Avatar użytkownika

Tomasz Siwiec

1
patron
0 
miesięcznie
1 200 
łącznie
1
patron
0 zł 1 200 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Kwota 5 złotych ma dla mnie duże znaczenie, ponieważ otwiera mi drogę do wielu możliwości, a także daje sygnał, że to co robię, jest dla ciebie interesujące.
Jeśli kiedyś nadarzy się taka możliwość, chciałbym Ci móc osobiście podziękować za to wsparcie.
10 zł miesięcznie
10 złotych to już jest coś!

Za tą formę wsparcia otrzymasz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, w której każdy wspierający będzie się mógł dowiedzieć, nad czym obecnie pracuję. Na jakim etapie realizacji są pisane przeze mnie książki oraz realizowane projekty. Podzielę się także nowinkami oraz newsami dotyczącymi przyszłych projektów, zanim jeszcze zostaną one ogłoszone publicznie. Oczywiście otrzymujesz również, to co w progu pierwszym!
25 zł miesięcznie
Dzięki takiemu wsparciu będziemy mogli zaszaleć :)

Oprócz tego, co w poprzednich progach, przynajmniej raz na dwa miesiące (lub częściej!) wyślę ci pocztą (zwykłą lub elektroniczną - to już zależy od Ciebie) napisane przeze mnie krótkie opowiadania, (głównie horror) których inspiracją były bieżące wydarzenia społeczno polityczne. Mini książeczka. Papier, druk, zszywka.
Są to treści, które do tej pory magazynowałem w "szufladzie", ale tym razem się chętnie nimi podzielę tylko z Tobą!
60 zł miesięcznie
To już solidne wsparcie!

Oprócz tego co w poprzednich progach otrzymasz ode mnie wybraną przez siebie książkę lub kubek oraz egzemplarz fanowskiego czasopisma "Trupi Jad - Magazyn Strasznie Kulturalny" (dawniej Ohyda).
100 zł miesięcznie
Zwariowałeś/łaś - ale przecież wszyscy żyjemy w domu wariatów!

Twoje wsparcie umożliwia mi realizację marzeń o całkowitym uniezależnieniu się od dotychczasowych zajęć koniecznych.

Oczywiście oprócz wszystkich poprzednich progów (jeśli któryś ma dla Ciebie znaczenie) zrealizuję zasugerowany przez ciebie projekt. Mogę umieścić cię w książce i zabić na śmierć, podpromować twoją twórczość na zarządzanych przeze mnie mediach lub odwdzięczyć się w inny sposób, który uzgodnimy sobie indywidualnie.
200 zł miesięcznie
To już jest prawdziwa horror-bomba-atomowa z Twojej strony.
Ktoś, kto decyduje się w taki sposób wspierać moje działania zasługuje na szczególną uwagę, więc pozwól, że wyrazy wdzięczności ustalimy sobie indywidualnie.
Oczywiście w razie chęci - masz dostęp do wszystkich poprzednich punktów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tomasz Siwiec w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od 2013 zajmuję się popularyzacją szeroko pojętego tematu horroru. Jestem założycielem kilku czasopism literackich, a także autorem ponad dwudziestu książek. Prowadzę również dwa wydawnictwa książkowe - Horror Masakra oraz Phantom Books, a także stronę: Trupi Jad – Magazyn Strasznie Kulturalny.

Wydawanie.

Praca związane z prowadzeniem wydawnictw, to ogromne wyzwanie, ale budowałem swoje doświadczenie od podstaw, przez co nie boję się podejmować nowych zadań. Nie chcę, aby wydawana przeze mnie literatura zaspokajała potrzeby ogółu, dlatego w wyborze wrzucenia książki na rynek, kieruję się przede wszystkim merytoryczną zawartością każdej opowiedzianej historii. To nie ma być produkt, który wszystkim się spodoba, a raczej książka, która zostanie z wami jeszcze długo po tym, kiedy odłożycie ją na półkę. Przykładów celnie wydanych przeze mnie horrorów jest wiele, ale wymieńmy tutaj perełki takie jak: przeraźliwie wstrząsający „Uwodziciel” Jona Athana, „Słowiański horror” – antologia, czy choćby równie przerażająca i pozostająca w głowie „Przysługa” Tomasza Tomaszewskiego.

 

Informowanie.

Publikowanie treści popularyzujących temat horroru i grozy, takich jak nowinki ze świata książkowego oraz filmowego horroru, informacje o premierach, a także rozmowy z pisarzami oraz twórcami tego najwspanialszego na świecie gatunku, to jest coś, co znajdziecie na prowadzonych przeze mnie mediach. Mowa tutaj o Trupi Jad – Magazyn Strasznie Kulturalny. Jest to miejsce, z którego chciałbym upowszechniać treści, szczególnie związane z literackim horrorem, gdyż mam wrażenie, że nie jest on do końca w Polsce należycie promowany.

 


Pisanie.

Piszę książki i nigdy nie ukrywałem, że prawdopodobnie jestem grafomanem.

Nie widzę w tym nic niestosownego. Jestem uzależniony od horroru klasy – b. Uważam, że umiejętnie stworzona tandeta, horrorowy kicz oraz tak zwany horror old school, to jedna z najpiękniejszych rzeczy, która przytrafiła się ludzkości.

Współcześni autorzy horrorów za wszelką cenę starają się uciekać od pulpowej literatury, uznając ją za bezwartościową, ale ja jestem jednym z nielicznych, który uważa, że nie powinniśmy odcinać korzeni drzewa, z którego sami wyrośliśmy.

Któż z nas nie zaczytywał się w krwawych horrorach popularnego Guy N Smitha, czy też nie spędzał bezsennych godzin na oglądaniu kultowych horrorów klasy-b? W czasach gdy współczesna literatura stara się odpływać od tak zwanych kiczowatych horrorów, ja konsekwentnie chciałbym zostać na mojej b – klasowej wyspie. Wbrew panującym trendom i poprawnościom zamierzam nadal tworzyć i rozpowszechniać literaturę pulpową, czasami nazywaną również – ogniskową.

Pisanie książek (szczególnie z gatunku horroru) traktuję już jako nałóg, bez którego nie potrafię się obejść. Jest to jednak jeden z tych nałogów, w który chciałbym wpaść jeszcze głębiej, dlatego wsparcie finansowe z waszej strony mogłoby sprawić, że mógłbym się całkowicie poświęcić wszystkim wymienionym przeze mnie rzeczom.

Wydawanie. Informowanie. Pisanie.

 


 

W mojej głowie roi się od pomysłów na rozwój popularyzacji gatunku, jednak do każdego takiego działania potrzebne są środki oraz wasze wsparcie. Uniezależnienie się pozwoliłoby mi tworzyć nowe horrorowe projekty - książki, informacje, wywiady z twórcami wszelakiej grozy, publicystyka, wydawnictwo i wiele innych pomysłów na upowszechnianie gatunku.

 

Całą listę moich książek znajdziesz na mojej stronie autorskiej.

http://siwiectomasz.pl/

Portal informacyjny:

http://trupi-jad.pl/

Wydawnictwa:

https://horrormasakra.pl/

https://phbooks.pl/

 

Jeśli moja praca wydaje się Państwu ciekawa, straszna lub interesująca, mogą Państwo zostać moimi Patronami tu, w serwisie Patronite.

 

Cele Autora

Wydanie książki
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Wbrew pozorom napisanie i wydanie książki, to bardzo kosztowne zajęcie. Potrzebujesz na to sporo czasu, ale także ludzi, którzy pomogą ci w przygotowaniu:
- wspaniałej okładki.
- poprawie tekstu (korekta).
- przygotowanie składu.
- druk.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tomasz Siwiec już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

dzemus_
dzemus_
60 zł
Adrian Jurczyk
Adrian Jurczyk
25 zł
Marta Śmigielska
Marta Śmigielska
25 zł
Maciej Wójcik
Maciej Wójcik
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.