Teatr Złudzeń prezentuje: IMP

W Patronite od 04.01.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 425

Liczba Patronów: 512

Zostań Patronem
Kup na prezent
38 patronów
1 368 miesięcznie
62 248 łącznie
“Prawdziwe sekrety iluzjonistów, nie są sekretami trików.” Jako iluzjoniści każdy z nas zarabia występując, po występach odpoczywamy trenując magię. Zasypiając przy łóżku każdy z nas ma książkę, lub talię kart. Tym jest IMP - owocem miłości do sztuki tworzenia znaczących i pięknych złudzeń.

O Autorze

WAŻNE!
Imp nie jest szkołą iluzji, jeżeli nazwiska takie jak Giobbi, Hugard, czy Ortiz są Ci obce duża szansa, że nie zrozumiesz wiele z naszych opracowań.
Nasz magazyn jest kwartalnikiem. By go otrzymać, śledź naszego instagrama, by mieć pewność, że moment w którym dołączysz do naszego projektu, będzie gwarantował Ci dostęp publikowanego przez nas kwartalnika.Magia to wspaniała, choć niezwykle angażująca pasja. Każdy, kto choć raz miał możliwość spotkać się z dobrym występem iluzjonistycznym, wie, jak niesamowite może to być przeżycie. A to tylko jedna strona tej monety, drugą jest miłość jaką w iluzje wkładamy my - Iluzjoniści. Przeczytane książki, godziny treningów, kilometry pokonane, by móc spotkać się z innymi magikami, to tylko fragment tego, co każdy z nas poświęca, by móc dzielić się magią z widzami. To tylko fragment, ale między innymi o tym jest Imp.

O rozumieniu magii i doskonaleniu jej, o byciu i stawaniu się coraz lepszym iluzjonistą.

Zanim przejedziemy dalej, chcielibyśmy przedstawić naszą redakcję.

 

Jędrzej Waberski, zajmuje się iluzją, ale jest jednym ze wciąż nielicznych w kraju mentalistów. Jeżeli chcesz rozwinąć się w kwestii mentalizmu, Jędrzej jest osobą, która zapomniała o tej dziedzinie więcej, niż większość z nas kiedykolwiek się nauczy.

Duch Jarosława Reja, jest specjalistą od uczenia się i uczenia innych. Jeśli dołożymy do tego jego pasję do studiowania najtrudniejszych technicznie ruchów iluzjonistycznych, cardistry oraz gamblingu, otrzymamy osobę, która może pomóc każdemu, kto ma problem z jakimkolwiek technicznym zagadnieniem.

Król Patryk. Prawnik, który przez swoją miłość do magii zrezygnował z cichych i przytulnych sal sądowych, na rzecz kilometrów tras, spania w hotelach i rozentuzjazmowanych braw. Patryk występuje dużo. Zarówno na zamkniętych pokazach,  jak i w ogólnodostępnych restauracjach, właśnie dzięki trwającej już 3 lata współpracy z 3 lokalami, w których występuje co tydzień, wie o trudzie pracy magika sporo. I tym doświadczeniem będzie się dzielił.

Król Maciej. Trochę występuje i coś tam o tej całej magii wie. 

 


Magazyn to początek, ale początek z którego jesteśmy dumni. W każdym numerze znajdziesz opis przynajmniej trzech efektów. Naszym założeniem jest prezentować rutyny, które działają i które przynajmniej część z nas prezentuje zawodowo. 


W artykułach znajdzie się teoria. Teoria dotycząca występów prezentacji, logistyki, czy filozofii. Z biegiem lat każdy magik uświadamia sobie, że to jest znacznie ważniejsze niż sekrety efektów i że zdobycie tej teorii jest znacznie trudniejsze niż wiedza o tym, jak sprawić by banknot zniknął i pojawił się w cytrynie.No i oczywiście wywiady. Naszym celem jest zadawać światowej sławy iluzjonistom pytania, jakie tylko iluzjonista może im zadać. Dzięki naszej dość sztywnej formule wywiadów, na przestrzeni czasu uda nam się stworzyć model tego, co powoduje, że wybitni iluzjoniści są tym, kim są. Przez ostatnie 4 lata istnienia przeprowadziliśmy wiele wywiadów, nie wszystkie ukazały się jeszcze w magazynie IMP. Przed nami jeszcze sporo różnych rozmów, rozmyślań i wiedzy, którą nasi goście chcą się dzielić. Jeśli jednak (tak jak my) lubisz patrzeć wstecz, to poniżej znajdziesz okładki (a co za tym idzie i naszych Gości Numerów), wszystkich IMPów, które ukazały się do tej pory. 

Papierowe czasopismo to nie wszystko. Dla naszych Patronów mamy również grupę na Facebooku. Jest to grupa zamknięta i tajna. Dlatego, byśmy mogli we własnym gronie rozmawiać szczerze o tym, o czym iluzjoniści chcą i potrzebują rozmawiać.

Dodatkowo w grupie odbywają się konferencje, miniwykłady i wydarzenia, które z przyczyn technicznych nie dają się zamknąć między okładkami papierowego magazynu. Poza grupą organizowane są spotkanie bardziej i mniej oficjalne.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 35 zł
Adam Szczerbaty
Adam Szczerbaty
Próg: 35 zł
Michał Michal
Michał Michal
Próg: 3 zł
Tomasz Śmigiera
Tomasz Śmigiera
Próg: 35 zł
OneManShow
OneManShow
Próg: 35 zł
Michal Wargin
Michal Wargin
Próg: 35 zł