Avatar użytkownika

Teatr Złudzeń prezentuje: IMP

37
patronów
1 378 
miesięcznie
74 227 
łącznie
37
patronów
1 378 zł 74 227 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
3 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Internetowa piątka.
Wspierasz nas lekko poklepując po pleckach. Nie masz czasu na śledzenie tego co robimy, ale doceniasz sam fakt. Nawet ta kwota motywuje nas do pracy. Nie do końca chcemy byś nas wspierał w ten sposób, ale hej! To Twoje życie!
Obrazek progu
25 zł miesięcznie

Chochlik

Jesteś małą czerwoną istotą stworzoną z czystej magii. Ciekawi Cię co światowa magia ma do zaoferowania nam polskim iluzjonistom.
• Przynależność do tajnej grupy na Facebooku
• Cyfrowa wersja wywiadu z IMPa wysyłana na Twoją skrzynkę mailową
Obrazek progu
35 zł miesięcznie

Iluzjonista

Magia to dla Ciebie coś więcej niż poboczna pasja. Lubisz o niej czytać, lubisz o niej myśleć i przede wszystkim lubisz ją prezentować. W tym progu wsparcia dostajesz kwartalnie magazyn IMP i wiesz, że można z nim zrobić zdecydowanie więcej niż odstawić na półkę czy pooglądać kolorowe ilustracje.
• Przynależność do tajnej grupy na Facebooku
• Papierowy IMP raz na kwartał
Obrazek progu
45 zł miesięcznie

Mag

Magia to dla Ciebie droga życia. Niczego nie robisz na pół gwizdka, dlatego nie wystarcza Ci minimum. Wspierasz nas, bo masz nadzieję, że jesteśmy w stanie dodać, choć mały okruszek wiedzy do już ogromnej skarbnicy, którą masz w głowie.
• Przynależność do tajnej grupy na Facebooku
• Papierowy IMP raz na kwartał
• Miejsca w pierwszym rzędzie na Spotkaniach Patronów i Przyjaciół IMPa
• Specjalna konferencja raz na kwartał
Obrazek progu
50 zł miesięcznie

Mędrzec

Żadne tajemnice wszechświata nie stanowią dla Ciebie zagadki. O magii wiesz wszystko. Wspierasz nas, bo masz taki kaprys.
• Przynależność do tajnej grupy na Facebooku
• Papierowy IMP raz na kwartał
• Miejsca w pierwszym rzędzie na Spotkaniach Patronów i Przyjaciół IMPa
• Specjalna konferencja raz na kwartał
• Twój egzemplarz IMPa będzie odręcznie dedykowany od Redakcji!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Teatr Złudzeń prezentuje: IMP w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

“Prawdziwe sekrety iluzjonistów, nie są sekretami trików.” Jako iluzjoniści każdy z nas zarabia występując, po występach odpoczywamy trenując magię. Zasypiając przy łóżku każdy z nas ma książkę, lub talię kart. Tym jest IMP - owocem miłości do sztuki tworzenia znaczących i pięknych złudzeń.

WAŻNE!
Imp nie jest szkołą iluzji, jeżeli nazwiska takie jak Giobbi, Hugard, czy Ortiz są Ci obce duża szansa, że nie zrozumiesz wiele z naszych opracowań.
Nasz magazyn jest kwartalnikiem. By go otrzymać, śledź naszego instagrama, by mieć pewność, że moment w którym dołączysz do naszego projektu, będzie gwarantował Ci dostęp publikowanego przez nas kwartalnika.Magia to wspaniała, choć niezwykle angażująca pasja. Każdy, kto choć raz miał możliwość spotkać się z dobrym występem iluzjonistycznym, wie, jak niesamowite może to być przeżycie. A to tylko jedna strona tej monety, drugą jest miłość jaką w iluzje wkładamy my - Iluzjoniści. Przeczytane książki, godziny treningów, kilometry pokonane, by móc spotkać się z innymi magikami, to tylko fragment tego, co każdy z nas poświęca, by móc dzielić się magią z widzami. To tylko fragment, ale między innymi o tym jest Imp.

O rozumieniu magii i doskonaleniu jej, o byciu i stawaniu się coraz lepszym iluzjonistą.

Zanim przejedziemy dalej, chcielibyśmy przedstawić naszą redakcję.

 

Jędrzej Waberski, zajmuje się iluzją, ale jest jednym ze wciąż nielicznych w kraju mentalistów. Jeżeli chcesz rozwinąć się w kwestii mentalizmu, Jędrzej jest osobą, która zapomniała o tej dziedzinie więcej, niż większość z nas kiedykolwiek się nauczy.

Duch Jarosława Reja, jest specjalistą od uczenia się i uczenia innych. Jeśli dołożymy do tego jego pasję do studiowania najtrudniejszych technicznie ruchów iluzjonistycznych, cardistry oraz gamblingu, otrzymamy osobę, która może pomóc każdemu, kto ma problem z jakimkolwiek technicznym zagadnieniem.

