Fundacja VIVA CRISTO REY

W Patronite od 06.08.2018

Sprzęt do nagrań LIVE i filmików na YouTube!

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Potrzebujemy kamer, statywów, czyli wszystkie co jest niezbędne do robienia najlepszych relacji naszych subskrybentów! Nie mamy własnego sprzętu, więc na początek przyda nam się kamera, statyw, aparat na zdjęcia. Pomożecie?!

Relacje LIVE i filmiki na Youtube!

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Chcemy by każdy, nawet z innego miasta mógł być z nami na organizowanych przez nas wydarzeniach. Do tego potrzebujemy ludzi, którzy nam w tym pomogą i będą z nami tworzyć Boże Dzieło! Chcemy uczciwie płacić za dobrą pracę. Pomóż nam w tym!

Wydarzenia ewangelizacyjne np. festiwale, koncerty, Chrystoteki, filmy z krzyżykiem

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

20 000 zł

brakuje

Kochamy ewangelizować! Zwłaszcza w niestandardowy sposób. Chcemy przybliżać ludzi do Boga poprzez spotkania, muzykę, wielbienie, kino czy teatr! Chcemy choć raz w miesiącu przygotować dobre kino, rewelacyjne spotkania, wielbienia! Chcemy by wstęp za nie był bezpłatny! Pomóżcie nam opłacić licencje za dobre tytuły i ugościć w świetnych miejscach naszych gości!

Rozbudowa chrześcijańskiej i bezpłatnej Siłowni!

150 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

150 000 zł

brakuje

Chcemy rozbudować naszą siłownie przy kościele Ojców Jezuitów w Łodzi. Organizujemy w niej bezpłatne zajęcia, treningi, ale chcemy ją powiększyć, stworzyć w niej profesjonalny ring do sportów walki i organizować w niej zajęcia ze znanymi sportowcami! Potrzebujemy do tego około 150.000 pln. Miejsce już jest! Potrzebujemy środków na rozbudowę i profesjonalny sprzęt! Chcemy by zawsze na miejscu był trener, który pomoże naszym gościom ćwiczyć ciało, tak by było ono jeszcze bardziej gotowe na ćwiczenia duchowe!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)