Truck Mechanic from Poland

W Patronite od 11.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1335

Liczba Patronów: 1212

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
260 miesięcznie
6 650 łącznie
Witam.... Na moim kanale chciałbym się dzielić fachową wiedzą z zakresu napraw pojazdów ciężarowych oraz pokazywać jak wygląda codzienna praca mobilnego serwisu . Łączę pracę z pasją i najprawdopodobniej to jest moją receptą na sukces. Zapraszam do mojego świata motoryzacji w ciężkim wydaniu .

O Autorze

Witam...

Poniżej macie Państwo okazję zobaczyć kilka z moich filmików które udało mi się do tej pory zrealizować . Moim celem jest stworzenie bardzo dobrego i technicznego kanału na YouTube przedstawiającego naprawy pojazdów ciężarowych bez zbędnych wulgaryzmów z użyciem języka który będzie zrozumiały dla amatora ale również i stary wyjadacz nie będzie miał na co narzekać  Myślę że w tym temacie troszkę przetrę szlaki bo o ile w samym naprawianiu ciężkiego sprzętu nie ma raczej nic dziwnego to łącząc to z Mobilnym Serwisem możemy otrzymać materiał który obejrzymy z zaciekawieniem . Tak naprawdę w tej pracy smaczkiem jest to że nigdy do końca nie wiem co mnie czeka i gdzie :) Dziś mam 37 lat i tak naprawdę od kiedy pamiętam zawszę interesowały mnie samochody , motocykle , koparki, autobusy , ciężarówki i inne wszelakie pojazdy oraz urządzenia które łączyła jedna cecha a mianowicie silnik spalinowy :) Potrafię czerpać taką samą radochę i mieć frajdę z naprawy silnika w agregacie prądotwórczym jak i z naprawy silnika w najlepszej ciężarówce bo ja po prostu kocham to co robię ...

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika