W Patronite od 09.02.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 526

Liczba Patronów: 414

Zostań Patronem
38 patronów
785 miesięcznie
45 463 łącznie
Z połączenia miłości do fotografowania górskich pejzaży i biegania długich dystansów narodził się serwis UltraLovers, pokazujący świat ludzi kochających biegać za horyzont. Poprzez swoją twórczość chcę pokazywać piękno tego świata.

O Autorze

Witajcie :-)

Od kilkunastu lat fotografia to moja pasja a od niedawna sposób na życie. Zaczęło się od dokumentowania podróży, a że najczęstszym kierunkiem  podróżniczym były góry, pejzaż górski stał się ulubionym tematem moich prac.

Druga pasja narodziła się, gdzieś z potrzeby oderwania się od korporacyjnego biurka, zadbania o kondycję i lepsze samopoczucie.  Było nią bieganie, które zawsze wywoływało we mnie poczucie wolności. Po kilku latach z tej miłości do fotografowania i biegania po górach narodził się fanpage UltraLovers.

UltraLovers pokazuje głównie za pomocą zdjęć świat ludzi kochających biegać za horyzont. Ludzie i ich pasja biegania, zwłaszcza w górskim środowisku, stanowią główny temat moich fotografii.  

Oszałamiające piękno krajobrazów, ogromny ludzki wysiłek i skrajne emocje towarzyszące ultramaratonom górskim są  kanwą fotograficznych opowieści, które możecie znaleźć na fanpage UltraLovers. 

Jeśli podoba Ci sie moja twórczość, chcesz ją wspierać, przyczyniać się do jej rozwoju, zostań jej Patronem. Skorzystaj z jednej z opcji patronatu dostępnych w panelu obok.  Bądź częścią UltraLovers.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Adam Bartosiewicz
Adam Bartosiewicz
Próg: 25 zł
Adam  Grzeszczak
Adam Grzeszczak
Próg: 10 zł
Sławek Bogacki
Sławek Bogacki
Próg: 25 zł
Góral z Mazur - Rafał Kot
Góral z Mazur - Rafał Kot
Próg: 25 zł
Andrzej Baranowski
Andrzej Baranowski
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł