Tomek Ferenc

W Patronite od 27.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1217

Liczba Patronów: 971

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
240 miesięcznie
3 085 łącznie
Fotografia sportowa | akcja | styl życia. Pokazuję świat ludzi zakręconych rowerami, którzy aktywnie spędzają swój czas.

O Autorze

Cześć!

Moją wielką pasją jest fotografowanie i rowery. Udało mi się to połączyć wykonując zdjęcia na lokalnych i ogólnopolskich wyścigach rowerowych.

Jestem amatorem w dwóch wymienionych dziedzinach, jednak bardzo dużo frajdy sprawia mi zarówno jazda na siglach jak i bieganie z aparatem i robienie zdjęć zawodnikom biorących udział w zawodach. 

Moje motto: „Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył" - Robert Bresson.

Fotografuję głównie zawody MTB XC i CYCLOCROSS. Moim celem jest dokumentowanie zmagań sportowców, pokazywanie emocji towarzyszących rywalizacji i piękna sportu. Dotychczas uczestniczyłem w zawodach rangi lokalnej i ogólnopolskiej, jednak moim marzeniem są wyjazdy na Puchary Świata i Mistrzostwa Świata.

Jeśli podoba Ci sie moja twórczość, chcesz ją wspierać, przyczyniać się do jej rozwoju, zostań jej Patronem. Skorzystaj z jednej z opcji patronatu dostępnych w panelu obok.

Bardzo dziękuje!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Mateusz Romanowski
Mateusz Romanowski
Próg: 17 zł
Przemek Gierczak
Przemek Gierczak
Próg: 17 zł
Stanisław Nowak
Stanisław Nowak
Próg: 11 zł
Łukasz Derheld
Łukasz Derheld
Próg: 17 zł
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski
Próg: 33 zł
Paula Suchorska
Paula Suchorska
Próg: 17 zł