WegaFitness

W Patronite od 02.01.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 694

liczba Patronów: 754

7 patronów
188 zł miesięcznie
2 504 zł łącznie

Dostęp do większej ilości badań oraz zakup produktów do ulubieńców

200 zł

miesięcznie

94%

osiągnięto

12 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu umożliwi całkowitą rezygnację z reklam na stronie WWW, dzięki czemu będzie on całkowicie samowystarczalna. Będę mógł również poświęcić więcej czasu na przegląd badań naukowych rezygnując z dnia pracy raz na jakiś czas.

Podróże do innych krajów oraz zwiedzanie wegańskich miejscówek

1 000 zł

miesięcznie

18%

osiągnięto

812 zł

brakuje

Kwota ta pozwoli mi na 2-3 podróże rocznie by zwiedzić wegańskie restauracje, nakręcić film w postaci recenzji, spotkać się z moimi fanami i po prostu porozmawiać:)

Spotkania z patronami, publikacje w postaci e-booków, regularne przepisy na stronie

2 500 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

2 312 zł

brakuje

Ten cel to ogromny kamień milowy, pozwoli mi on na wzięcie kilku dni wolnych od pracy w miesiącu by poświecić się tylko i wyłącznie publikacji przepisów na stronę, tworzeniu e-booków, podróże do innych krajów by pokazać w nich kulisy weganizmu, tworzenie vlogów, wegańskich wiadomości i wielu innych.

Umożliwi również szerokie działania aktywistyczne, zakup mini-kamer oraz promocji weganizmu w Polsce i nie tylko przy pomocy mediów.

Rezygnacja z pracy oraz poświęcenie się w całości aktywizmowi oraz tworzeniu materiałów

7 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

6 812 zł

brakuje

Nawet nie marzę o takiej kwocie! Ale.. jeśli taka piękna rzecz się stanie zrezygnuję z pracy by w całości poświęcić się tworzeniu materiałów na Youtube, Instagramie, Facebooku oraz stronie WWW. Oznaczać to będzie znacznie więcej filmów, częste vlogi, profesjonalne filmy dokumentalne, którym będę mógł się w całości poświęcić bez żadnej dystrakcji w postaci pracy od 8 do 5.

Chciałbym również wyjechać na Filipiny lub do Tajlandii by nakręcić serię filmów dokumentalnych o życiu w tamtych rejonach, kwota ta oraz dodatkowy czas związany z rezygnacją z zawodu sprawi, że będzie to możliwe!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni