Avatar użytkownika

Truck Mechanic from Poland

5
patronów
65 
miesięcznie
8 235 
łącznie
5
patronów
65 zł 8 235 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Niby nic a jednak!!! Grosz do grosza i będzie kokosza :) Już od piątaka możesz zostać moim Patronem i mieć realny wkład w poprawę jakości filmów .
10 zł miesięcznie
Wpłacając dziesiątaka okazujesz mi prawdziwą wdzięczność za mój wkład włożony w produkcję filmików i dajesz mi szansę jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła...
30 zł miesięcznie
Trzy dyszki to już poważna kwota więc warto abyś mógł mi osobiście zasugerować telefonicznie lub w wiadomości czy może miałbym poruszyć w moich filmach coś czego Ci brakuje !
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
10 dostępnych miejsc
Inwestując pięć dych masz pełne prawo poznać mnie osobiście!!! Na pewno znajdę czas na spotkanie twarzą w twarz i rozmowę z tak zagorzałym fanem :)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
Za tą kwotę w ramach wdzięczności chętnie pokaże Ci moje samochody oraz ich wyposażenie którymi zarabiamy na życie wykonując naprawy w terenie ! Po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i terminu jeśli zechcesz to zobaczysz jak wygląda nasza praca na żywo oraz jak powstają filmiki które przyciągnęły również i Twoją uwagę .

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Truck Mechanic from Poland w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witam.... Na moim kanale chciałbym się dzielić fachową wiedzą z zakresu napraw pojazdów ciężarowych oraz pokazywać jak wygląda codzienna praca mobilnego serwisu . Łączę pracę z pasją i najprawdopodobniej to jest moją receptą na sukces. Zapraszam do mojego świata motoryzacji w ciężkim wydaniu .

Witam...

Poniżej macie Państwo okazję zobaczyć kilka z moich filmików które udało mi się do tej pory zrealizować . Moim celem jest stworzenie bardzo dobrego i technicznego kanału na YouTube przedstawiającego naprawy pojazdów ciężarowych bez zbędnych wulgaryzmów z użyciem języka który będzie zrozumiały dla amatora ale również i stary wyjadacz nie będzie miał na co narzekać  Myślę że w tym temacie troszkę przetrę szlaki bo o ile w samym naprawianiu ciężkiego sprzętu nie ma raczej nic dziwnego to łącząc to z Mobilnym Serwisem możemy otrzymać materiał który obejrzymy z zaciekawieniem . Tak naprawdę w tej pracy smaczkiem jest to że nigdy do końca nie wiem co mnie czeka i gdzie :) Dziś mam 37 lat i tak naprawdę od kiedy pamiętam zawszę interesowały mnie samochody , motocykle , koparki, autobusy , ciężarówki i inne wszelakie pojazdy oraz urządzenia które łączyła jedna cecha a mianowicie silnik spalinowy :) Potrafię czerpać taką samą radochę i mieć frajdę z naprawy silnika w agregacie prądotwórczym jak i z naprawy silnika w najlepszej ciężarówce bo ja po prostu kocham to co robię ...

 

Cele Autora

Podniesienie jakości filmów oraz zakup sprzętu
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 435 zł brakuje
2%
Podnoszenie jakości nagrywanych filmów wiąże się z zakupem dużo lepszego sprzętu do ich nagrywania ... Teraz moją główną potrzebą jest dobry aparat którym mógłbym zbierać materiał oraz cały osprzęt jakiego na chwilę obecną nie posiadam. Żadne pieniądze nie zostaną zmarnowane a z każdego zakupionego sprzętu będę się z Wami rozliczał przed kamerą nie robiąc z tego tajemnicy tak abyście mieli pewność ,że wasze środki idą konkretnie na to na co je wpłacacie. W pierwszej kolejności muszę kupić sprzęt w drugiej kolejności będę myślał o przeznaczeniu środków na bardziej profesjonalną obróbkę materiału . Za wszystkie wpłaty z góry dziękuję .

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Truck Mechanic from Poland już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mateusz
Mateusz
5 zł
Oskar Bonna
Oskar Bonna
10 zł
Andrzej Beraś
Andrzej Beraś
30 zł
Daniel Kukuła
Daniel Kukuła
10 zł
Mariusz Wrześniacki
Mariusz Wrześniacki
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.