W Patronite od 27.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2954

Liczba Patronów: 3496

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
20 miesięcznie
1 020 łącznie

koszty eksploatacji/transport

2 000 zł

51%

osiągnięto

980 zł

brakuje

Nie wszędzie dajemy radę dojechać naszym autem, ba! W niektórych miejscach jest zakaz poruszania się zwykłym samochodem. Jeśli uda nam się osiagnąć ten cel, wynajmiemy samochód do zadań specjalnych, którym będziemy w stanie dojechać w dużo ciekawsze miejsca by nagrać niepowtarzalne dźwięki. Takim miejscem jest szlak Landmannalaugar- znajduje się w rezerwacie przyrody Fjallabak w górach Islandii, na skraju pola lawy Laugahraun.
Marzymy żeby móc tam dotrzeć :)

Promocja i postprodukcja filmu

3 000 zł

34%

osiągnięto

1 980 zł

brakuje

Jeśli uda nam się tyle zebrać to będzie naprawdę czadowo :) a tak serio, dzięki tej kwocie miałybyśmy szansę na dopieszczenie filmu oraz dotarcie z nim do jak największego grona odbiorców.

Utrzymanie serwera i opłaty licencyjne

200 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Opłacamy platformę, na której umieszczane są dźwięki, jesteśmy twórcami i wspieramy twórców, pracując na legalnym oprogramowaniu do obróbki dźwięku i obrazu.

Podrasowanie naszego zaplecza ze sprzętem- stabilizacja obrazu

500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Posiadamy profesjonalny sprzęt do nagrywania dźwięku i obrazu, ale islandzka pogoda potrafi zaskoczyć, zmoczyć i w ogóle przeczołgać :) za tę kwotę będziemy mogły zainwestować w ulepszenie stabilizacji kamery, którą nagrywamy film oraz w dodatkową ochronę mikrofonów.

Płyta Noise From Iceland

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Poza możliwością posłuchania dźwięków z Islandii na mapie, chcę umożliwić również obcowanie z tymi nagraniami w formie długogrającej płyty. Mam już większość potrzebnych mi do wymarzonej płyty materiału, ale przede mną wciąż nowe polowania na dźwięki oraz czasochłonny proces produkcji.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sergiusz Pinkwart
Sergiusz Pinkwart
Próg: 20 zł
Sebastian Górski
Sebastian Górski
Próg: 10 zł