Wrocławski Klub Podróżniczy "Wędrówki"

W Patronite od 28.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 818

liczba Patronów: 535

7 patronów
80 zł miesięcznie
80 zł łącznie
Klub Podróżniczy Wędrówki to pasja którą staramy się zarazić Was! Naszą misją jest pokazanie Wam, że Świat jest dla wszystkich. To opowieści o odległych krajach, obyczajach, tajemniczych misteriach i obrzędach, o odkryciach, przygodach, ludziach. Wszystko czego możecie doświadczyć osobiście .

O Autorze

Pub Wędrówki powstał 4 lata temu. Od 2018 roku właścicielami są Jacek i Justyna Czaplowie.
Nie jest to zwykły pub lecz misja. Misja pokazania Wam Świata i zachęcenia do wszelkich podróży.
W ciągu ostatnich dwóch lat wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy prawie 400 podróżniczych prelekcji. Wiele z nich cieszyło się tak wielkim zainteresowaniem, że musiały one zostać powtórzone. Przedstawialiśmy kierunki zarówno popularne, jak i niszowe, by każda ciekawa świata osoba znalazła prelekcję dla siebie. Każda prezentacja jest inna, bo inni są ludzie, którzy je przedstawiają: sposób patrzenia na świat, to, co dla nich jest ważne (ludzie, przyroda, architektura), osobowość czy sposób opowiadania. To wszystko powoduje, że nawet, gdy tematy prelekcji są podobne - zobaczymy i usłyszymy zupełnie inne historie. Poznawanie innych ludzi, kultur czy religii wpływa na ludzi, oczywistości naszego świata już nie są tą jedyną drogą. Z podróży wraca się zmienionym. Chcemy byście mogli również tego doświadczać. Prezentacje na żywo dają możliwość zadania pytań, porozmawiania z podróżnikami. 

Te wszystkie spotkania to dla nas i dla Was wciąż zbyt mało. Chcemy się rozwijać jeszcze bardziej.
 

Dlaczego zdecydowaliśmy się uruchomić profil na Patronite?

Długo się wahaliśmy ponieważ zdajemy sobie sprawę jaka jest rzeczywistość. Mamy jednak partnerów, którzy już w tej chwili chcą nas wesprzeć i którzy zasugerowali właśnie takie rozwiązanie.
Pomagając nam zapewnisz rozwój klubu w różnych dziedzinach. Jeśli chciałbyś, ale nie możesz - nic nie szkodzi. I tak będziemy się starać i robić jak najwięcej dla realizacji zamierzeń.

Zależy nam, aby Pub stał się najlepszym miejscem inspiracji podróżniczych na mapie Wrocławia.
Chcemy wraz naszymi partnerami, blogerami, specjalistami od wszelkich podróży pokazać i dać Wam jeszcze więcej. Dążymy do tego, żeby Wasze podróże rozpoczynały się właśnie u nas!
Żeby wyjazdy i kierunki, które chcecie zobaczyć były dla Was jak najbardziej bezpieczne i satysfakcjonujące niezależnie od tego czy zdecydujecie się na podróż z kimś, czy na własną rękę.

Co zmieni Wasze wsparcie? 

 • będzie jeszcze więcej podróżniczych wykładów, prelekcji i spotkań, pokażemy Wam kolejne kierunki,
   
 • zakupimy odpowiedni sprzęt umożliwiający transmisję części z naszych pokazów po to, by trafiały one do jeszcze szerszej grupy odbiorców,
   
 • przeorganizujemy miejsce w pubie tak, żebyśmy mogli gościć Was więcej niż do tej pory,
   
 • ulepszymy nasze social media, ale przede wszystkim będziemy sukcesywnie dodawać oferty wyjazdów naprawdę godnych polecenia organizowanych przez naszych partnerów,
   
 • planujemy zorganizować festiwal podróżniczy, są już ciekawe pomysły na jego formę ale wciąż jeszcze to tylko nasze plany.

 

Wiemy, że część z Was zapoczątkowała swoją podróż u nas. Chcemy inspirować jeszcze bardziej!
Z Waszym wsparciem uda nam się na pewno!  Z góry serdecznie Wam dziękujemy :)
Justyna i Jacek

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni