300 zł brakuje
0%
Przy takim wsparciu, oprócz realizacji przedsięwzięć wymienionych przy poprzednich celach, będę w stanie zrealizować dawno planowaną przeze mnie serię, traktującą o sprzęcie outdoorowym i jego właściwościach.
Mam w planach przygotowanie jednakowego testu, któremu poddawałbym różne akcesoria bushcraftowo-survivalowe. Np. noże, namioty, kuchenki, sprzęt nawigacyjny czy odzież.
Taka seria zdecydowanie ułatwi miłośnikom przebywania na łonie natury w doborze sprzętu oraz podczas zakupów. Takie przedsięwzięcie idealnie wpisuje się w ideę mojej twórczości, którą jest zapewnianie zwiększonego bezpieczeństwa i samowystarczalności w dziczy.
Kupno sprzętu profesjonalnego
  • 2 100 zł miesięcznie
  • 2 100 zł brakuje
0%
Mając od Was tak ogromne wsparcie, zobowiązuję się w jak najszybszym tempie skompletować profesjonalny sprzęt do nagrywania, wziąć udział w profesjonalnych kursach motażu oraz samokształcić się tak, aby w pewnym momencie moje produkcje nie odstępowały w żaden sposób od produkcji telewizyjnych. Oczywiście wtedy wszystkie inne moje zobowiązania realizowałbym na znacznie wyższym poziomie, gdyż przy takiej kwocie, byłbym w połowie samowystarczalny. Oznacza to, że w tym momencie pracowałbym dla Was na pół etatu :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Survivor Group już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Ekielski
Michał Ekielski
3 zł
Jakub Bzura
Jakub Bzura
3 zł
Michał Badowski
Michał Badowski
3 zł
Karolina Łaszkiewicz
Karolina Łaszkiewicz
8 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.