Strefa Patrona:

1

patron

10 zł

miesięcznie

40 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
664
miesięczne wsparcie
728
liczba patronów

  Witam, Nazywam się Krzysztof i już od jakiegos czasu prowadzę stronę WegaFitness na Facebooku oraz kanał Youtube, gdzie przedstawiam korzyści płynące z przejścia na weganizm, moje vlogi, filmy treningowe, edukacyjne oraz gdzie wspieram wszystkich, którzy myślą o przejściu na weganizm. Zawsze służę pomocą:)

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 190 zł
Dostęp do większej ilości badań oraz zakup produktów do ulubieńców
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi na dostęp do 2-3 płatnych badań, które często są znacznie lepszym źródłem wiedzy niż te bezpłatne, oprócz tego będę mógł ocenić znacznie więcej produktów wegańskich w ulubieńcach miesiąca.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 490 zł
Założenie oraz funkcjonowanie strony WWW
Ta kwota pozwoli mi na opłacenie serwera oraz domeny dla strony internetowej, pozwoli też na poświęcenie większej ilości czasu na kręcenie filmów na Youtube gdyż będę mógł pozwolić sobie na rezygnację z jednego dnia pracy co miesiąc i wzięcie bezpłatnego urlopu stricte w celu nakręcenia filmu lub opracowania artykułu na stronę WWW lub Facebooka.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1490 zł
Podróże do Polski oraz zwiedzanie wegańskich miejscówek
Kwota ta pozwoli mi na 2-3 podróże rocznie do Polski by zwiedzić wegańskie restauracje, nakręcić film w postaci recenzji, spotkać się z moimi fanami i po prostu porozmawiać:)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2990 zł
Spotkania z patronami, profesjonalne filmy ukazujące kulisy przemysłu
Ten cel to ogromny kamień milowy, osiągnięcie go pozwoli mi na zakup sprzętu takiego jak mini-kamery oraz opłacenie aktywisty / aktywistów, który zatrudni się w firmie działającej na rzecz przemysłu zwierzęcego, takiej jak rzeźnia, duża farma etc. oraz filmowanie ich działań "od środka". Pozwoli to za zbieranie materiałów niezbędnych do pokazania ludziom jak naprawdę wygląda ten przemysł w Polsce.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 7000 zł miesięcznie
brakuje 6990 zł
Rezygnacja z pracy oraz poświęcenie się w całości aktywizmowi oraz tworzeniu materiałów
Nawet nie marzę o takiej kwocie! Ale.. jeśli taka piękna rzecz się stanie zrezygnuję z pracy by w całości poświęcić się tworzeniu materiałów na Youtube, Instagramie, Facebooku oraz stronie WWW. Oznaczać to będzie znacznie więcej filmów, częste vlogi, profesjonalne filmy dokumentalne, którym bedę mógł się w całości poświęcić bez żadnej dystrakcji w postaci pracy od 8 do 5.

Chciałbym również wyjechać na Filipiny lub do Tajlandii by nakręcić serię filmów dokumentalnych o życiu w tamtych rejonach, kwota ta oraz dodatkowy czas związany z rezygnacją z zawodu sprawi, że będzie to możliwe!

O Autorze

Kim jestem?

Witam Was serdecznie,

Z tej strony Krzysztof, WegaFitness - tak zaczyna się niemal każdy mój film na Youtube i wielu z Was już mnie pewnie zna, moje filmy obejmują food-vlogi, ulubieńców miesiąca, czyli ogólnie to co udało mi się zdobyć wegańskiego i albo to chwalę, albo ostrzegam Was przed konkretnymi produktami:), filmy treningowe (jestem instruktorem fitness), przepisy (zaznaczam bardzo proste przepisy, bo jestem noga jeśli chodzi o gotowanie:)) na wegańskie potrawy i ciasta, lecz przede wszystkim za swoją misję postawiłem sobie uświadamianie innych ludzi, dlatego też tworzę filmy edukacyjne, które pokazują prawdziwe oblicze przemysłu produktów odzwierzęcych, które nam szkodzą, szkodzą naszej planecie i nie mają kompletnie nic wspólnego z humanitarnym traktowaniem zwierząt...

 

To co jednak robię i zamieszczam tam (i nie tylko) to nie są moje osobiste przekonania czy widzimisię, poświęcam mnóstwo czasu by wszystko co zawarte w moich filmach i artykułach na stronie Facebookowej poparte było nauką, badaniami, które pozbawione są konfliktu interesów czyli takimi, które nie były sponsorowane przez jakikolwiek przemysł, a badacze nie zostali przekupieni w celu nagięcia wyników. Dla przykładu film pt Mleko - Twój osobisty zabójca (link do filmu poniżej) to blisko 40 godzin mojej pracy, przeglądania badań oraz edukacji samego siebie, by móc tą wiedzę przekazać Wam, ludziom, którzy wspomagają i motywują mnie każdego dnia!

 

Co zrobiłem do tej pory?

Do tej pory nakręciłem ponad 100 filmów na Youtube, napisałem setki postów na Facebooku oraz odpowiedziałem na ogromną ilość pytań dotyczących żywienia roślinnego, wątpliwości z nim związanych, starałem się zawsze udzielać tam, gdzie ktoś atakowany jest bezpodstawnie. Opublikowałem 500 postów na Instagramie, z czego prawie 400 ze zdjęciami wegańskich potraw, pomysłów na obiady, lunche do pracy czy śniadania, opublikowałem najbardziej rozległe wyjaśnienie na najczęściej zadawane pytania oraz argumenty przeciwko weganizmowi przytaczając ogrom badań naukowych, które wspierają dietę roślinną, artykuł ten cały czas jest powiększany.

Obecnie na Instagramie śledzi mnie blisko 4500 osób, na Youtubie ponad 2000, codziennie jestem aktywny na wielu mediach społecznościowych, wpisy na stronie Facebookowej umieszczam kilka razy w tygodniu, staram się co tydzień zamieszczać film na Youtube, swoją aktywnością staram się edukować oraz uświadamiać, a kiedy trzeba, bronić słabszych tak ostro jak tylko to możliwe.

Dlaczego warto mnie wesprzeć?

Pomimo pracy na pełen etat zawsze staram się poświęcać swój wolny czas dla moich fanów, odpowiadam na pytania, udzielam się na wielu grupach wegańskich, staram się by wszystko co piszę było poparte przez środowisko naukowe, by każdy kto wertuje moje posty, ogląda filmy wiedział, iż nie publikuję materiałów ze swoją subiektywną opinią, jakich wiele, lecz że ma dostęp do rzetelnych materiałów, które ukazują prawdę, choćby była bardzo gorzka...

Twoje wsparcie pozwoli mi na zebranie materiałów lepszej jakości oraz dostęp do większej ilości płatnych bibliotek medycznych, dzięki czemu będę w stanie jeszcze bardziej skupić się na nauce, faktach oraz ich przekazywaniu, lepszy sprzęt do kręcenia filmów przyczyni się również do polepszenia ich jakości. Wsparcie pozwoli mi również na lżejszą pracę oraz poświęcenie większej ilości czasu na tworzenie materiałów na Youtube, opracowywanie przepisów oraz prowadzeniu strony na Facebooku.

Chciałbym również założyć stronę internetową, co niestety wiąże się z kosztami serwera oraz domeny, wierzę jednak, że mi w tym pomożesz:) Strona będzie darmowym dostępem do rzetelnych informacji na temat diety oraz jej wpływu na zdrowie, źródłem prostych przepisów na każdą okazję oraz przede wszystkim blogiem wegańskiego instruktora fitness:)

Zastanawiasz się jaki to ma sens?  Oto jeden z listów, który otrzymałem w podziękowaniu za swoją pracę:)

Oto również kilka filmów, które pokazują moją pracę, myślę, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza ci, którzy zainteresowani są swoim zdrowiem, ekologią oraz wegańskim stylem życia.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Każda pomoc jest na wagę złota!

Dziękuję Ci za wsparcie, to wiele dla mnie znaczy!
Twoje imię znajdzie się na liście moich patronów na Facebooku, razem otworzymy innym oczy!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Widzę, że robi się naprawdę poważnie!

10 zł to naprawdę sporo, nawet nie masz pojęcia jaka to dla mnie pomoc!

Twoje imię widnieć będzie na liście moich patronów na Facebooku, niech każdy wie, że w kupie siła!

Uzyskasz dostęp do specjalnej grupy na Facebooku "Weganizm - Pytania i odpowiedzi", gdzie będziemy dzielić się wiedzą naukową na temat żywienia oraz odpowiadać na wszelkie nurtujące nas pytania.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
To dopiero wsparcie!

20 zł miesięcznie razy X pozwala już na naprawdę dużo!

Twoje imię widnieć będzie na liście moich patronów na Facebooku, niech każdy wie, że w kupie siła!

Uzyskasz dostęp do specjalnej grupy na Facebooku "Weganizm - Pytania i odpowiedzi", gdzie będziemy dzielić się wiedzą naukową na temat żywienia oraz odpowiadać na wszelkie nurtujące nas pytania.

Czyli to co poprzednie progi, ale... otrzymasz ode mnie imienne podziękowanie pod koniec jednego z filmów oraz wegańskiego batona prosto z UK :)
Zostań patronem
40 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
Taka kwota zobowiązuje!

Otrzymasz oczywiście to co wszystkie poprzednie progi, jednak to znacznie za mało za takie wsparcie!

Staniesz się jednym z moich 50 elitarnych subskrybentów na Youtube, którzy otrzymają dostęp do każdego nowego filmu na co najmniej dobę przed publikacją!

Do tego Twoje imię znajdzie się w opisie każdego filmu, który zamieszczę na Youtube, niech każdy z tych opisów przypomina ile znaczy dla mnie Twoja pomoc!
Zostań patronem
80 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 25
To elita wśród elit!

Oczywiście wszystko to, co dają poprzednie progi, to mam nadzieję oczywiste! W końcu Twoja pomoc pozwala mi na ogromną swobodę w tworzeniu materiałów!

Dodatkowo zrobię film na dowolnie wybrany przez Ciebie temat (związany oczywiście z dietą / weganizmem / zdrowiem, albo nawet nie z tym, byle tylko nie był to temat krzywdzący czyjeś uczucia).

Twoje imię znajdzie się pod koniec KAŻDEGO utworzonego przeze mnie filmu, niech każdy, kto ogląda mój kanał wie, że mnie wspierasz!

To jeszcze nie wszystko! Otrzymasz ode mnie paczkę z wegańskimi upominkami, wiedz, ile dla mnie znaczysz, bo razem uświadamiamy ludzi, bez Ciebie nie byłoby to możliwe!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy