W Patronite od 22.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 167

Liczba Patronów: 95

Zostań Patronem
205 patronów
2 865 miesięcznie
5 580 łącznie
Cześć, nazywam się Michał i tworzę materiały głównie z serii gier FIFA, poradniki jak i również materiały rozrywkowe, a czasem sobie postreamuję :) Miło mi Ciebie powitać!

O Autorze

Cześć! Nazywam się Michał, w FIFĘ gram od 11 lat, handluję od 4 a kanał na YouTube prowadzę od ponad roku i zajmuje się głównie tematami handlowymi : Jak zarobić, co , jak, po co i dlaczego :D

 

Chcesz zarabiać jeszcze więcej oraz zyskać fajne bonusy? Zostań PATRONEM!

Zdarzają się również materiały rozrywkowe jak i z Waszym udziałem, które są naprawdę ciekawe i tworzenie ich sprawia bardzo dużo frajdy!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Pawel  Nakoneczny
Pawel Nakoneczny
Próg: 15 zł
Mateusz Runge
Mateusz Runge
Próg: 15 zł
Krzysztof Bigus
Krzysztof Bigus
Próg: 15 zł
Kacper Niewiadomski
Kacper Niewiadomski
Próg: 15 zł
The Pixies
The Pixies
Próg: 15 zł
Gabaxpomponik
Gabaxpomponik
Próg: 15 zł