Szepcząca w Sieci ASMR

W Patronite od 27.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1101

Liczba Patronów: 960

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
320 miesięcznie
26 605 łącznie
Cześć, jestem Martyna, tworzę filmy z gatunku ASMR. Jeżeli szukasz odprężenia za pomocą kojących dźwięków a słuchanie szeptu sprawia Ci przyjemność to mój kanał na YouTube, Szepcząca w Sieci, prowadzę dla ludzi takich jak Ty. Zapraszam do mojej krainy relaksacji...

O Autorze

3 lata na Patronite!
Kochani, 3 rocznica na Patronite to świetny moment na podsumowanie tego, co udało się osiągnąć z pomocą moich Patronów. Dzięki Waszej hojności jestem dumną posiadaczką profesjonalnego sprzętu do nagrywania: dwóch mikrofonów Rhode NT1, przenośnego rejestratora dźwięku Zoom H4N, który pozwolił mi wyjść z nagrywaniem dźwięków ze studia, oświetlenia, pojemnego dysku zewnętrznego, który pozwala na odciążenie komputera i archiwizację moich filmów, teł, blend, kolorowych folii fotograficznych, opłacenie oprogramowania i licencji do montażu filmów oraz wielu rekwizytów wzbogacających moje filmy. Jesteście wielcy! Wasze wsparcie dodało mi sił i pomogło uwierzyć w marzenia a także pójść o krok dalej: zbudować własne studio nagrań! Ten cel właśnie się realizuje!! Dziękuję!

 

Cześć, jestem Martyna, na YouTube znana bardziej jako Szepcząca w Sieci. Tworzę filmy ASMR, które pozwalają się zrelaksować, odprężyć, odłączyć od negatywnych myśli i pomóc zasnąć. ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response) to nienaukowy termin, który w wolnym tłumaczeniu oznacza przyjemną reakcję organizmu na zewnętrzne bodźce. Bodźcami, czy tez wyzwalaczami mogą być dźwięki (jak szept czy padający deszcz); obrazy (jak cięcie kinetycznego piasku czy obserwowanie powstającego na papierze rysunku) czy też osobista uwaga połączona z dotykiem (jak czesanie włosów).


Wyzwalaczy jest nieskończenie wiele, hipnotyzują i wprawiają osobę podatną na efekt ASMR w uczucie błogostanu, rozleniwienia, senności. Mogą nawet z różną intensywnością wyzwolić ciarki na głowie, karku, wzdłuż kręgosłupa. Brzmi niewiarygodnie?

Zastanawiasz się czy ASMR działa na Ciebie? Pomyśl... Odpręża Cię dźwięk trzaskającego ognia w kominku? Odpływasz myślami w poczekalni kiedy ktoś przewraca strony czasopisma? Relaksujesz się słysząc czytanie ciepłym kojącym głosem?

Jeśli tak, moje filmy powinny wywołać u Ciebie wspomniane emocje. Mogą pomóc Ci się zrelaksować po ciężkim, napiętym dniu, uspokoić w kryzysowych momentach, ukołysać do snu kiedy natłok myśli nie pozwala Ci zasnąć a nawet załagodzić stany depresyjne. W moich filmach znajdziesz dużo ciepła, pozytywne afirmacje i medytacje do snu.

Czemu zdecydowałam się na Patronite? Chcę rozwijać się, realizować w tym co robię i dawać przyjemne odczucia moim odbiorcom. Żeby to robić na najwyższym poziomie, angażować się najbardziej jak się da, realizować nietypowe projekty, potrzebne są fundusze. Chcę także pracować nad swoim głosem, brać udział w warsztatach, marzą mi się własne audiobooki, zawód lektora, własne studio. Jeśli chciałbyś mnie wspierać, mieć wpływ na tworzenie treści na kanale, jeśli jesteś ciekawy jak wygląda moja praca od kuchni i co dzieje się wokół niego, zostań moim Patronem:) Wierzę, że razem stworzymy coś wyjątkowego:) 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika