Tak Brzmi Miasto

W Patronite od 07.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 396

Liczba Patronów: 516

Zostań Patronem
27 patronów
1 014 miesięcznie
1 541 łącznie

PRZESTRZEŃ DLA TBM

5 000 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

3 986 zł

brakujeTak Brzmi Miasto to przede wszystkim ludzie.

Ale ludzie potrzebują przestrzeni do pracy, sprzętu, wirtualnych narzędzi, księgowości, porad prawnicznych i innych bieżących potrzeb, które generują spore wydatki. Dlatego przyda nam się Wasze wsparcie! Osiągnięcie tego celu pozwoli nam na remont, wyposażenie biura stacjonarnego i wirtualnego (oba są dziś niezbędne!) w sprzęt oraz licencje lub abonamentowy dostęp do programów. Będzie nam łatwiej skupić się na pracy, na tym, co najważniejsze w lepszych warunkach i ze spokojnymi o opłaty głowami :)

🟡 JEST: jedno biuro, masa sprzętu na kilku metrach kwadratowych, zagracona antresola, dwa biurka (jak dwóch siądzie, to trzecia nie przejdzie) i inne tałatajstwo. Stacjonarna praca jednej, góra dwóch osób, pozostali pracują w domach, a spotkania odbywają się najczęściej online.

🟢 BĘDZIE: dwa biura, stolik do wspólnej pracy nad nowymi pomysłami, ściana-tablica na wszystko, branżowa biblioteczka, zielone oddychające kwiaty, przestrzeń do streamingów i - jakże potrzebny! - ekspres do kawy. Spokojne głowy, online'owe usprawnienia i prostsze życie!

DZIAŁANIE TBM

15 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

13 986 zł

brakujeTak Brzmi Miasto to właśnie ludzie, to cała społeczność, ale też codzienna praca ekipy organizującej: Michała, Tomka, Eweliny, Mai i Szymona. Tworzymy Inkubator, czyli program wsparcia samozarządzających się artystów muzycznych oraz Konferencję dla branży muzycznej.

Obok tych wielkich wydarzeń jest szereg działań dodatkowych, które nie mają swojego finansowania: prowadzenie bloga z przedstawicielami społeczności, newslettery, w których zbieramy branżową wiedzę i promocyjne wieści muzyczne, kilka formatów wideo, które publikujemy na naszym YT dwa razy w tygodniu czy podcasty.

🟡 Działamy przede wszystkim dzięki dużym projektom - i to jest dobre, ale chcemy rosnąć z Wami społecznie i niezależnie!

🟢 Osiągnięcie celu pozwoli nam pracować pełniej i wydajniej bez konieczności wspierania się innymi źródłami dochodu. Krótko: będzie nas więcej dla TBM, więc będzie jeszcze więcej działań, które możemy Wam zaoferować!

TBM AUDIO-WIDEO

25 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

23 986 zł

brakujeJesteśmy przekonani, że siła tkwi w dostępnej, przystępnej i sprawdzonej wiedzy. Chcemy ją dostarczać, rozwijając naszą działalność wideo i podbijając streamingi podcastami.

🟢 Jeśli uda nam się osiągnąć ten cel, będziemy mogli podjąć stałą współpracę z ekipą wideo - obecne formaty (TBM CRIBS, porady, wywiady) staną się jeszcze bardziej profesjonalne i wprowadzimy nowe, takie jak Q&A z ekspertami, showcase'y i inne (wypracowane z patronami!)

🟢 Osiągnięcie tego progu pozwoli nam też na regularne prowadzenie branżowych podcastów, które udostępnimy na wszystkich serwisach streamingowych.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Ignacy Iggy Puśledzki
Ignacy Iggy Puśledzki
Próg: 10 zł
Kuba Pałka
Kuba Pałka
Próg: 10 zł
Krzysiek Dynia
Krzysiek Dynia
Próg: 10 zł
Łukasz  Gliński
Łukasz Gliński
Próg: 49 zł
Alicja Poziemska
Alicja Poziemska
Próg: 10 zł
Kamila Szcześniewska
Kamila Szcześniewska
Próg: 27 zł