W Patronite od 21.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2684

Liczba Patronów: 2778

Zostań Patronem
1 patron
10 miesięcznie
1 270 łącznie
Nazywam się Marcin inaczej również jako Vipos i Witaj serdecznie na moim profilu Patronite! Na portalu YouTube nagrywam od 2014 roku z polskiej gry The Pride of Taern. Od 2020 roku zacząłem swoją przygodę z LiveStream'ami na które serdecznie Cię zapraszam! :)

O Autorze

Cześć i Witaj ponownie ;)

Na wstępie pragnę serdecznie podziękować wszystkim za wsparcie! 

Jak już wiadomo, nazywam się Marcin i prowadzę swój kanał na YouTube. Jestem początkującym Streamer'em oraz YouTuber'em. 

Kocham i lubię robić to co robię i z czystym sumieniem mogę to nazwać swoją największą zajawką i wierzę, że jestem w stanie z Twoją pomocą zacząć myśleć o tym bardziej na poważnie nie tylko jako hobby ale również jako sposób na życie:)

Założyłem profil na Patronite, abym mógł szybciej realizować swoje zamierzone plany oraz marzenia i przygotowałem również dla was specjalne bonusy które możecie wybrać za dowolną wybraną kwotę:) Zachęcam wejść w zakładkę Cele i zdiagnozować je! 

Mam nadzieję, że z pewnością spełnię wasze oczekiwania co do wyróżnienia i zdobędę wasze zaufanie!

Zaprezentuję wam moją twórczość:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
CaC
CaC
Próg: 10 zł