Mirosław Miśtak

W Patronite od 10.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Niezależność filmowa !

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Niezależność filmowa to dla mnie spełnienie się w tym co kocham od dziecka...
Ten cel sprawi, że będę mógł realizować filmy fabularne... dające radość i przemyślenia dla innych. Chcę dzielić się całą swoją wiedzą z Tobą... chcę prowadzić vlogi... chcę robić recenzje, transmisje... filmy fabularne... jeździć po ciekawych miejscach i je nagrywać... odwiedzać targi filmowe i robić z nich relacje... Poznawać nowych ludzi. Oczywiście z filmów ślubnych nie zrezygnuje ponieważ mam do nich sentyment i dużo planów, ale chciałbym je ograniczyć, ale pokazywać jak wygląda praca filmowca podczas tej gonitwy na ślubie ;)

No tak... niestety to wszystko to spory koszt jakim jest czas. Aby to zrealizować potrzebuję wsparcia. Wiem, że z tego powstanie coś wielkiego ! Pomóż mi jeśli jesteś w stanie tworzyć ze mną kanał na Youtube i grupę filmową !

Chcę się rozwijać!

30 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

30 000 zł

brakuje

30 000zł to bardzo duża suma... wiem. Chciałbym w pełni przeznaczyć ją na kupno sprzętu, którego wciąż mi brakuje... Kamera, mikrofony, statywy, oświetlenie... Chciałbym wyremontować dosyć spore pomieszczenie, które mam obok domu i stworzyć z niego studio nagrań. Ta kwota pozwoli mi zrealizować wszystkie moje plany.
Zostań Patronem