Avatar użytkownika

TOmPi Pracownia biżuterii i witraży

1
patron
10 
miesięcznie
20 
łącznie
1
patron
10 zł 20 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dzięki wielkie za wsparcie! Każda złotówka się liczy, zwłaszcza w tak niszowej działalności jak moja.
W pierwszym progu mogę Ci zaoferować, że Twoja nieodzowna pomoc będzie wyszczególniona w comiesięcznym poście na mojej stronie na FB.
20 zł miesięcznie
Widzę, że pierwszy próg to dla Ciebie za mało.
W drugim oferuję, poza podziękowaniem za nieodzowną pomoc, rabat w wysokości 5% na zakup jednej z moich prac w miesiącu.
30 zł miesięcznie
Robi się coraz goręcej.
W tym progu dostaniesz (oczywiście poza podziękowaniami) rabat w wysokości 10% na zakup dwóch moich prac w miesiącu.
50 zł miesięcznie
KRÓLU ZŁOTY!
Jesteś Wielki/a, zasługujesz na miano TOP Patrona!
W czwartym i ostatnim (przynajmniej jak do tej pory) progu oferuję, nie wspominając o standardowych podziękowaniach na stronie, rabat w wysokości 15% na zakup trzech moich prac w miesiącu.
Ponadto jeśli zechcesz, żebym stworzył coś specjalnie dla Ciebie, otrzymasz fotorelację z procesu tworzenia tego cuda :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora TOmPi Pracownia biżuterii i witraży w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od 2019 roku porzuciłem ówczesną drogę zawodową, aby poświęcić się tworzeniu witraży, biżuterii oraz szklanych ozdób. Jesteś znużony otaczającymi Cię rzeczami niczym odciśniętymi z kalki? Tutaj znajdziesz jedynie prace w 100% wykonane ręcznie, w których zamknięto kawałek serca i cząstkę duszy.

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie!!!

Jestem Piotr, Piotrek, Pietras, Pietia, czasem nawet i Piti, zwał jak zwał.

Jak nietrudno się domyślić, to właśnie moja skromna osoba. Wiem, że nie moja facjata jest tutaj najważniejsza, ale myślę, że łatwiej jest polubić drugiego człowieka jeśli wie się chociaż jak wygląda :)

 

Moja krótka historia

Od 2019 roku porzuciłem ówczesną drogę zawodową, aby poświęcić się tworzeniu witraży, biżuterii (w głównej mierze bazującej na szkle witrażowym) oraz szklanych ozdób. Wszystkie etapy tworzenia moich prac wykonuję ręcznie: począwszy od wykreślenia projektu, a na ostatnim polerowaniu kończąc.
Dzięki temu każda z nich jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Można w nich dostrzec kawałek serca oraz cząstkę duszy jakie w nich pozostawiam. Poniżej możecie znaleźć namiastkę tego co tworzę:

Do wcześniej wspomnianego 2019 roku traktowałem to raczej jako zajęcie dorywcze, a wręcz hobbystyczne. Z czasem doszedłem do wniosku, że to jest to co chcę robić w życiu.
Jednak nie zawsze wszystko idzie tak jakbyśmy sobie tego życzyli...
Wierzyłem w to, że dzieło będzie chwalić mistrza i ludzie docenią to, co wyszło spod ludzkich rąk bez pomocy taśmowych maszyn. Niestety się przeliczyłem i szybko zderzyłem z rzeczywistością, a stałe teksty pokroju "CZEMU TO JEST TAKIE DROGIE" wybrzmiewają w mojej głowie niczym mantra.
Do tego dochodzi fakt, że od początku bieżącego, tj. 2022 roku przepisy prawne zobligowały mnie do sformalizowania mojej twórczości, a co za tym idzie, do ponoszenia kolejnych kosztów... Ostatecznie nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło; albowiem dzięki temu powstało moje "dziecko" pod nazwą "TOmPi".

Chciałbym móc skupić się wyłącznie na działalności twórczej, ale jestem realistą i wiem, że byłoby to zbyt piękne. Jednak nie załamuję rąk i z całych sił staram się przeć do przodu, gdyż wychodzę z założenia, że prawdziwym przegranym jest dopiero ten kto się poddaje. Może i brzmi to jak oklepany frazes, ale zawiera w sobie prawdę.

Poszukując różnych sposobów, dzięki którym będę mógł dalej się rozwijać i poczuć finansową niezależność, uznałem, że może warto spróbować z profilem na Patronite. Właściwie nie mam nic do stracenia, a jedynie mogę zyskać. Żeby móc cieszyć się prawdziwą wolnością twórczą, Twoja, tak właśnie Twoja pomoc może okazać się w tej materii nieodzowna!

Jeszcze tylko jedno, krótkie pytanie do Ciebie

Czujesz się przytłoczony/a i znudzony/a otaczającymi Cię zewsząd rzeczami niczym odciśniętymi z kalki?

Jeśli odpowiedziałeś/aś na to pytanie twierdząco to trafiłeś/aś w idealne miejsce, gdyż tutaj z całą pewnością nie znajdziesz, kolokwialnie mówiąc, chińskiego plastiku dostępnego w dyskontach czy sklepach typu "wszystko za cztery pięćdziesiąt, a jedynie prace, w których, jak już wcześniej wspomniałem, zamknięto serce i duszę.

Jednocześnie zapraszam Cię, tak właśnie Ciebie, na moją stronę na FB, gdzie możesz znaleźć to co do tej pory udało mi się stworzyć, jak również to co aktualnie tworzę i jakie mam pomysły na przyszłość. 
www.facebook.com/TOmPi.pracownia

Znaleźć mnie możesz również pod adresem:    www.instagram.com/pracownia_tompi/ oraz https://pl.pinterest.com/TOmPi_Jewellery
gdzie serdecznie zapraszam i zachęcam do pozostawienia po sobie śladu!

Cele Autora

Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 990 zł brakuje
1%
Każda pomoc, nawet ta najmniejsza pozwala rozwinąć skrzydła! Dzięki temu wsparciu będę miał możliwość rozwijać swój warsztat i umiejętności, a co za tym idzie, dzięki temu będę mógł Wam dostarczać coraz to lepszych i piękniejszych prac. To jest właśnie moim celem, żeby się rozwijać i oferować wartościowym ludziom to co mam najlepsze, a mogę mieć jeszcze lepsze!
To czego tygryski nie lubią najbardziej
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 490 zł brakuje
0%
Bez zbędnego owijania w bawełnę, środki te są niezbędne, aby opłacić wszelkie należności związane ze wszystkim dobrze znaną instytucją pod skrótem ZUS, urzędem skarbowym i tego typu sytuacjami. Chciałbym móc skupić się wyłącznie na pracy twórczej, ale niestety niektórych rzeczy tygrysek... to znaczy człowiek nie jest w stanie przeskoczyć.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora TOmPi Pracownia biżuterii i witraży już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.