Król Patryk. Prawnik, który przez swoją miłość do magii zrezygnował z cichych i przytulnych sal sądowych, na rzecz kilometrów tras, spania w hotelach i rozentuzjazmowanych braw. Patryk występuje dużo. Zarówno na zamkniętych pokazach,  jak i w ogólnodostępnych restauracjach, właśnie dzięki trwającej już 3 lata współpracy z 3 lokalami, w których występuje co tydzień, wie o trudzie pracy magika sporo. I tym doświadczeniem będzie się dzielił.

Król Maciej. Trochę występuje i coś tam o tej całej magii wie. 

 


Magazyn to początek, ale początek z którego jesteśmy dumni. W każdym numerze znajdziesz opis przynajmniej trzech efektów. Naszym założeniem jest prezentować rutyny, które działają i które przynajmniej część z nas prezentuje zawodowo. 


W artykułach znajdzie się teoria. Teoria dotycząca występów prezentacji, logistyki, czy filozofii. Z biegiem lat każdy magik uświadamia sobie, że to jest znacznie ważniejsze niż sekrety efektów i że zdobycie tej teorii jest znacznie trudniejsze niż wiedza o tym, jak sprawić by banknot zniknął i pojawił się w cytrynie.No i oczywiście wywiady. Naszym celem jest zadawać światowej sławy iluzjonistom pytania, jakie tylko iluzjonista może im zadać. Dzięki naszej dość sztywnej formule wywiadów, na przestrzeni czasu uda nam się stworzyć model tego, co powoduje, że wybitni iluzjoniści są tym, kim są. Przez ostatnie 4 lata istnienia przeprowadziliśmy wiele wywiadów, nie wszystkie ukazały się jeszcze w magazynie IMP. Przed nami jeszcze sporo różnych rozmów, rozmyślań i wiedzy, którą nasi goście chcą się dzielić. Jeśli jednak (tak jak my) lubisz patrzeć wstecz, to poniżej znajdziesz okładki (a co za tym idzie i naszych Gości Numerów), wszystkich IMPów, które ukazały się do tej pory. 

Papierowe czasopismo to nie wszystko. Dla naszych Patronów mamy również grupę na Facebooku. Jest to grupa zamknięta i tajna. Dlatego, byśmy mogli we własnym gronie rozmawiać szczerze o tym, o czym iluzjoniści chcą i potrzebują rozmawiać.

Dodatkowo w grupie odbywają się konferencje, miniwykłady i wydarzenia, które z przyczyn technicznych nie dają się zamknąć między okładkami papierowego magazynu. Poza grupą organizowane są spotkanie bardziej i mniej oficjalne.

 

Cele Autora

IMP
  • 200 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Polski Magazyn dla Iluzjonistów IMP- wydawany kwartalnie.

Jesteśmy w stanie raz na 3 miesiące wydać IMPa. Nasz zespół składa się z 5 osób i razem pracujemy nad realizacją naszego marzenia: dostarczeniem świeżej i aktualnej wiedzy na biurko każdego magika w Polsce. Po osiągnięciu tego progu jesteśmy w stanie kwartalnie wydawać nasz magazyn. Wchodzą w to koszty składu, druku, wysyłki. Więc każdy z naszych Patronów może spać spokojnie.
IMP+
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Zmotywowani do pracy Twoim zainteresowaniem działamy ze wzmożoną siłą.

Możesz liczyć na przegląd nowości na magicznym rynku. Raz na dwa tygodnie dla Patronów publikujemy vlog pogłębiający Twoją magiczną wiedzę. Nasi redaktorzy pracują ciężko i stać nas żeby postawić im kawę na biurku.
Comiesięczne konferencje
  • 1 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Raz na miesiąc internetowe konferencje live dla patronów.

Dzięki dziejącej się na żywo dyskusji będziesz na gorąco informowany o nowościach na magicznym rynku, ciekawostkach, a także o efektach nad którymi aktualnie pracujemy. Uczestnicząc w niej możesz zadawać naszej redakcji pytania, podzielić się swoim pomysłem czy rzucić nam temat do przemyśleń. Chcemy mieć z Wami kontakt nawet gdy siedzimy w zupełnie różnych miejscach w kraju czy na świecie. Nie ma nic tak odżywczego jak kreatywna wymiana myśli.

IMP zyskuje również na objętości. To Wy zadecydujecie czy będzie to dodatkowy trik, pomysł czy artykuł.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Teatr Złudzeń prezentuje: IMP już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bizon
Bizon
35 zł
Kamil Małochleb
Kamil Małochleb
35 zł
Kamil Balahouane
Kamil Balahouane
25 zł
Szymon Warcholak
Szymon Warcholak
25 zł
Błażej Stachura
Błażej Stachura
35 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.