Szepcząca w Sieci ASMR

W Patronite od 27.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 717

Liczba Patronów: 576

Zostań Patronem
Kup na prezent
27 patronów
570 miesięcznie
24 255 łącznie
Cześć, jestem Martyna, tworzę filmy z gatunku ASMR. Jeżeli szukasz odprężenia za pomocą kojących dźwięków a słuchanie szeptu sprawia Ci przyjemność to mój kanał na YouTube, Szepcząca w Sieci, prowadzę dla ludzi takich jak Ty. Zapraszam do mojej krainy relaksacji...

O Autorze

Cześć, jestem Martyna, twórca filmów ASMR, na You Tube znana jako Szepcząca w Sieci. Dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę:) Jeśli termin ASMR niewiele Ci mówi, wyobraź sobie uczucie głębokiego relaksu, rozmarzenia czy przyjemnego mrowienia rozpoczynającego swą drogę od czubka głowy, poprzez kręgosłup aż do kończyn. Te odczucia, z różnym nasileniem, mogą się pojawić po usłyszeniu konkretnych dźwięków, szeptu wprost do ucha, obserwacji kogoś, kto starannie wykonuje jakieś czynności bądź opisuje coś w najdrobniejszych szczegółach. ASMR to zjawisko wykorzystywane do relaksacji, wyciszania bólu, walki z depresją czy bezsennością.


Zastanawiasz się czy ASMR działa na Ciebie? Pomyśl... Odpręża Cię, gdy ktoś czesze Twoje włosy? Niemal zasypiasz podczas wizyty u fryzjera czy w spa? Odpływasz myślami w poczekalni kiedy ktoś przewraca strony czasopisma? Relaksujesz się słysząc czytanie ciepłym kojącym głosem?

Jeśli tak, moje filmy powinny wywołać u Ciebie wspomniane emocje. Mogą pomóc Ci się zrelaksować po ciężkim, napiętym dniu, uspokoić w kryzysowych momentach, ukołysać do snu kiedy natłok myśli nie pozwala Ci zasnąć.

Czemu zdecydowałam się na Patronite? Chcę rozwijać się, realizować w tym co robię i dawać przyjemne odczucia moim odbiorcom. Żeby to robić na najwyższym poziomie, angażować się najbardziej jak się da, realizować nietypowe projekty, potrzebne są fundusze. Chcę także pracować nad swoim głosem, brać udział w warsztatach, marzą mi się własne audiobooki, zawód lektora. Jeśli chciałbyś mnie wspierać, mieć wpływ na tworzenie treści na kanale, jeśli jesteś ciekawy jak wygląda moja praca od kuchni i co dzieje się wokół niego, zostań moim Patronem:) Wierzę, że razem stworzymy coś wyjątkowego:) 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tttt111 Ffff999
Tttt111 Ffff999
Próg: 50 zł
Natalia Mielniczek
Natalia Mielniczek
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Ariel
Ariel
Próg: 50 zł
Marcin Sacher
Marcin Sacher
Próg: 10 zł
ZiemniakPospolity
ZiemniakPospolity
Próg: 10 zł