Wcale Nie Na Oko

W Patronite od 06.07.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
1 170 zł łącznie

Regularność publikacji

250 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

250 zł

brakuje

W pierwszym progu gwarantuje regularne publikacje w maksymalnie dwu tygodniowych odstępach. Cel ten jest dla mnie osobiście bardzo ważny, czuć się będę silnie zobowiązany do przedstawiania nowych pomysłów, a docelowa kwota pozwoli na zakup materiałów do zużycia w realizowanych projektach.

Rozwój i wprowadzenie formatów

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Chcąc wprowadzić większą różnorodność i przedstawić zdobywaną wiedzę w bardziej przystępny sposób zobowiązuję się do wprowadzenia formatów (serii) np. serii poradników dla początkujących, renowacji mebli, robotyki (?), dekoracji. Formaty będą wymagały większego wkładu finansowego ze względu na konieczność zakupu odpowiednich narzędzi i materiałów eksploatacyjnych.

Z pasji można żyć!

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Będąc studentem tak wysokie wsparcie zmienia całkowicie obecną sytuację. Dotychczas realizowane projekty nie mogły przekroczyć pewnego poziomu z powodu ograniczeń finansowych. Zasada ta naginana była tylko raz do roku w trakcie budowania ogromnych pojazdów Juwenaliowych, ale gdyby tak budować takie pojazdy... częściej?
Kwota ta pozwoliłaby na skupieniu się głównie na rozwoju kanału. Publikacje raz w tygodniu stałyby się standardem, a możliwość tworzenia na pełny etat znacząco przyśpieszy rozwój.
Zostań Patronem