W Patronite od 07.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 11

Liczba Patronów: 19

Zostań Patronem
Kup na prezent
822 patronów
23 350 miesięcznie

UMOWA O DZIEŁO

2 379 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

„Więc teraz z Wami widzowie mam tę umowę o dzieło.”

Jak dobrze wiecie, od lutego 2019 roku „Vlog Casha” jest moją pełnoetatową robotą. Oznacza to, że środki ze wszystkich źródeł (Patronite, Adsense, Link Referencyjne, Deale) są przeznaczane nie tylko na moje podróże, ale także na życie codzienne. Jest to moje jedyne źródło dochodu.

Nie mam w życiu wysokich standardów ani wygórowanych oczekiwań, chcę kręcić vlogi i dzielić się z Wami moimi przeżyciami w podróżach.

Minimalna krajowa wynikająca z umowy między nami pozwoli mi na częściową realizację tych celów i w połączeniu z innymi źródłami przychodu istnieje prawdopodobieństwo, że nie będę musiał się martwić tym, czy będę miał gdzie spać i za co jeść. Z pewnością przełoży się to na nagrywane dla Was materiały, bo wszyscy chyba pamiętają, jaki miałem nastrój na vlogach z Australii, gdy ledwo wiązałem koniec z końcem ?

*2379 PLN to kwota netto przy UOD z przeniesieniem praw autorskich na minimalną krajową (2600 brutto).

UMOWA O PRACĘ NA STANOWISKU PODRÓŻNIKA

5 450 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Internety mówią, że roczny trip po świecie w wersji w miarę budżetowej (ale bez hardkoru w postaci spania w śpiworze na ulicy czy picia herbaty z drzewa #pdk), kosztuje około 17 tysięcy dolarów. Wychodzi 66 tysięcy złotych, czyli ~5500 zł/mies. Takie wydatki w skali roku przy moim stylu życia wydają się całkiem realne. Choć oczywiście znajdą się ludzie, którzy za taką kwotę przeżyją tydzień, albo tacy, którzy będą funkcjonowali za nią 3 miesiące.

Nie wydaje mi się, aby udało się prędko zrealizować ten próg. Jeśli jednak kiedyś do tego dojdzie, to wiedzcie, że taka kwota pozwoli mi na pełne finansowanie moich podróży, a co za tym idzie, da mi ogromną swobodę, a zarobki z innych źródeł będę mógł przeznaczyć na dalszy rozwój kanału.

Doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, że jestem otwarty na różne formy podróżowania. Dobrze odnajduję się w autostopowaniu, hostelach, podróżach motocyklowych. Przełamuję się powoli do spania na dziko pod namiotami. Nie chcę tutaj wywodzić się na temat tego, czego to ja nie zrobię i gdzie nie wyjadę za taką czy inną kwotę. Dlaczego? Ponieważ będę robił to, na co w danym momencie będę miał finanse i co uznam za ciekawe dla Was i dla mnie, konsekwentnie realizując swoje podróżnicze marzenia. Bo to właśnie wtedy czuję, że jestem naprawdę wolny.

Lista miejsc i rzeczy, których chcę doświadczyć w swoim życiu, jest bardzo długa – jej wierzchołek zobaczysz na głównej stronie mojego profilu ?

Osiągnięcie tego progu będzie dla mnie przełomowym momentem, ponieważ będę mógł oficjalnie powiedzieć, że moje dziecko, mój projekt, moje marzenie, które zaczęło rozwijać skrzydła w 2015 roku, dzięki Wam nauczyło się w końcu samodzielnie latać ?

*5450 PLN netto to średnia wypłata osoby pracującej w Warszawie w branży marketingowej na UOP.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paweł Czachor
Paweł Czachor
Próg: 30 zł
Przemyslaw Kraskowski
Przemyslaw Kraskowski
Próg: 30 zł
Krzysztof Marasz
Krzysztof Marasz
Próg: 50 zł
Bartek Tyl
Bartek Tyl
Próg: 10 zł
Ewa Z. - D.
Ewa Z. - D.
Próg: 10 zł