Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów "Po Ziemi Łódzkiej"

W Patronite od 20.08.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1930

liczba Patronów: 1717

1 patron
7 zł miesięcznie
14 zł łącznie
Stowarzyszenie APC "Akcja dla Kolarstwa" jest organizatorem Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Juniorów "Po Ziemi Łódzkiej" Ja jestem dyrektorem wyścigu i Prezesem Zarządu Stowarzyszenia. Obie funkcję pełnię społecznie.

O Autorze

Stowarzyszenie istnieje od 1994 roku i zorganizowało już 26 edycji wyścigu Po Ziemi Łódzkiej. Łączenie funkcji Prezesa Zarządu Stowarzyszenia i Dyrektora Wyścigu to poważne wyzwanie ale też duża odpowiedzialność. Sprawy które trzeba załatwiać zajmują mnóstwo czasu. Kto w tym siedzi dobrze to wie. Ja nie lubię robić niczego "na pół gwizdka" dlatego postanowiłem cały swój czas poświęcić temu co kocham i sprawia mi też mega satysfakcję. Obie funkcję  pełnię społecznie a zrezygnowałem z pracy zawodowej by móc całkowicie poświęcić się wyścigowi i stowarzyszeniu. Moją ambicją i celem jest to by stowarzyszenie stało się samofinansującą się instytucją, spokojnie tworzyło wyścig i pomagało w organizacji innych. To wymaga czasu i zaangażowania. W Stowarzyszeniu nie ma pracowników etatowych, a większością spraw na co dzień zajmuje się prezes Stowarzyszenia i dyrektor wyścigu w jednej osobie.. Możecie być PATRONAMI i współtwórcami tego wyścigu ???. 

Prezesem Stowarzyszenia jestem od stycznia 2020 roku a dyrektorem wyścigu od dwóch lat. Prywatnie jestem ojcem 7latka którego sam wychowuje. Mam mnóstwo pomysłów by rozwijać ten wyścig i by zrobić z niego najlepszą imprezę juniorską w Polsce. Wy jako PATRONI możecie być wsparciem w realizacji tych pomysłów. Kto zna mnie i całą "kolarską rodzinę" wie że to wszystko co chcę zrealizować może przydać się nie tylko nam i przy naszym wyścigu ale także wspomóc rozwój kolarstwa młodzieżowego w naszym kraju. Chcę by ta dyscyplina sportu stawała się coraz bardziej atrakcyjna dla kibiców i samych uczestników. ?

Wspomagając mnie, moje stowarzyszenie, wyścig Po Ziemi Łódzkiej tak naprawdę możecie być PATRONAMI kolarstwa młodzieżowego w Polsce. 

Oczywiście przygotujemy dla Was dużo niespodzianek ?

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!