Usłyszeć Na Czas

W Patronite od 08.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 6

Liczba Patronów: 16

Zostań Patronem
Kup na prezent
1013 patronów
45 210 miesięcznie
480 230 łącznie

SPOTKANIA NA ŻYWO

55 000 zł

miesięcznie

82%

osiągnięto

9 790 zł

brakuje

Drugim naszym celem jest opłacanie wizyt dzieci u psychologów i psychiatrów dziecięcych, których rodziców z różnych powodów w tym czasie na to nie stać. Kolejny krok to zaprojektowanie trasy obejmującej kilkadziesiąt miast z programem „Usłyszeć Na Czas”, który pomoże usłyszeć na czas nasze dzieci, pokaże jak lepiej się z nimi dogadywać, jak słuchać, by je tak naprawdę usłyszeć. Chcemy również zacząć cyklicznie organizować konferencję "Usłyszeć Na Czas", która będzie przeznaczona dla rodziców, opiekunów i wychowawców dzieci. Mamy szalony plan, aby w ciągu najbliższych kilku lat dotrzeć z dedykowanym programem "Usłyszeć Na Czas" do każdej szkoły. Te spotkania i konferencje będą naszą tubą na świat, przez którą będziemy edukowali, uwrażliwiali i wspierali zarówno dzieciaki, jak i ich rodziców.


Powstanie i utrzymanie Ośrodka "Usłyszeć Na Czas"

125 000 zł

miesięcznie

36%

osiągnięto

79 790 zł

brakuje

To jest to, do czego dążymy, nasz główny cel - zebranie środków na miejsce, w którym pomoc będzie zupełnie za darmo, który ma służyć do tego, by pomóc usłyszeć na czas nasze dzieciaki. Będzie to miejsce gdzieś w Polsce, z dala od zgiełku miasta. Miejsce, do którego będzie można przyjechać i pobyć w nim tyle, ile będzie trzeba, by usłyszeć tych, którzy są w naszym życiu ważni. Każdego dnia rozmawiam w tej sprawie z ludźmi i opowiadam im o tym "szalonym projekcie" zarażając ich tą ideą. Te środki pozwolą stworzyć i utrzymać to miejsce, pozwolą nam zatrudnić i współpracować z wybitnymi specjalistami. Ten ośrodek będzie pomagał, edukował, uwrażliwiał i inicjował. I mamy nadzieję, że stanie się miejscem, w którym każde dziecko zostanie usłyszane na czas...

STWORZENIE ZAPLECZA

35 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Pierwszym naszym celem są środki potrzebne do regularnego funkcjonowania naszej działalności do czasu stworzenia ośrodka "Usłyszeć Na Czas" . Ta kwota pomoże nam również edukować dzieci jak i ich rodziców poprzez organizowane dla nich warsztaty na które chcemy zapraszać również specjalistów, którzy będą wraz z nami służyli im swoją wiedzą. Naszym celem jest dotarcie do jak największej liczby dzieci w kryzysie emocjonalnym aby o nie zadbać.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Malwina Perkowska
Malwina Perkowska
Próg: 10 zł
Agnieszka
Agnieszka
Próg: 20 zł
magdalena dytko
magdalena dytko
Próg: 50 zł
Tymoteusz Jaśków
Tymoteusz Jaśków
Próg: 20 zł
Daniel Sosnowski
Daniel Sosnowski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł