Survivor Group

W Patronite od 04.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
215 łącznie

Częstsze filmy i poszerzona tematyka

300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

300 zł

brakuje

Jeżeli wesprzecie mnie taką kwotą na miesiąc, będę miał już nie tyle wewnętrzą, ale i materialną motywację do nagrywania dla Was kolejnych filmów instruktażowych.
Będą się one ukazywały cześciej oraz będę starał się jeszcze bardziej je urozmaicić w kontekście ich tematyki.
Podczas nagrywania filmów i podczas wyszukiwania technik do zaprezentowania, sam się też kształcę. Im częściej będę publikował filmy, tym szybciej będę stawał się lepszy w zagadnieniach survivalowych oraz montażowych. To z kolei będzie nieuchronnie prowadziło do podwyższenia jakości moich filmów, zarówno merytorycznie jak i jakościowo :)

Regularne ukazywanie się filmów

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Będąc wspieranym taką kwota miesięcznie, zobowiązuję się do publikowania 2 filmów instruktażowych na miesiąc. Na moim kanale na Youtube, będą się ukazywały serie tematyczne poświęcone kolejnym zagadnieniom.
W planach mam na przykład stworzenie wieloodcinkowej serii o roślinach uzytkowych i ich zastosowaniu, jednak wymaga to bardzo dużego nakładu czasowego oraz edukacyjnego.
Dzięki takiemu wsparciu, będę w stanie doinwestowywać w materiały edukacyjne oraz przybory szkoleniowe.

Regularne inwestycje w sprzęt do nagrywania

800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

800 zł

brakuje

Dzięki takiemu wsparciu, będę w stanie już odkładać na regularne ulepszanie mojego asortymentu do narywania. Dzięki temu, moje filmy będą jeszcze lepsze i przystępniejsze dla odbiorcy. Będę także dysponował środkami, które umożliwią mi podróże w celu nagrywania filmów instruktażowych w różnych cześciach Polski.
Nagrywanie filmów w zróżnicowanym otoczeniu i miejscach, zdecydowanie wpłynie na ich różnorodność i atrakcyjność.

Testy sprzętu w warunkach survivalowych

1 300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 300 zł

brakuje

Przy takim wsparciu, oprócz realizacji przedsięwzięć wymienionych przy poprzednich celach, będę w stanie zrealizować dawno planowaną przeze mnie serię, traktującą o sprzęcie outdoorowym i jego właściwościach.
Mam w planach przygotowanie jednakowego testu, któremu poddawałbym różne akcesoria bushcraftowo-survivalowe. Np. noże, namioty, kuchenki, sprzęt nawigacyjny czy odzież.
Taka seria zdecydowanie ułatwi miłośnikom przebywania na łonie natury w doborze sprzętu oraz podczas zakupów. Takie przedsięwzięcie idealnie wpisuje się w ideę mojej twórczości, którą jest zapewnianie zwiększonego bezpieczeństwa i samowystarczalności w dziczy.

Kupno sprzętu profesjonalnego

2 100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 100 zł

brakuje

Mając od Was tak ogromne wsparcie, zobowiązuję się w jak najszybszym tempie skompletować profesjonalny sprzęt do nagrywania, wziąć udział w profesjonalnych kursach motażu oraz samokształcić się tak, aby w pewnym momencie moje produkcje nie odstępowały w żaden sposób od produkcji telewizyjnych. Oczywiście wtedy wszystkie inne moje zobowiązania realizowałbym na znacznie wyższym poziomie, gdyż przy takiej kwocie, byłbym w połowie samowystarczalny. Oznacza to, że w tym momencie pracowałbym dla Was na pół etatu :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał Ekielski
Michał Ekielski
Próg: 3 zł
Jakub Bzura
Jakub Bzura
Próg: 3 zł
Michał Badowski
Michał Badowski
Próg: 3 zł
Karolina Łaszkiewicz
Karolina Łaszkiewicz
Próg: 8 zł