Szepcząca w Sieci ASMR

W Patronite od 27.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 349

liczba Patronów: 370

21 patronów
550 zł miesięcznie
4 840 zł łącznie
Cześć, jestem Martyna, tworzę filmy z gatunku ASMR. Jeżeli szukasz odprężenia za pomocą kojących dźwięków a słuchanie szeptu sprawia Ci przyjemność to mój kanał na YouTube, Szepcząca w Sieci, prowadzę dla ludzi takich jak Ty. Zapraszam do mojej krainy relaksacji...

O Autorze

Cześć, jestem Martyna, twórca filmów ASMR, na You Tube znana jako Szepcząca w Sieci. Dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę:) Jeśli termin ASMR niewiele Ci mówi, wyobraź sobie uczucie głębokiego relaksu, rozmarzenia czy przyjemnego mrowienia rozpoczynającego swą drogę od czubka głowy, poprzez kręgosłup aż do kończyn. Te odczucia, z różnym nasileniem, mogą się pojawić po usłyszeniu konkretnych dźwięków, szeptu wprost do ucha, obserwacji kogoś, kto starannie wykonuje jakieś czynności bądź opisuje coś w najdrobniejszych szczegółach. ASMR to zjawisko wykorzystywane do relaksacji, wyciszania bólu, walki z depresją czy bezsennością.


Zastanawiasz się czy ASMR działa na Ciebie? Pomyśl... Odpręża Cię, gdy ktoś czesze Twoje włosy? Niemal zasypiasz podczas wizyty u fryzjera czy w spa? Odpływasz myślami w poczekalni kiedy ktoś przewraca strony czasopisma? Relaksujesz się słysząc czytanie ciepłym kojącym głosem?

Jeśli tak, moje filmy powinny wywołać u Ciebie wspomniane emocje. Mogą pomóc Ci się zrelaksować po ciężkim, napiętym dniu, uspokoić w kryzysowych momentach, ukołysać do snu kiedy natłok myśli nie pozwala Ci zasnąć.

Czemu zdecydowałam się na Patronite? Chcę rozwijać się, realizować w tym co robię i dawać przyjemne odczucia moim odbiorcom. Żeby to robić na najwyższym poziomie, angażować się najbardziej jak się da, realizować nietypowe projekty, potrzebne są fundusze. Chcę także pracować nad swoim głosem, brać udział w warsztatach, marzą mi się własne audiobooki, zawód lektora. Jeśli chciałbyś mnie wspierać, mieć wpływ na tworzenie treści na kanale, jeśli jesteś ciekawy jak wygląda moja praca od kuchni i co dzieje się wokół niego, zostań moim Patronem:) Wierzę, że razem stworzymy coś wyjątkowego:) 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem