WakacjeZaGrosze

W Patronite od 24.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1280

liczba Patronów: 1206

3 patronów
50 zł miesięcznie
110 zł łącznie
Cześć! Jestem Maciek Od kilku lat praktykuje Wakacje za Grosze oraz prowadzę grupę podróżnicza na Facebooku, na której organizuje dla Was zwiedzanie całego świata od A do Z. Na grupie znajdziecie również relacje z moich wyjazdów, vlogi, nowinki ze świata turystyki oraz gotowe propozycje wyjazdów.

O AutorzeSiema! ?✌️
Jestem Maciek, organizator waszych wakacji oraz mini podróżnik. Od kilku lat praktykuje Wakacje za grosze a od października 2019 roku prowadzę podróżnicza grupę na facebooku, na której znajdziecie relacje z moich wyjazdów, gotowe propozycje wakacji, vlogi, ciekawostki ze świata turystyki oraz promocyjne loty i noclegi. Relacje pojawiają się z każdego wyjazdu, niezależnie czy lecę na inny kontynent czy zwiedzam lokalnie. Co roku planuje około 4-6 wyjazdów zagranicznych, z których będą pojawiać się vlogi oraz relacje na grupie.
W przyszłości dzięki waszemu wsparciu planuje zrezygnować z pracy na etacie i w pełni poświecić się podróżowaniu. 
Tutaj znajdziecie grupę, która zagwarantuje Wam wakacje marzeń: https://m.facebook.com/groups/559923561444253/?ref=group_header&view=group


Dlaczego akurat ja? Mam duże doświadczenie w organizowaniu waszych wyjazdów, dzięki mojej pomocy wiele osób zaoszczędziło sporo pieniędzy a co najważniejsze przeżyli wakacje swojego życia.

 
Co uzyskacie wspierając mnie?
Wspierajac mnie jako twórcę uzyskujecie pełny dostęp do mojej pomocy w organizowaniu wyjazdów, niezależnie czy jest to wyjazd na drugi kraniec świata czy weekend nad jeziorem na pojezierzu Lubuskim, dodatkowo ja zobowiązuje się wysyłać do Was pocztówki/pamiątki z różnych zakątków świata, które odwiedzę. Pozostała cześć wsparcia zostanie przeznaczona na udoskonalenie treści, które dla Was tworzę. 

Wybierzcie próg, który Was interesuje a ja gwarantuje, że nie zawiodę waszych oczekiwań.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni