WakacjeZaGrosze

W Patronite od 24.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 588

Liczba Patronów: 406

Zostań Patronem
38 patronów
630 miesięcznie
1 470 łącznie
Cześć! Jestem Maciek Od kilku lat praktykuje Wakacje za Grosze oraz prowadzę grupę podróżnicza na Facebooku, na której organizuje dla Was zwiedzanie całego świata od A do Z. Na grupie znajdziecie również relacje z moich wyjazdów, vlogi, nowinki ze świata turystyki oraz gotowe propozycje wyjazdów.

O AutorzeSiema! ?✌️
Jestem Maciek, organizator waszych wakacji oraz mini podróżnik. Od kilku lat praktykuje Wakacje za grosze a od października 2019 roku prowadzę podróżnicza grupę na facebooku, na której znajdziecie relacje z moich wyjazdów, gotowe propozycje wakacji, vlogi, ciekawostki ze świata turystyki oraz promocyjne loty i noclegi. Relacje pojawiają się z każdego wyjazdu, niezależnie czy lecę na inny kontynent czy zwiedzam lokalnie. Co roku planuje około 4-6 wyjazdów zagranicznych, z których będą pojawiać się vlogi oraz relacje na grupie.
W przyszłości dzięki waszemu wsparciu planuje zrezygnować z pracy na etacie i w pełni poświecić się podróżowaniu. 
Tutaj znajdziecie grupę, która zagwarantuje Wam wakacje marzeń: https://www.facebook.com/groups/wakacjezagrosze


Dlaczego akurat ja? Mam duże doświadczenie w organizowaniu waszych wyjazdów, dzięki mojej pomocy wiele osób zaoszczędziło sporo pieniędzy a co najważniejsze przeżyli wakacje swojego życia.

 
Co uzyskacie wspierając mnie?
Wspierajac mnie jako twórcę uzyskujecie pełny dostęp do mojej pomocy w organizowaniu wyjazdów, niezależnie czy jest to wyjazd na drugi kraniec świata czy weekend nad jeziorem na pojezierzu Lubuskim, dodatkowo ja zobowiązuje się wysyłać do Was pocztówki/pamiątki z różnych zakątków świata, które odwiedzę. Pozostała cześć wsparcia zostanie przeznaczona na udoskonalenie treści, które dla Was tworzę. 

Wybierzcie próg, który Was interesuje a ja gwarantuje, że nie zawiodę waszych oczekiwań.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Kołtyś Anna
Kołtyś Anna
Próg: 20 zł
Ola Latocha
Ola Latocha
Próg: 20 zł
Aleksandra Zgardowska-Wołczyńska
Aleksandra Zgardowska-Wołczyńska
Próg: 20 zł
Klaudia Komornicka
Klaudia Komornicka
Próg: 20 zł
Ania Suchecka
Ania Suchecka
Próg: 10 zł
Artur Szkudlarek
Artur Szkudlarek
Próg: 20 zł