Szczytomaniak

W Patronite od 12.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 766

Liczba Patronów: 540

Zostań Patronem
Kup na prezent
32 patronów
575 miesięcznie
16 596 łącznie
Cześć, nazywam się Maciek i pewnego dnia po ciężkim dniu w Tatrach postanowiłem założyć kanał w 100% poświęcony górom i wszystkiemu co z nimi związane. Na Youtube nagrywam od 2017 roku. Do zobaczenia na szlaku!

O Autorze

 

Cześć! Nazywam się Maciek i jestem miłośnikiem gór i wszystkiego co z nimi związane ;)

Szczytomaniak to kanał zrodzony z pasji do gór i wszystkiego co z nimi związane. Ponieważ moją drugą miłością jest historia, staram się łączyć obie fascynacje, tworząc materiały zgłębiające dzieje początków taternictwa i alpinizmu. Na kanale zobaczycie:

- serię ,,Największe górskie tragedie" opowiadającą o ciemnej stronie górskiej  pasji .

 

- wywiady z interesującymi ,,ludźmi gór"

- vlogi z moich górskich wędrówek, podczas których staram się podzielić z Wami radami przy pokonywaniu poszczególnych szlaków w Polsce, a także poza granicami kraju.( Mam nadzieję, że uda się coraz częściej wyjeżdżać)

- relacje z festiwali górskich

- TOP 5 - seria w stylu luźnego formatu - klasyfikuję tam moim zdaniem warte polecenia: książki, filmy lub szlaki oraz inne tematy dotyczące gór.

W planach mam kilka nowych projektów serii, które chciałbym sprawnie i  szybko zrealizować dzięki waszej pomocy. Wasze  wsparcie bardzo pomoże mi wykreować jeszcze ciekawsze i zajmujące materiały - mam nadzieję, że  przypadną Wam do gustu.

 

 

Miłego oglądania i do zobaczenia na szlaku!

 

Kontakt: szczytomaniak@gmail.com


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Milena Ruszkowska
Milena Ruszkowska
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Dominika Topa-Bryniarska
Dominika Topa-Bryniarska
Próg: 20 zł
Marcin Dukala
Marcin Dukala
Próg: 10 zł
Radosław Struczyk
Radosław Struczyk
Próg: 6 zł
Katarzyna Michalska
Katarzyna Michalska
Próg: 6 zł