Avatar użytkownika

Szepcząca w Sieci ASMR

14
patronów
200 
miesięcznie
29 105 
łącznie
14
patronów
200 zł 29 105 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
"KUMPEL"
Dziękuję!:) Bardzo doceniam Twój gest. W zamian za Twoje wsparcie otrzymasz dostęp do ekskluzywnych treści: postów, zdjęć, filmów. Mogą to być vlogi, materiały zza kulis, ankiety dotyczące przyszłych odcinków czy tytułów filmów. Masz od teraz realny wpływ na rozwój kanału!:)
20 zł miesięcznie
"POWIERNIK"
Brak mi słów, by podziękować Ci za Twoje wsparcie. Twoje dobre serce zasługuje na skąpanie się w blasku chwały! Za Twoją zgodą w czasie trwania Twojego patronatu wymienię Twoje imię/nick na końcu filmu lub pod nim w opisie. Zrób zrzut ekranu i zaimponuj swoim znajomym!
UWAGA! Raz w miesiącu wybiorę jedną osobę z osobistym podziękowaniem/pozdrowieniami w filmie:)
(próg zawiera przywileje z poprzedniego progu)
50 zł miesięcznie
"PRZYJACIEL"
Dziękuję za hojne wsparcie:) W ramach wdzięczności wyślę na Twój adres stworzoną przez siebie spersonalizowaną niepowtarzalną kartkę na święta / urodziny lub zdjęcie z autografem - wybierz sam:)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Szepcząca w Sieci ASMR w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, jestem Martyna, tworzę filmy z gatunku ASMR. Jeżeli szukasz odprężenia za pomocą kojących dźwięków a słuchanie szeptu sprawia Ci przyjemność to mój kanał na YouTube, Szepcząca w Sieci, prowadzę dla ludzi takich jak Ty. Zapraszam do mojej krainy relaksacji...

5 lat na Patronite!
Kochani, zbliża się 5 rocznica na Patronite, to świetny moment na podsumowanie tego, co udało się osiągnąć z pomocą moich Patronów. Dzięki Waszej hojności jestem dumną posiadaczką profesjonalnego sprzętu do nagrywania: dwóch mikrofonów Rhode NT1, przenośnego rejestratora dźwięku Zoom H4N, który pozwolił mi wyjść z nagrywaniem dźwięków ze studia, oświetlenia, pojemnego dysku zewnętrznego, który pozwala na odciążenie komputera i archiwizację moich filmów, teł, blend, kolorowych folii fotograficznych, opłacenie oprogramowania i licencji do montażu filmów oraz wielu rekwizytów wzbogacających moje filmy. Jesteście wielcy! Wasze wsparcie dodało mi sił i pomogło uwierzyć w marzenia a także pójść o krok dalej: zbudować własne studio nagrań! Ten cel właśnie się realizuje!! Dziękuję!

 

Cześć, jestem Martyna, na YouTube znana bardziej jako Szepcząca w Sieci. Tworzę filmy ASMR, które pozwalają się zrelaksować, odprężyć, odłączyć od negatywnych myśli i pomóc zasnąć. ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response) to nienaukowy termin, który w wolnym tłumaczeniu oznacza przyjemną reakcję organizmu na zewnętrzne bodźce. Bodźcami, czy tez wyzwalaczami mogą być dźwięki (jak szept czy padający deszcz); obrazy (jak cięcie kinetycznego piasku czy obserwowanie powstającego na papierze rysunku) czy też osobista uwaga połączona z dotykiem (jak czesanie włosów).


Wyzwalaczy jest nieskończenie wiele, hipnotyzują i wprawiają osobę podatną na efekt ASMR w uczucie błogostanu, rozleniwienia, senności. Mogą nawet z różną intensywnością wyzwolić ciarki na głowie, karku, wzdłuż kręgosłupa. Brzmi niewiarygodnie?

Zastanawiasz się czy ASMR działa na Ciebie? Pomyśl... Odpręża Cię dźwięk trzaskającego ognia w kominku? Odpływasz myślami w poczekalni kiedy ktoś przewraca strony czasopisma? Relaksujesz się słysząc czytanie ciepłym kojącym głosem?

Jeśli tak, moje filmy powinny wywołać u Ciebie wspomniane emocje. Mogą pomóc Ci się zrelaksować po ciężkim, napiętym dniu, uspokoić w kryzysowych momentach, ukołysać do snu kiedy natłok myśli nie pozwala Ci zasnąć a nawet załagodzić stany depresyjne. W moich filmach znajdziesz dużo ciepła, pozytywne afirmacje i medytacje do snu.

Czemu zdecydowałam się na Patronite? Chcę rozwijać się, realizować w tym co robię i dawać przyjemne odczucia moim odbiorcom. Żeby to robić na najwyższym poziomie, angażować się najbardziej jak się da, realizować nietypowe projekty, potrzebne są fundusze. Chcę także pracować nad swoim głosem, brać udział w warsztatach, marzą mi się własne audiobooki, zawód lektora, własne studio. Jeśli chciałbyś mnie wspierać, mieć wpływ na tworzenie treści na kanale, jeśli jesteś ciekawy jak wygląda moja praca od kuchni i co dzieje się wokół niego, zostań moim Patronem:) Wierzę, że razem stworzymy coś wyjątkowego:) 

Cele Autora

Budowa studia nagrań 🎤🎧 etap pierwszy
  • 15 000 zł
  • 8 835 zł brakuje
41%
Kochani, zdecydowałam się na ogromny krok w spełnianiu swoich marzeń: budowę studia! Bardzo zależy mi na wysokiej jakości dźwięku w nagrywanych dla Was odcinkach a obecne warunki w moim domu są mocno niesprzyjające. Coraz trudniej znaleźć mi odpowiedni moment, w którym nie będzie słychać hałasu za ścianą. Ta przedłużająca się sytuacja negatywnie wpływa na założony przeze mnie harmonogram wstawiania odcinków na kanał. Powstanie studia przełoży się na lepszy dźwięk, stałą porę publikowania odcinków a może nawet na zapoczątkowanie innych projektów jak np podcasty lub audiobooki. Możecie również liczyć na stałą aktualizację z budowy w postaci filmów i zdjęć!:)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Szepcząca w Sieci ASMR już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Danysz
Marcin Danysz
10 zł
Eli Tar
Eli Tar
10 zł
michał wysocki
michał wysocki
20 zł
Bartłomiej Marcinkiewicz
Bartłomiej Marcinkiewicz
20 zł
Sebastian
Sebastian
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.